Hughton: Arsenal bezlitośnie wykorzystał nasze błędy

Hughton: Arsenal bezlitośnie wykorzystał nasze błędy 28.10.2010, 10:31, IceMan 21 komentarzy

Menadżer Newcastle - Chris Hughton - ma pretensje do arbitra o uznanie drugiej bramki Arsenalu, ponieważ wcześniej w tej akcji Nicklas Bendtner faulował wracającego do defensywy Mike'a Williamsona. Jednak 52-latek podkreślił, że obrona Srok popełniła niedopuszczalne na tym poziomie błędy i Kanonierzy odnieśli zasłużone zwycięstwo.

- Strata otwierającego wynik meczu gola na kilka sekund przed końcem pierwszej połowy jest najgorszą rzeczą, jaka może się przytrafić w futbolu. Dzięki tej bramce The Gunners wyszli na drugie 45 minut z większym animuszem i pewnością siebie - powiedział Hughton.

- Muszę jednak nadmienić, że według mnie drugie trafienie Arsenalu padło ze spalonego. A nawet jeśli Walcott na niedozwolonej pozycji się nie znajdował to akcja i tak powinna była być przerwana, ponieważ wbiegający we własne pole karne Mike Williamson był wyraźnie popchnięty przez jednego z Kanonierów.

- Przy wyniku 0-2 trzeba się otworzyć i szukać kontaktowego gola. Jednocześnie nie można popełniać prostych błędów, które zainicjują kontrataki rywali.

- My niestety takie błędy popełniliśmy, a Arsenal jest klasowym zespołem, który pomyłki przeciwników bezlitośnie wykorzystuje. Mój zespół pokazał jednak dzisiaj ogromną wolę walki. Na boisko wybiegła eksperymentalna, młoda jedenastka, a mimo tego do ostatniego gwizdka walczyliśmy o korzystny rezultat i mieliśmy swoje sytuacje podbramkowe.

Capital One CupChris HughtonNewcastle United autor: IceMan źrodło: Telegraph.co.uk
andrzej93 komentarzy: 119629.10.2010, 10:22

Benio po prostu staną mu na drodze na nie popychał

luq007 komentarzy: 289928.10.2010, 23:14

No ale i tak wygralismy pewnie wiec nie maja co sie tlumaczyc.

Theo44 komentarzy: 427928.10.2010, 21:04

Houghton nie ma racji. Ogladalem mecz raz jeszcze i na powtorkach wyraznie widac, ze bylo...dokladnie odwrotnie. Williamson chwycil za ramie Benka i zrobil to z premedytacja. Apropos spalonego to nawet nie ma co sie wypowiadac.

Dominika93 komentarzy: 293728.10.2010, 19:56

i tak by im to raczej nie pomogło... no ale zazwyczaj szuka się takich rzeczy...

mitmichael komentarzy: 4924328.10.2010, 19:23

Zawsze tak było, jest i tak bedzie - po przegranym meczu wyszukuje sie wszystkiego. Niestety robia to wszyscy trenerzy.

SamirRosicky komentarzy: 285328.10.2010, 17:01

Axxxe ->
Nie chwalmy dnia przed zachodem Słońca. Początek sezonu pokazał coś innego. A najbardziej dotkliwy był mecz z The Blues.

Ciasteck2 komentarzy: 446728.10.2010, 16:46

Newcastle to porządna drużyna, bo właśnie prowadzi ją ten pan.

Gunner48 komentarzy: 792928.10.2010, 16:42

dobry z niego trener ;)
zobaczymy jak sroki poradzą sobie w lidze ;P

karlo komentarzy: 906928.10.2010, 16:23

Bramka samobójcza pod koniec pierwszej połowy niezaprzeczalnie ustawiła i niezmiernie nam pomogła, ale też nie ulega wątpliwości, że byliśmy drużyną lepszą na przestrzeni całego spotkania. Ale brawo dla trenera pokonanych, że przyznał się do tego publicznie iż The Gunners są o niebo lepsi.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11528.10.2010, 15:39

Nigdy nie byliśmy tak konsekwentni jak ostatnio. Zawsze narzekaliśmy na brak skuteczności i efektywności, ale tym razem się to zmieniło :) Nareszcie nauczyliśmy się wykorzystywać błędy rywala ogrywając ich do tego w ładnym stylu :) Oby tak dalej ;]

migus11 komentarzy: 131428.10.2010, 15:25

w końcu trener który umie przyznać się do błędu i pogratulować zwycięzcy.

KanonierTH1411 komentarzy: 482828.10.2010, 15:12

laskowski19051995
Kto by to nie był i tak powinniśmy wygrać. Chciałbym abyśmy nie grali w 1/4 z MU, AV, WBA i WHU. Szczególnie nie chciałbym, trafić na ekipę Fergusona już w ćwierćfinale. Najbardziej chciałbym abyśmy grali na The Emirates z Ipswich Town. Dzięki temu więcej szans na grę dostaliby nasi dalecy rezerwowi jak chociażby JET, który spokojnie mógłby grać od pierwszej do ostatniej minuty.

Kaziu09 komentarzy: 325328.10.2010, 15:10

Po prostu byliśmy lepszym zespołem :)

laskowski19051995 komentarzy: 494528.10.2010, 15:00

Wygrał lepszy, ciekawe kto będzie naszym kolejnym rywalem w Cypling Cup :)

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27328.10.2010, 14:47

Mądra wypowiedz Hughtona. Widać, że nie plącze po porażce i zdaje sobie sprawę z tego, iż Arsenal był wczoraj po prostu lepszy.

btw. sędziowanie stało wczoraj na bardzo niskim poziomie...

dawid_neo-----> bardzo trafne spostrzeżenie;P

concrete13 komentarzy: 869828.10.2010, 13:37

trochę więcej szczęścia na początku i by o kilku minutach było po meczu..

kanonier_89 komentarzy: 93928.10.2010, 13:23

Mogliśmy już prowadzić po 25 sekundach... ale i tak byliśmy lepsi w ciągu całego spotkania

evelred komentarzy: 369128.10.2010, 12:41

Walcott i Bendtner, który też brał udział w akcji byli na spalonym, ale faulu to tam nie było, NB po prostu wbiegł przed obrońcę a ten na niego wpadł

za to w I połowie w podobnej sytuacji to NB był ściągany bez piłki a sędzia tego nie odgwizdał

patrykocz komentarzy: 12328.10.2010, 10:51

racja, agent ma racje, to my bylismy lepsi :P

Agent komentarzy: 51428.10.2010, 10:45

Możę i ma rację ale z przebiegu całego meczu to my zasłużyliśmy na zwycięstwo!

dawid_neo komentarzy: 73328.10.2010, 10:39

Co jest najzabawniejsze.. kiedy Arsene widzi, ze bramka padła dla nas ze spalonego albo sędzia podarował nam 11stke za niesłuszny karny zawsze odpowiada "nie widziałem całej sytuacji, muszę obejrzeć powtórkę jeszcze raz", a potem, żaden z dziennikarzy o to już nie pyta, są kolejne mecze i kolejne sporne sytuacje ;p

Jakby Boss miał się z tego wszystkiego tłumaczyć to by mu życia nie starczyło ;p