Kolejny zmarnowany sezon, Arsenal odpada z FA Cup

Kolejny zmarnowany sezon, Arsenal odpada z FA Cup 16.02.2013, 16:50, Sebastian Czarnecki 3872 komentarzy

Wstyd. Po prostu wstyd. Tylko tak można pokrótce podsumować to, co mogą czuć teraz kibice Arsenalu po fatalnej porażce z Blackburn w Pucharze Anglii. Co po całkowitej dominacji, co po niezliczonej ilości podań i wreszcie: co po przewadze od początku do końca meczu, skoro nie potrafi się wykorzystać ani jednej sytuacji?

Blackburn dobrze wiedziało, co robiło, zastosowało najskuteczniejszą taktykę przeciwko Arsenalowi i wygrało ten mecz. Co z tego, że niezasłużenie? To drużyna z Championship była skuteczniejsza i to ona teraz świętuje awans do ćwierćfinału Pucharu Anglii. Podopiecznym Arsene'a Wengera po prostu zabrakło jaj, by odnieść zwycięstwo w tym meczu.

Kanonierzy pożegnali się już z ostatnim pucharem w tym sezonie (bo chyba nikt nie sądzi, że tak grającą drużynę stać na odniesienie sukcesu w Lidze Mistrzów, prawda?) i zaserwowali swoim najzagorzalszym fanom kolejny z rzędu rok bez żadnego pucharu. Śmiało można powiedzieć, że ta drużyna osiągnęła już samo dno i ciekawe jest tylko, czy będzie w stanie jeszcze się z tego dna jakimś cudem wygrzebać...

Arsenal: Szczęsny - Coquelin, Koscielny, Vermaelen, Monreal - Diaby, Arteta - Chamberlain (71. Cazorla), Rosicky (71. Wilshere), Gervinho (71. Walcott) - Giroud

Blackburn: Kean - Orr, Hanley, Dann, Martin Olsson - Lowe, Williamson - Richards, Pedersen, Marcus Olsson (64. Bentley) - Rhodes (83. Goodwillie)

Pierwsze minuty meczu nie były zbyt interesujące. Kanonierzy od samego początku przejęli inicjatywę, ale nie potrafili przełożyć swojej przewagi na wynik. Londyńczycy co prawda próbowali w jakiś sposób zagrozić bramce Blackburn, ale nie stworzyli żadnej sytuacji, która mogła zaowocować bramką.

Na pierwszą groźną szansę dla Arsenalu musieliśmy czekać aż do 24. minuty, kiedy to groźny strzał głową oddał Abou Diaby. Dobrą interwencją popisał się jednak Kean.

Gra znowu ucichła. Kanonierzy w dalszym ciągu kontrolowali grę, ale w żaden sposób nie mogli zagrozić bramce strzeżonej przez Keana. Dobrze spisywała się szczelnie ustawiona defensywa Blackburn, która demonstrowała dokładnie to, czym przed rokiem irytowała większość drużyn Premier League.

W 43. minucie londyńczycy mieli najlepszą okazję do zdobycia gola. Na wolne pole wyszedł Gervinho, a przed sobą miał jedynie niezbyt dobrze ustawionego Keana. Obywatel WKS zachował się w polu karnym jak kompletny amator i nie wykorzystał stuprocentowej okazji.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie, jak na razie na Emirates Stadium widnieje bezbramkowy remis.

Druga połowa zaczęła się dokładnie tak samo jak pierwsza; Kanonierzy przejęli inicjatywę, Blackburn się broniło, ale wciąż brakowało sytuacji, a na stadionie wciąż wiało nudą.

Skoro nie udało się najprostszym sposobem, Chamberlain spróbował ekwilibrytycznie. W 59. minucie Anglik oddał strzał przewrotką, ale mocno się pomylił.

W 67. minucie Kanonierzy kolejny raz spróbowali szczęścia. Tym razem potężny strzał z dystansu oddał Tomas Rosicky, ale piłka po uderzeniu odbiła się od poprzeczki. Wciąż 0-0.

W 71. minucie Arsene Wenger zastosował manewr rodem z piłkarskich gier komputerowych i przeprowadził potrójną zmianę. Na murawie zameldowali się Cazorla, Wilshere i Walcott, a zastąpili odpowiednio Chamberlaina, Rosicky'ego i Gervinho.

Wydawać by się mogło, że wejście kluczowych zawodników zmobilizuje Arsenal do walki, tymczasem to Blackburn objęło prowadzenie. Szczęsny odbił piłkę prosto przed siebie po strzale Olssona, a leżącego Polaka bez problemów pokonał Colin Kazim-Richards. 1-0 dla gości!

W 88. minucie strzał głową oddał... Walcott. Nawet to nie zaskoczyło jednak Keana, który pewnie zatrzymał piłkę.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, a Kanonierzy pożegnali się z ostatnią szansą na puchar w tym sezonie.

