Jorginho: Pogawędka w przerwie zmieniła nasze oblicze

Jorginho: Pogawędka w przerwie zmieniła nasze oblicze 20.02.2023, 03:38, Mateusz Kubacki 11 komentarzy

Kanonierzy w sobotę wygrali po emocjonującym meczu z Aston Villą, prezentując dwie zupełnie inne twarze w obu połowach. Zdaniem Jorginho, jednego z bohaterów tego spotkania, to mowa motywacyjna w przerwie Mikela Artety wpłynęła na zmianę oblicza drużyny, co przełożyło się na końcowy wynik.

- To jest właśnie Premier League. Dlatego to najlepsza liga na świecie. Jest po prostu piękna - wyznał pomocnik.

- Zwycięstwo w tym meczu było dla nas niesamowicie ważne po ostatnich gorszych wynikach. Początek meczu nie był łatwy, bo nie graliśmy naszego futbolu. Wszystko zmieniła przerwa. Odbyliśmy konstruktywną pogawędkę z trenerem, a potem wróciliśmy na murawę, całkowicie zmieniając grę.

O swoim strzale, który ostatecznie dał gola dzięki pomocy Emiliano Martineza dodał:

- Ostatnim razem, gdy trafiłem w konstrukcję bramki i piłka odbiła się od bramkarza, to nie było gola. Dlatego bardzo się cieszę, że teraz to się jednak udało.

Jorginho autor: Mateusz Kubacki źrodło: BT Sport
havoc komentarzy: 1890 newsów: 421.02.2023, 17:11

Pisza ze Dekiel Ryż uzgodnił z nami warunki kontraktu, ale Mudryk też uzgodnił.

notopyk komentarzy: 336821.02.2023, 05:09

MOTM !! zamknął mi mordę, póki co :D

kuzguwu komentarzy: 536720.02.2023, 21:08

Gol Zinchenki był przełomowy w tym meczu

Zloty komentarzy: 75520.02.2023, 15:21

@Castillo: Przepraszam nie wyczułem twojej wypowiedzi heee pamiętaj Jorginio to jest Pan piłkarz:)

widzar komentarzy: 42820.02.2023, 13:07

Absolutnie nie mój faworyt jako zawodnik, ale...grał dojrzale i mądrze.
Szybkością nie imponuje, dużo piłek niewymierzonych siłowo (niektóre niedoloty, niektóre głównie pod bramką przeciwnika za mocne np 2-3 prostopadłe piłki). Jednak w ogólnym rozrachunku duży plus.
Parteyowi to może wiązać buty, ale jako uzupełnienie to dobry ruch.
Nawet ostatnio przy słabszej formie Granita może pełnić także jego funkcję obok mają Parteya, dając więcej swobody Martinowi.
oby więcej takich meczów!

Castillo komentarzy: 218820.02.2023, 10:48

@Zloty: XDDDDDD Mordo, komentarz napisany dla żartów, chwaliłem bardzo Jorginho po meczu z Aston Villą, nikomu z naszych nie życzę, żeby podwinęła się noga, bo kibicuję każdemu zawodnikowi grającemu w Arsenalu, nawet jeżeli któregoś niekoniecznie lubię, a akurat Jorginho bardzo mi zaimponował w meczu z Villą i City i bardzo mocno trzymam za niego kciuki, mimo że na początku myślałem, że to może być kolejny transfer emeryta z Chelsea

Ech0z komentarzy: 1034420.02.2023, 10:30

Kazdy juz zna Artete i wie jak motywuje, Jorghinio pierwszy raz to uslyszal to az gola z dystansu strzelil chyba pierwszy raz w karierze xD

Zloty komentarzy: 75520.02.2023, 10:18

@Castillo: Prawda jest taka że ładnie przymierzył i gra bardzo odpowiedzialnie i tylko czekasz aż mu się nogą podwinie żeby napisać słynne a nie mówiłem

fabregas1987 komentarzy: 2570620.02.2023, 10:10

"pogawędka" "konstrukcja bramki" fajne tłumaczenie xd

Castillo komentarzy: 218820.02.2023, 10:03

Robi się wielkiego bohatera z Jorginho, a prawda jest taka, że gdyby nie ofiarność Martineza i jego rzut szczupakiem na piłkę to by była dupa, a nie gol. Jorginho co prawda ładna asysta, ale gdyby nie instynkt snajperski Emiego to bramki by nie było

kubex komentarzy: 573520.02.2023, 09:58

"w konstrukcję bramki" - jak ładnie brzmi...