Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal!

Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 07.04.2016, 23:14, Kamil 1025 komentarzy

Już w najbliższą sobotę podopiecznych Arsene'a Wengera czeka piekielnie trudne zadanie. Kanonierzy pojadą na Boleyn Ground, aby zmierzyć swoje siły z rewelacyjnym w tym sezonie West Hamem. Francuski szkoleniowiec i jego piłkarze łudzą się jeszcze, że można ugrać tytuł. Czy jest to realne? Ciężko powiedzieć, gdyż nie wszystko zależy od Arsenalu. Początego tego spotkania w sobotę o godzinie 13:45 czasu polskiego.

Gospodarze to niesamowicie nieprzewidywalny zespół, który ma w tym sezonie patent na faworytów. Wygrana w pierwszej kolejce na Emirates Stadium nie była przypadkowa. O sile Młotów przekonały się praktycznie wszystkie najlepsze ekipy w lidze. Dimitri Payet osiągnął niesamowitą formę i na tę chwilę jest być może najlepszym piłkarzem w Premiership. Cel West Hamu to przynajmniej awans do Ligi Europy oraz FA Cup, gdzie szanse na wygraną są całkiem spore. O co walczy obecnie Arsenal? Dobre pytanie. Kanonierzy mają jeszcze szanse na tytuł (minimalne), ale równie dobrze mogą wypaść z TOP4. Każdy punkt jest na wagę złota. Leicester City wygrywa mecz za meczem. Bardzo możliwe jest, że już za kilka tygodni największa sensacja w historii Premier League stanie się faktem. Niepokoić może również forma Tottenhamu, który może osiągnąć swój największy sukces w tym wieku i wyprzedzić Arsenal.

Czas na odrobinę historii. West Ham to bardzo wymagający rywal, ale bilans bezpośrednich spotkań wygląda przyjaźnie dla Arsenalu. Świat widział 132 takie starcia. Kanonierzy wygrali aż 60 meczów. Ekipa ze wschodniego Londynu lepsza była 34 razy, a w pozostałych padał remis. Warto przypomnieć pierwszą kolejkę obecnego sezonu Premier League i fatalne rozpoczęcie podopiecznych Arsene'a Wengera. Młoty całkiem zasłużenie wygrały w północnym Londynie 2-0, a dalsza faza rozgrywek udowodniła nam, że nie była to wcale taka wielka niespodzianka.

Zajmijmy się teraz nieobecnymi. Arsene Wenger na ostatniej konferencji przedstawił najświeższe informacje. Alex Oxlade-Chamberlain oraz Santi Cazorla to gracze, którzy muszą na powrót do gry poczekać trochę dłużej. Bardzo możliwe jest, że na sobotnie spotkanie powróci Aaron Ramsey. Walijski książę tuż przed meczem przejdzie ostateczne testy, który zadecydują o jego sprawności. W identycznej sytuacji jest Mathieu Flamini. Tomas Rosicky oraz Jack Wilshere powinni najpierw zagrać kilka spotkań dla drużyny młodzieżowej, aby powrócić do pierwszego składu. Slaven Bilic nie ma wielkich powodów do narzekań. Poza grą znajduje się tylko James Tomkins. W ostatnim spotkaniu czerwoną kartką ukarany został Cheikhou Kouyate, ale zawodnik ten może zagrać w sobotę, gdyż angielska federacja odwołała jego zawieszenie.

Bieżący sezon wkracza w decydującą fazę. Każdy z zawodników wzniesie się na wyżyny, aby pomóc swojej drużynie. Sytuacja w tabeli zaczyna się klarować, niewiadomych jest coraz mniej. Goście jeżeli jeszcze marzą o tytule, muszą wygrać wszystkie spotkania do końca rozgrywek. Gospodarze natomiast bardzo chcieliby zakończyć sezon w TOP4, a nic nie podniosłoby tak na duchu jak zwycięstwo przeciwko Arsenalowi. Co tu dużo mówić - zapowiada się świetne i wyrównane spotkanie. Czy Kanonierzy pozytywnie odpowiedzą na porażkę z pierwszej kolejki sezonu? A może to West Ham znowu okaże się lepszy i zbliży się do The Gunners na ledwie 5 punktów? Dowiemy się o tym już w najbliższą sobotę.

West Ham - Arsenal

Rozgrywki: Premier League

Miejsce: Anglia, Londyn, Boleyn Ground

Data: 9 kwietnia, 2016

Skład Kanonierzy.com: Cech - Bellerin, Gabriel, Koscielny, Monreal - Coquelin, Elneny - Iwobi, Ozil, Sanchez - Welbeck

Typ Kanonierzy.com: 2-3

West Ham UnitedZapowiedź autor: Kamil źrodło: Własne
pumeks komentarzy: 2080809.04.2016, 14:42

Jednak STRATY Iwobi'ego i Welbeck'a się zemściły!
West Ham nas zmiażdży tymi wrzutkami.....
Liczę na kontry..

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1409.04.2016, 14:42

Hubertus, odwołali sie i cofnięto zawieszenie.