Blackburn RoversFA CupRaport pomeczowy autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
Waskitcz komentarzy: 449217.02.2013, 23:46

No to Manchester United sie postarał ze strojami na przyszły sezon naprawdę fajne:

meczyki.pl/image_upload/image/450_3080.JPG

Verminator97 komentarzy: 1490017.02.2013, 23:46

Dobra idę się zdrzemnąć przed mecze gwiazd :D

adix1994 komentarzy: 256117.02.2013, 23:46

Kurde.Boje sie tylko jednego.;//
Ze nie znajdziemy sie w top4 a Wenger spierdzieli po sezonie do PSG.

skyrim komentarzy: 807117.02.2013, 23:45

@Yakub97
Nieoficjalne info mówi że nie rozdzielą oferty C+ na sport i filmy, ale to wszystko nieoficjalnie - może w tym tygodniu wypłynie coś więcej na ten temat.

17.02.2013; 22:52
skyrim - i jeszcze do tego ten gamgol ma teoretycznie zboczone myśli. No brawo troll, analfabeta, bezmózgowiec, erotoman. Może powiesz mi jeszcze, że lubisz małych chłopców?

I ja tu wprowadzam pedofilię na forum ?
Proszę o bana dla tego użytkownika, bo koleś jest zdrowo pierd... i ma problemy z pamięcią, do tego jest analfabetą a żeby było weselej próbuje na siłę przekonać innych do swoich racji.

Klama komentarzy: 3971 newsów: 217.02.2013, 23:43

Ares, Verminator
Słyszałem tą piosenkę wcześniej, ofc.
Ale dzisiaj byłem na kebabie i leciała akurat na jakiejś stacji i nie mogę przestać słuchać. ;p

Verminator97 komentarzy: 1490017.02.2013, 23:43

ares765 > Fajne promo , jak już się tego meczu nie mogę doczekać :)

Yakub97 komentarzy: 574617.02.2013, 23:43

skyrim
A jest możliwość zakupienia pakietu tylko sportowego?
Bo kupiłbym docelowo tylko dla ligi angielskiej>?

kubanski komentarzy: 2392 newsów: 217.02.2013, 23:41

Raczej nie mam w zwyczaju śmiać się z wyglądu innych ale to mnie rozwaliło :-))))

skyrim komentarzy: 807117.02.2013, 23:41

@Verminator
No właśnie że za chwilę ofert nie będzie. Dziś zniknęły z oferty pakiety pre-paid /zostawili tylko SD na 6mc/, w tygodniu mają zacząć znikać oferty promocyjne Cyfry+.
Dziś jeden z dystrybutorów przyznał, że 1 marca poznamy ofertę NC+, które wejdzie w życie 20-ego marca - ten okres prawie 3-ech tygodni to ma być czas zmasowanej promocji i reklamy produktu.

arsenallord komentarzy: 29760 newsów: 11717.02.2013, 23:41

Oglądałem przed chwilą "Zabójczy kurort". Pisali, że to horror/sensacyjny - tu kurde komedia :/
Zawiódł mnie ten film

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10317.02.2013, 23:40

Fajne promo naszego wtorkowego meczu (raczej go nie widzieliście)

youtube.com/watch?v=_F0vULtEP30

OczyKobry komentarzy: 47417.02.2013, 23:39

skyrim - to idź z tym dziecko na policje. Bo jak an razie to ty piszesz o "waleniu konia", o "preferencjach seksualnych, o "małych chłopczykach" i jeszcze bezczelnie mówisz, że nie jesteś erotomanem. Do mnie boijesz, że cie obrażam a jak obrażasz innych to jest fajnie co?!

adix1994 komentarzy: 256117.02.2013, 23:39

bozinov
Hahaha.Widzialem to juz :D ale dobree ;p

D14 komentarzy: 437317.02.2013, 23:38

Ludzie wiadomo już na jakim kanale we wtorek będzie transmitowany nasz mecz?

Verminator97 komentarzy: 1490017.02.2013, 23:38

skyrim > Jakie są oferty ?

adix1994 komentarzy: 256117.02.2013, 23:37

skyrim
Dokladnie.Nic do niego nie piszesz a ten zaczyna po tobie jechac.

bozinov komentarzy: 28017.02.2013, 23:36

twitter.com/Sammy_Ameobi/status/303267214939799553/photo/1 widzieliście już? Osobiście spadłem z krzesła;D hahahahaha

skyrim komentarzy: 807117.02.2013, 23:36

Jeżeli jest tu ktoś z abonentów C+, i niedługo kończy mu się kontrakt to radzę przedłużać umowy w ciągu najbliższego tygodnia bo C+ zaczyna wygaszać oferty w ramach fuzji NC+.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952117.02.2013, 23:34

Yakub97 > Oj może :D
Dopiszą przed dzieci duże żeby nie było, że nie mieli racji :D

skyrim komentarzy: 807117.02.2013, 23:34

@adix
Już sobie chyba poszedł.
Przecież to co ten koleś uprawia to jawny STALKING.
Wchodzisz na forum, adresujesz swojego posta do konkretnej osoby a ten momentalnie się podpina i zaczyna podjazd.

adix1994 komentarzy: 256117.02.2013, 23:32

skyrim
Na mnie tak samo najezdzal jak cokolwiek napisalem.

