Kanonierzy w reprezentacjach

Kanonierzy w reprezentacjach 14.10.2019, 17:58, Tomasz Kowalski 7 komentarzy

Zawodnicy Arsenalu na moment odpoczną od zmagań w Premier League, aby zagrać w swoich barwach narodowych. Pięciu Kanonierów wystąpiło dla swoich reprezentacji w weekend.

Nicolas Pepe wpisał się na listę strzelców, a jego Wybrzeże Kości Słoniowej pokonało DR Konga 3-1.

Lucas Torreira rozegrał cały mecz, pomagając Urugwajowi w zwycięstwie 1-0 nad Peru. Pomocnik po raz kolejny zmierzy się z reprezentacją La Blanquirroja w środę o 3:30 czasu polskiego

Sead Kolasinac zagrał od deski do deski, a jego Bośnia wygrała z Finlandią 4-1 w eliminacjach do Euro 2020. Co ciekawe, na listę strzelców wpisał się brat byłego zawodnika Arsenalu - Izet Hajrovic. Kolejny test już we wtorek, a rywalem lewego obrońcy będzie Grecja (20:45 czasu polskiego).

Granit Xhaka nie pomógł reprezentacji Szwajcarii, przez co Helweci przegrali z Danią 0-1. Szansą na pozytywne zakończenie przerwy reprezentacyjnej będzie mecz z Irlandią we wtorek o 20:45 czasu polskiego.

Dani Ceballos spędził na boisku 64 minuty, zaś Hiszpania zremisowała z Norwegią 1-1. Już jutro pomocnik będzie miał okazję na kolejny występ dla La Furia Roji. Szwecja podejmie Hiszpanów o 20:45 czasu polskiego.

Bernd Leno przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego reprezentacja Niemiec pokonała Estonię 3-0.

Emiliano Martinez przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, zaś Argentyna zdemolowała Ekwador 6-1.

Nicolas PepeReprezentacje autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
BogusAFC komentarzy: 4415.10.2019, 08:25

Może Xhaka zostanie w tej Szwajcarii? :|

thide komentarzy: 32389 newsów: 185214.10.2019, 19:55

Koo7i komentarzy: 66214.10.2019, 19:47

@MarkOvermars: ale jego brat był wychowankiem Arsenalu, taka oto ciekawostka.

Elastico07 komentarzy: 1252414.10.2019, 19:42

Cieszy bramka Pepe,oby to mu pomogło przełamać się w EPL.

MarkOvermars komentarzy: 913114.10.2019, 18:28

Izet Hajrovic - o co z tym chodzi bo nie czaje. On nigdy u nas nie grał a jego brat nigdy nie zagrał oficjalnego meczu w AFC

Slaviola komentarzy: 1237714.10.2019, 18:28

Coś czuję w kościach, że Pepe zaczyna wchodzić na swoje obroty!

bayakus komentarzy: 128514.10.2019, 18:26