Hubertus888 komentarzy: 367409.04.2016, 14:42

Carroll nie tylko przy tych bramkach miał dużo miejsca i czasu, potrzebujemy obrońcy - Manolas, Koulibaly

D14 komentarzy: 436609.04.2016, 14:41

najgorsze jest to, ze Gabriel w kazdym meczu ma tak ze wylacza swoj mozg na ulamek sekundy i wtedy jest smrod. Przy drugiej bramce WH zamiast wyrwac krtan juz Carollowi przy przyjeciu na klatke to on jeszcze czeka na strzal i dobitke.. no ludzie...

pierre_afc komentarzy: 1207109.04.2016, 14:41

Dla mnie ta końcówka meczu była argumentem za tym, aby kupić środkowego obrońcę, który jest wysoki i gra bardzo dobrze w powietrzu. Bo bądźmy szczerzy Koscielny jest świetnym obrońcą, ale nie jest zbyt dobry w walce o górne piłki. Przydałby mu się do duetu jakiś kolos grający świetnie w powietrzu.

piter1908 komentarzy: 510409.04.2016, 14:41

Widać może ktoś z AFC wchodzi na k.com i zobaczył Typ na dziś 2-3 to postanowili by choć raz sie sprawdził ;)

afckonrad9101 komentarzy: 783409.04.2016, 14:40

Lepiej bylo stracic teraz niz w koncowce meczu. Poczulismy sie zbyt pewnie i poszlo , teraz trzeba bedzie utrzymac koncentracje do konca - maja nauczke.

Dominik11 komentarzy: 2017109.04.2016, 14:40

najbardziej obawiałem się Payeta a kto nam strzelił 2 bramki dziadek Carrol

duzy469 komentarzy: 76609.04.2016, 14:39

co za nieodpowiedzialonsc z naszeej strony. wygrywamy 2 : 0 to trzeba skupic sie na obronie , boczni obroncy nee powinni brac udzialu w akcjach ofensywnych , tylko pilnowac tylu , max atakowani 4 zawodnikami z kontry powinno byc

Hubertus888 komentarzy: 367409.04.2016, 14:39

Panowie spokojnie ten mecz wygramy jeszcze 3-0, chyba że o czymś nie wiem i Kouyate anulowano czerwoną kartkę z ostatniego meczu

ZielonyLisc komentarzy: 2028509.04.2016, 14:39

Welbeck dzisiaj zero. Niewidoczny kompletnie nic. No ale podobno napastnikow mamy.

Radek97 komentarzy: 138109.04.2016, 14:39

Wystarczy poklepac na czas, no czy wenger lub zawodnicy nie myślą?? Nigdy nie widzieli takiej sytuacji ??? Szkoda gadac i tak sie traci pkt w wygranych meczach.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 809.04.2016, 14:38

Lepiej stracić przed przerwą niż po.

minio7 komentarzy: 266609.04.2016, 14:38

A ja uważam, że wygramy ten mecz. Papcio teraz weźmie się o roboty i pokaże że potrafi się wqrzyć jak trzeba. Szkoda że nie ma Campbella na ławce. Liczę na 2:4 COYG

Szogun komentarzy: 28670 newsów: 309.04.2016, 14:38

Caroll nie miał tylko czasu żeby przyjąć,przymierzyć i strzelić ale też mógł zrobić sobie kanapkę,zjeść,wypłukać zęby, obejrzeć odcinek Hells Kitchen wrócić i pokonać Ospinę. To ile miejsca daje mu obrona to kapitulacja.

Czeczenia komentarzy: 1248909.04.2016, 14:38

Spokojnie, jeszcze druga połowa. Mecz pełen kontrowersji, sędzia niewidomy. Obrona AFC przy drugiej bramce WHU to piłkarski kryminał.

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 109.04.2016, 14:38

Jakie mistrzostwo, Tottenham trzeba gonić co będzie mega trudne

lays komentarzy: 3987109.04.2016, 14:38

Powiedzcie mi co to kur jest?

Gramy bardzo dobra polowe... Prowadzimy 2-0, 2 wrzutki 2 min i 2-2...

wnw46 komentarzy: 182509.04.2016, 14:38

Hubertus888

Ozil to padaka od zawsze jak patrze na jego leniwa gre to szlag strzela co ze ma te asysty Wilsher by tez miał ale i by walczyl jak lew nie chodzil jak zuk

Adu (zawieszony) komentarzy: 549809.04.2016, 14:38

Z drugiej strony trudny wyjazd, wiec strata punktow bedzie usprawiedliwieniem, i tak te top3 przy dobrych wiatrach powinnismy zajac

ZielonyLisc komentarzy: 2028509.04.2016, 14:38

Mam nadzieję że w 2 połowie ujrzę charakter drużyny o ktorym dumnie wspomina Wenger.

ArsenalArshawin komentarzy: 2024 newsów: 709.04.2016, 14:37

W ogóle po co kryć Carola przy rzucie rożnym.. on przecież ma najmniejsze szanse na zdobycie gola -.-

wilshere19doman komentarzy: 28809.04.2016, 14:37

chcialem cos napisac ale poprostu szkoda slow

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52409.04.2016, 14:37

Witowo95
Uważaj, bo przyjdzie Probierz i powie co myśli o Twoim komentarzu.

