Lascelles zniesmaczony zachowaniem Jorginho

Lascelles zniesmaczony zachowaniem Jorginho 07.11.2023, 13:00, Adam Cygański 14 komentarzy

Po sobotnim, jakże kontrowersyjnym zwycięstwie Newcastle United nad Arsenalem zamiast o futbolu, mówi się głównie o sprawach pozasportowych.

Prawdopodobnie nieprawidłowo uznany gol, brutalny atak na głowę Jorginho przez Bruno Guimaraesa i brak jakiegokolwiek upomnienia sprawiły, że kilka dni po tym spotkaniu cały czas jest o nim głośno.

Głos po tym pojedynku zabrał również kapitan Srok - Jamaal Lascelles - któremu nie spodobało się zachowanie po końcowym gwizdku wspomnianego zawodnika Arsenalu.

- Jestem bardzo zadowolony, że ich pokonaliśmy. Jorginho, ich kapitan w tym meczu nie chciał mi uścisnąć dłoni po zakończeniu spotkania. Nigdy nie zachowałbym się tak w stosunku do kapitana drużyny przeciwnej. Takie zachowanie sprawiło, że się wściekłem.

- Na boisku może dochodzić do różnych rzeczy, jednak uściśnięcie sobie dłoni po końcowym gwizdku to część tej gry. Dla mnie nieważne co się działo wcześniej, podanie sobie ręki to obowiązek. Jorginho nie było na to stać, dlatego tym bardziej cieszę się, że ich pokonaliśmy - powiedział Lascelles.

Jamaal LascellesJorginho autor: Adam Cygański źrodło: metro.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Pitu88 komentarzy: 215708.11.2023, 20:11

@fabregas1987: ten Włoch to reprezentant Twojej drużyny, drużyny, której kibicujesz. Wolę stać murem za swoim, niż za jakimś typem, który teraz się śmieje z tego, że sędzia im pomógł wygrać.
Ale tak takie cebulackie pluć na swoich

notopyk komentarzy: 338208.11.2023, 13:26

gowno nas obchodzi twoja opinia, mamlasie
po takim meczu chlop chce, uscisnac reke, bo to "element gry". mecz sie konczy i elo, co najwyzej mozna na was splunac za to co pokazaliscie ostatnio razem z sedziami i varem

alexis1908 komentarzy: 359508.11.2023, 04:14

Raz poprę smerfa w tym meczu miał rację bardzo dobrze że nie podał ręki mam nadzieję że na Emirates ich zmiażdżymy i nie będzie taki dumny ;)

SMAEY komentarzy: 4408.11.2023, 00:04

Co za napucowany pajac!!
Przecież nawet z tego zdjęcia czuć smród perfidii kutafiana ... przepraszam, kapitana Njukaasel.
Poprowadził swój zespół do wygranej. Wódz drużyny. Noż kuuuuuu.

Podanie ręki to jest dowód szacunku i podziękowanie za uczciwą grę.
Więc stosownym było odmówić w tym przypadku.
Łamać zasady savoir-vivre też trzeba umieć.
Dobrze zrobił Dżordż.

Jeszcze mógł złapać obu (i sędziego) za ręce i im podnieść w górę na znak, że to oni wygrali. To byłby gest lepszy niż dwie bramki w okienko :P

... GRRRRRRR. Liczę, na dosadną, sportową zemstę w rewanżu.

kuzguwu komentarzy: 538107.11.2023, 23:41

"Dla mnie nieważne co się działo wcześniej"

No pewnie skoro cały mecz była rąbanka z ich strony.

ArekKanonier komentarzy: 189407.11.2023, 18:29

Jeny... Nie podał ręki. Wielkie mi halo. W trakcie meczów jak i po nich dzieje się tak dużo że można podać , można nie i to jest Twoja decyzja. My jak zwykle wiemy za mało by oceniać. Kilka dni temu podczas meczu drużyny w której gram jeden z zawodników krzyczał po faulu do jednego z naszych że go "zaje**je". Czy podalibyście mu rękę po meczu? Ja nie. Sam też nie oczekuję żeby ktoś podawał mi rękę bo tak wypada. Jeśli nie chce mi podać to niech nie podaje. Ja swój honor mam i przyjmę to na klatę. Ta jego wypowiedź wydaje mi się być wybielaniem tego co robili na boisku i pokazywanie że to oni są źle, nie my. Bez sensu to szerzej komentować.

fabregas1987 komentarzy: 2573907.11.2023, 17:50

Co tu dużo mówić ma facet racje. To Bruno uderzył Jorginho w głowę a nie on. Włoch się napiął jak dziecko w podstawówce i zachował bez klasy. To pewnie nie będzie popularna opinia, ale nie powinien już dostać opaski

pietraz komentarzy: 158707.11.2023, 16:01

A ja mimo wszystko przyznam mu rację. Co się działo to się działo, to nie wina lascellsa, że ten sędzia jest patafianem i już któryś raz sędziuje na naszą niekorzyść. Faceci po meczu, zwłaszcza kapitanowie, podają sobie rękę i rozchodzą się w swoje strony.

Skumałbym jakby to przypalany bruno podszedł z ronsią, wtedy śmiało mógłby mu nawet namelać na czoło za jego pajacowanie

arsenalove komentarzy: 34707.11.2023, 14:26

Nie podaje się dłoni po takiej chamówie

raiden24pl komentarzy: 2307.11.2023, 13:30

co za typ. troche szacunku do osob ktore zostaly tak potraktowane w meczu. nie powieniej dziekowac za mecz tylko przepraszac

Furgunn komentarzy: 919707.11.2023, 13:27

Lascelles weź się pierd** :)

GunnersFan9 komentarzy: 8697 newsów: 807.11.2023, 13:22

Dziś z całego serca ściskam kciuki za BVB. Oby zwyciężyli z tymi drwalami.

Armata500 komentarzy: 4350 newsów: 13007.11.2023, 13:20

Dobra, nie płacz typie. Mam za to nadzieję, że uścisnąłeś dłoń sędziemu głównemu, a potem tym z varu. Bo powinieneś. Tylko dlatego wygraliście. A cieszyć się z takiego obrzydliwego zwycięstwa to może tylko człowiek bez charakteru. Jak widać typ go nie ma.

arsenallord komentarzy: 29651 newsów: 11707.11.2023, 13:01

Zobaczymy na Emiratach jak mawia klasyk. Drwale prawie jak Stoke

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Aston Villa 14.04.2024 - godzina 17:30
? : ?
Brighton - Arsenal 6.04.2024 - godzina 18:30
0 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal31225471
2. Liverpool30217270
3. Manchester City31217370
4. Aston Villa32186860
5. Tottenham30176757
6. Manchester United301531248
7. West Ham321391048
8. Newcastle311451247
9. Chelsea291271043
10. Brighton3111101043
11. Wolves311261342
12. Bournemouth311181241
13. Fulham321161539
14. Crystal Palace31791530
15. Everton31981429
16. Brentford32781729
17. Nottingham Forest31781625
18. Luton32671925
19. Burnley32472119
20. Sheffield Utd30362115
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland185
O. Watkins1610
Mohamed Salah169
D. Solanke163
Son Heung-Min158
J. Bowen155
A. Isak151
P. Foden147
C. Palmer138
B. Saka137
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz marca wybór redaktorów
0
Gracz marca wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com