Kanonierzy w reprezentacjach

Kanonierzy w reprezentacjach 06.09.2014, 16:51, Michał Pałasz 17 komentarzy

Wielu graczy Arsenalu otrzymało powołania do reprezentacji na ostatnie mecze swoich drużyn narodowych.

Oto jak zaprezentowali się Kanonierzy:

Calum Chambers, Alex Oxlade-Chamberlain, Jack Wilshere, Danny Welbeck

Anglia vs Norwegia, środa, 3 września

Szwajcaria vs Anglia, poniedziałek, 8 września

Cały kwartet graczy Arsenalu: Chambers, Oxlade-Chamberlain, Wilshere oraz Welbeck wystąpił w tym spotkaniu. Alex i Jack wyszli w pierwszym składzie reprezentacji Anglii i zostali zmienieni dopiero w trakcie drugiej połowy zaraz po tym, jak jedynego gola w tym meczu zdobył Wayne Rooney. Welbeck pojawił się na boisku na ostatnie 20 minut, a Chambers zastąpił Johna Stones na 10 minut przez końcem spotkania.

Santi Cazorla

Francja vs Hiszpania, czwartek, 4 września

Hiszpania vs Macedonia, poniedziałek, 8 września

Santi Cazorla rozegrał 78 minut w meczu, w którym Francuzi pokonali reprezentację Hiszpanii 1-0. Do siatki trafił Loic Remy.

Wojciech Szczęsny

Gibraltar vs Polska, niedziela, 7 września

Wojciech Szczęsny został powołany na mecz Polski z Gibraltarem w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.

Mathieu Debuchy

Serbia vs Francja, niedziela, 7 września

Mathieu Debuchy zagrał w Paryżu pełne 90 minut w wygranym spotkaniu przeciwko Hiszpanii.

Tomas Rosicky

Czechy vs USA, środa, 3 września

Czechy vs Holandia, poniedziałek, 8 września

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz, lecz reprezentacja Czech uległa Stanom Zjednoczonym 0-1. Jedynego gola zdobył Alejandro Bedoya w 39 minucie pojedynku.

Mesut Özil, Lukas Podolski

Niemcy vs Argentyna, środa 3 września

Niemcy vs Szkocja, niedziela, 7 września

Lukas Podolski przebywał na boisku przez 57 minut w spotkaniu z Argentyną. Piłkarz urodzony w Gliwicach zdążył w tym czasie obejrzeć żółtą kartkę. Zespół z Ameryki Południowej prowadził już 4-0 po trafieniach Aguero, Lameli, Fernandeza i Di Marii. Straty zmniejszyli Schurrle oraz Gotze. Niemcy przegrali jednak 2-4.

David Ospina

Kolumbia vs Brazylia, piątek, 5 września

David Ospina zagrał cały mecz dla Kolumbii, w którym jego zespół został pokonany przez Brazylię. Jedyną bramkę strzelił w 83. minucie Neymar.

Aaron Ramsey

Andora vs Walia, wtorek, 9 września

Aaron Ramsey został włączony do składu reprezentacji Walii na wyjazdowy mecz z Andorą w ramach kwalifikacji do EURO 2016.

Alexis Sanchez

Chile vs Meksyk, sobota, 6 września

Chile vs Haiti, wtorek, 9 września

Alexis Sanchez jest w kadrze Chile na spotkania przeciwko drużynom Meksyku oraz Haiti, które odbędą się w Miami.

Yaya Sanogo

Francja U21 vs Kazachstan U21, czwartek, 4 września

Francja U21 vs Islandia U21, poniedziałek, 8 września

Yaya Sanogo zdobył 2 gole w wygranym przez Francję U21 5-1 meczu z Kazachstanem U21. Bramki dla Trójkolorowych strzelili przez przerwą: Morgan Sampson i dwie Layvin Kurzawa. Na samym początku drugiej odsłony spotkania dwukrotnie trafił Sanogo - w 61. minucie został zmieniony.

Joel Campbell

Kostaryka vs Nikaragua, środa, 3 września

Kostaryka vs Panama, niedziela, 7 września

Joel Campbell wystąpił w meczu, w którym Kostaryka mierzyła swoje siły z Nikaraguą. Zgodnie z przewidywaniami faworyci wygrali 3-0 w spotkaniu rozgrywanym w Waszyngtonie.

Reprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
s0bi komentarzy: 3108.09.2014, 16:44

Oby tylko skończyło się bez kontuzji O.o

dudekns komentarzy: 605008.09.2014, 10:09

Dobrze, że Ospina wrócił.

Paniu76 komentarzy: 1246407.09.2014, 13:29

Szkoda, że Sanogo nie potrafi strzelać z seniorami...

mar12301 komentarzy: 2311506.09.2014, 21:44

ok, wybacz. masz racje.

Kiepomen komentarzy: 429606.09.2014, 20:42

mar
Użyłem tego jako zaprzeczenia. Pierwsze zdanie miało na celu podkreślenie małej jakośći jak narazie Sanogo, ale co najważniejsze strzela czyli użycie słowa BYNAJMNIEJ jest prawidłowe

mar12301 komentarzy: 2311506.09.2014, 20:11

Kiepomen

nie używaj słowa "bynajmniej", skoro nie wiesz co znaczy.

Dominik11 komentarzy: 2013406.09.2014, 18:33

Sanogo teraz nie ale za 2-3 lata jak zostanie wypożyczony coś może być z niego

kaman17 komentarzy: 497806.09.2014, 17:55

Z Sanogo mogą być ludzie. Z rówieśnikami radzi, a przede wszystkim radził(przed transferem) sobię baardzo dobrze. Powinien iść na wypożyczenie, jednak nasza sytuacja kadrowa mu na to nie pozwala. :/

WiernyKibicThGunners komentarzy: 103606.09.2014, 17:48

Sanogo radzi sobie z rówieśnikami, Starsi obrońcy są od niego dużo silniejsi i go przepychają, za parę lat moze byc dobry

Kiepomen komentarzy: 429606.09.2014, 17:46

Sanogo oczywiście brawa za bramki, ale jedna z 5 metrów z rykoszetem a 2 błąd bramkarza. Bynajmniej strzela, a to jest najważniejsze.

Sable komentarzy: 143 newsów: 37206.09.2014, 17:41

Skoro dla każdej młodzieżowej reprezentacji strzela masę bramek, gra w pierwszym składzie, to chyba francuscy szkoleniowcy lepiej wiedzą, czy to "klapa", czy gość ma potencjał. Póki co w Premier League sobie nie radzi, ale kto wie, co będzie za jakiś czas.

Acapulco komentarzy: 119206.09.2014, 17:33

Dziwne że Rosickiemu jeszcze chce się grać w reprezentacji mimo prawie 34 lat. Dziwne jest też to że Francja nie ma bardziej utalentowanego zawodnika od Sanogo... Przecież ten koleś nie powienien grać w reprezentacji to jest kompletna klapa piłkarza

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52406.09.2014, 17:30