Flisu komentarzy: 160217.02.2013, 23:31

mi sie akurat "Looper" nie podobal, ale to tylko moje zdanie ;p wczoraj ogladalem fajna komedie - "mocne uderzenie". Polecam a jesli kogos interesuje mma to tym bardziej ;d

Yakub97 komentarzy: 574617.02.2013, 23:29

A1886
Ciekawe jak to się może diametralnie zmienic po wtorkowym meczu :D

Camillo144 komentarzy: 3356 newsów: 50317.02.2013, 23:28

@Midgardsorm;

O, dzięki, "Looper" zapowiada się na naprawdę ciekawy film.

Yakub97 komentarzy: 574617.02.2013, 23:28

O OczyKobry czyli czuje zaraz konflikt będzie :D

Arsenal_1886 komentarzy: 1952117.02.2013, 23:27

Poniedziałkowe wydanie Daily Star nazywa nas dziećmi.

twitter.com/suttonnick/status/303261256771588099/photo/1

ArseneAl komentarzy: 2341717.02.2013, 23:27

@OczyKobry
Skończ już bo jesteś strasznie irytujący.

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10317.02.2013, 23:26

Macie Maxa na dobranoc,

youtube.com/watch?v=xXqPybZg9OE

Verminator97 komentarzy: 1490017.02.2013, 23:25

Klama > Dopiero teraz to usłyszałeś !?

skyrim komentarzy: 807117.02.2013, 23:25

Człowieku idź sobie już. Zwal sobie konia, zlej się na monitor, idź z psem, nie wiem - zrób cokolwiek tylko już przestań pisać w moim kierunku bo mnie naprawdę nie interesują Twoje preferencje seksualne.
Od momentu mojego wejścia non-stop piszesz w moim kierunku; pamiętam że coś wspominałeś o małych chłopcach ale mnie takie relacje nie interesują więc znajdź sobie inny obiekt zainteresowań.

maciekbe komentarzy: 1245817.02.2013, 23:25

story of my life normalnie, sory na głupoty guys :D

adix1994 komentarzy: 256117.02.2013, 23:24

Verminator97
I pozytywnie.Tez wierze w wygrana,jak i w awans.Damy rade ;)))

maciekbe komentarzy: 1245817.02.2013, 23:24

@Mid a widzisz. Spodziewałem się innego, bardziej popularnego sposobu ;)
Ja nie obejrzałem sam filmu od paru dobrych lat. Wszystkie filmy i seriale oglądam z moją dziewczyną jedyne co oglądam samemu to Top Gear i mecze + głupoty z jutube. Jakoś nie mam ochoty na filmy jak siedzę samemu, nie wiem dlaczego

OczyKobry komentarzy: 47417.02.2013, 23:24

Ars3n - najpierw przeczytaj swoją wypowiedzi i w nich szukaj błędu a potem innym ludziom wytykaj błędy jak coś

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10317.02.2013, 23:23

@Klama

Ale się obudziłeś z tą piosenką ^^

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41217.02.2013, 23:23

Qarol

Jeśli jeszcze nie widziałeś, to "Ukryty Wymiar" - horror sci-fi.

Camillo144

Jak chcesz coś w ten deseń, to do głowy przychodzi mi "Looper" - sam nie oglądałem, ale słyszałem, że fajny.

Lateralus

Mi się chce, ale ich jeszcze nie dostałem :]

Klama komentarzy: 3971 newsów: 217.02.2013, 23:22

.youtube.com/watch?v=m5CE1yPDxAs
Świetne!

Qarol komentarzy: 1450217.02.2013, 23:22

Dzięki za szybką odpowiedź. Coś wybiorę sobie, bo nie widziałem żadnego ; )

OczyKobry komentarzy: 47417.02.2013, 23:22

skyrim - o ile się nie mylę to ty jesteś zadeklarowanym erotomanem.

skyrim komentarzy: 807117.02.2013, 23:22

@Lateralus
Oglądałem, całkiem niezły film biorąc pod uwagę jakość horrorów ostatnich lat.

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10317.02.2013, 23:21

Skoro zmobilizowali się na Milan, to tym bardziej po takiej wpadce z Blackburn powinni wygrać, i to u siebie.