Holding powrócił na boisko

Holding powrócił na boisko 04.08.2019, 01:43, 4 komentarzy

Każdy kibic Arsenalu jest świadomy problemów klubu z północnego Londynu w obronie, dlatego też rozegranie przez Roba Holdinga 60 minut w drużynie U-23 może napawać optymizmem przed zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonem Premier League.

23-latek uszkodził przednie więzadła krzyżowe w lewym kolanie podczas zremisowanego 2:2 spotkania z Manchesterem United w grudniu ubiegłego roku i od tamtego momentu znajdował się poza grą. Trener Kanonierów - Unai Emery - nie podał do tej pory przewidywanej daty powrotu Anglika do pełnej sprawności, ale wygląda na to, że Holding jest coraz bliżej bycia włączonym do pierwszej drużyny Arsenalu, po tym, jak w sobotę spędził godzinę na murawie podczas wygranego 6:1 meczu z Watfordem XI.

Uważa się, że najbardziej realnym terminem brania Holdinga pod uwagę przy wyborze wyjściowej jedenastki jest wyjazdowy mecz z Watfordem w połowie września.

Rob Holding autor: źrodło: goonertalk.com
cwalin komentarzy: 236104.08.2019, 16:14

Gość mi się podoba i jeśli ominą kontuzje to przyszły kapitan.

mitmichael komentarzy: 4924304.08.2019, 10:24

Mam nadzieje, ze bedzie tak grał jak przed kontuzja. Pokazał jaki ma potenciał, na pewno wiekszy niz Mustafi

Kowal96 komentarzy: 1758904.08.2019, 07:06

Dobra wiadomość, potrzebujemy Holdinga w formie jak tlenu.

FromCradleToGrave komentarzy: 766 newsów: 304.08.2019, 03:32