Lansbury debiutuje w barwach Norwich City

Lansbury debiutuje w barwach Norwich City 30.11.2010, 10:56, Kamil Pniak 21 komentarzy

Henri Lansbury zadebiutował dla Norwich w meczu przeciwko Ipswich Town. Niedzielne spotkanie na Carrow Road zakończyło się wynikiem 4-1 dla Kanarków. Młody Anglik popisał się kilkoma świetnymi podaniami, zapisując na swoim koncie asystę przy drugiej bramce.

Grant Holt dał prowadzenie drużynie Norwich już w 13 minucie. Wyrównał po niespełna pół godzinie gry Damien Delaney. Strzelec bramki dla przyjezdnych siedem minut później ujrzał czerwoną kartkę, a w międzyczasie Holt strzelił swą drugą bramkę po podaniu Lansbury'ego.

Henri miał szansę na strzelenie gola po rzucie rożnym, kiedy to dostał piłkę w narożniku pola karnego, lecz jego strzał minął bramkę rywala. Kanarki strzeliły jeszcze dwie bramki. Hat-tricka skompletował Holt a w 78 minucie rywali dobił Wes Hoolahan. Pomocnik Arsenalu został zmieniony w 80 minucie przez Paula Lamberta.

Henri LansburyNorwich CityWypożyczenia autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com/własne
kobza22 komentarzy: 422 newsów: 69530.11.2010, 22:06

Oby tak dalej. ;)

aRamsey komentarzy: 948630.11.2010, 18:17

bardzo dobry mecz Henri rozegrał, dobre podania, dobry również przegląd pola. Próbował strzałów z dystansu i to mu się chwali, dobrze, że mu się nic nie stało po tym brutalnym faulu, jego kostka był strasznie wygięta. Niech tam rozgrywa jak najwięcej spotkań na jak najwyższym poziomie

Shaqal komentarzy: 51730.11.2010, 17:35

W 1:19 jak na refa wpadł xD Faktycznie chyba powinien być karny..
Asysta pierwsza klasa! Dobrze zagrał.

amadeo komentarzy: 514930.11.2010, 16:53

W odróżnieniu od Eastmonda, Lansbury wydaje mi się zawodnikiem, który bardzo się stara, daje z siebie maximum i zawsze walczy...będzie z niego dobry zawodnik, takie wypożyczenie mu pomoże.
P.S. sponsorem Norwich jest Pan Pikuś xD

Ciasteck2 komentarzy: 446730.11.2010, 15:56

No mam nadzieję, że będzie naszym najlepszym pomocnikiem ;D

Joker_224 komentarzy: 522530.11.2010, 15:09

Przypomina trochę Nasriego, jednak dużo ale to dużo mniej zaawansowanego technicznie

laskowski19051995 komentarzy: 494530.11.2010, 14:45

Już teraz debiutuje, a jak wróci do Arsenalu... świetny zawodnik :P

Ewenement komentarzy: 209130.11.2010, 14:30

Super asysta. :) Geniusz ;D

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11530.11.2010, 14:28

Nie jest wyróżniającym się młodym piłkarzem na tle innych naszych talentów, ale Lans ma zadatki na świetnego zawodnika. Brakuje mu wyszkolenia technicznego, ale nie wszyscy nasi gracze muszą mieć taki sam styl gry. Henri to wyjątek wśród naszych graczy, bo bardzo lubi uderzenia z dystansu, czyli to czym nie może popisać się większość podczas meczu. Poza tym to kozak. Jako jeden z nielicznych nigdy nie odpuszcza i nie boi się przepychanek z rywalami. Nie jest już najmłodszy, ale ma jeszcze czas na to, żeby być lepszym :)

Piechot komentarzy: 16830.11.2010, 14:22

Asysta. Niezle

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27330.11.2010, 13:20

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Lansbury'ego. Asysta to "stadiony świata";)

adaminho77 komentarzy: 332530.11.2010, 12:42

Genialna asysta. :)

KochamArsenal88 komentarzy: 100330.11.2010, 12:29

Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, oby więcej takich meczy, a w styczniu mógł by być wypozyczony do jakiegoś klubu Premiership

igoro komentarzy: 22130.11.2010, 12:03

tym wejściem z 5:35 mógł mu połamać nogi... irytuje mnie takie buractwo. sprawca kontuzji która jest efektem takiego bezmyślnego wejścia powinien pauzować tyle ile gracz kontuzjowany nie może grac. może wtedy jeden z drugim by się zastanowił...

Arkadius92 komentarzy: 169830.11.2010, 11:58

Bardzo ładne podanie.

gawliq komentarzy: 112130.11.2010, 11:39

RvP po takiej akcji jak 5:35 miałby sezon z głowy. Zresztą chyba większość naszych zawodników miałaby dłuższą przerwę z piłką po takim faulu...

Pijak87 komentarzy: 1830.11.2010, 11:38

dobrze zagrał pare zagrań niecelnych ale widać odważny no i ze tak powiem ozywial grę Norwich

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1530.11.2010, 11:31

Rev---> Też mi to przypadło do gustu ... piękna piłka mijająca 2 linie obrony.

rev komentarzy: 161530.11.2010, 11:19

2:12 ale podanie :o

Peter_HK44 komentarzy: 168730.11.2010, 11:00

No i bardzo dobrze. Gratulacje i powodzenia dalej!