Hubertus888 komentarzy: 367409.04.2016, 14:37

Monreal dzisiaj najgorszy mecz w sezonie gra.

Sanchez wykłada do Nacho strzela i mecz zamknięty...

Holmen komentarzy: 12309.04.2016, 14:37

Nie wierze w te 5 min

Lucas6Z komentarzy: 182209.04.2016, 14:37

Pomijając wynik fakt ze Wenger nie wziął dzis na ławkę Campbella a wziął te niedojdy Ramseya i Walcotta przekreśla go z listy szkoleniowców z haki kolwiek potencjałem na osiąganie sukcesów.

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12609.04.2016, 14:37

Welbeck faktycznie dzisiaj cieniuje. To jest ten problem, że biegać to może i biega, ale technika i kreatywność leży.

Fanatic komentarzy: 599109.04.2016, 14:37

Szok, jak szybko mogliśmy to tak roztwonic? I to jeszcze strzela nam gole ten drewniak karoll... Dżizas

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9209.04.2016, 14:37

Arsenal's two goals in passes:

1st: Coquelin > Iwobi > Özil
2nd: Coquelin > Iwobi > Alexis

marimoshi komentarzy: 472809.04.2016, 14:37

Sędzia tragiczny. Masa fauli nie odgwizdanych,nieuznana bramka WHU, faule widmo. Takie widowisko,a on musi wszystko psuć ehh

D14 komentarzy: 436609.04.2016, 14:36

Witowo95

dokladnie tak jak napisales.

mecz szalony ale mam nadzieje, ze po 90 minucie to my bedziemy sie szalenie cieszyc.

mic_now komentarzy: 218909.04.2016, 14:36

Gabriel jest słaby w grze o górne piłki i Bilić tym się kierował wystwiając Carrola stąd ten wynik. Wenger ślepy powienien automatycznie dać do gry Pera gdy tylko zobaczył Carrola. Chociaż z drugiej strony Mertesacker mimo wzrostu wcale jakoś świetnie głową nie gra.

wnw46 komentarzy: 182509.04.2016, 14:36

michalal

Lepszy od Kosy? to ty myslisz ze nam Bayern Boatenga odda? tych najlepszych nie kupisz wiadomo ze obroncow sie tak nie kupuje

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 109.04.2016, 14:36

ChatCrapGetBanged,
"pauleta19 02.04.2016; 23:46
Carroll to dla mnie już jest wręcz niedoceniany, bo od czasu transferu do Liverpoolu stosunek beki do pochwał to jakieś 1000000:1."

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041309.04.2016, 14:36

Per za Gabriela.

fabregas1987 komentarzy: 2581509.04.2016, 14:36

A mnie dzisiaj denerwuje Welbeck, dużo strat, masa niedokładnych podań.
środek u nas kuleje, obrony, pomocy i ataku ..

Hubertus888 komentarzy: 367409.04.2016, 14:36

Straty

Ozil - 6
Welbeck, Iwobi, Sanchez - 4

gunnereight komentarzy: 40109.04.2016, 14:36

Mecz się zrobił bardzo atrakcyjny, ale też niestety bardzo nerwowy dla nas. Iwobi na ogromny plus, dokładność podań i krycie Carolla na minus.

Leehu komentarzy: 1049609.04.2016, 14:36

Od 15 do 40 minuty graliśmy dobrze jeśli tak zagramy drugą połowę to powinniśmy to wygrać ale pytanie jak tam humory naszym dopisują bo stracić dwie bramki w odstępie 4 minut to nie jest fajne, ale miejmy nadzieję że pokażą że Arsenal ma jaja i będą grali swoje a o pierwszej połowie zapomną. :)

Radek97 komentarzy: 138109.04.2016, 14:36

Boże zawsze jak powiem sobie że teraz nie można stracić bramki to oni je tracą. Ale czułem to oj tak. Wystarczy 4 minuty nerwów i nasi mają kupe w majtkach

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9209.04.2016, 14:36

Ale jestem wkurzony. Coś takiego nie powinno się wydarzyć.

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12609.04.2016, 14:35

Dobry mecz, całkiem otwarty i płynny. Obie ekipy dają radę w ataku, gorzej z obronami.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 809.04.2016, 14:35

Po3bany mecz XD

ArsenalArshawin komentarzy: 2024 newsów: 709.04.2016, 14:35

Wspaniale... Oni chcą walczyć o mistrzostwo?

Theo44 komentarzy: 426409.04.2016, 14:35

Wlasnie zaczalem pisac pochwalny koment a tu trzeba bylo go skasowac.:-) i zaczac wengerouty slac..heh

ZielonyLisc komentarzy: 2028509.04.2016, 14:35

Spokojnie mamy 2 połowę. Ale dali dupy tracac taga przewage przez koncem polowy.

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041309.04.2016, 14:35