LM: Kolejna porażka AZ

LM: Kolejna porażka AZ 22.09.2009, 11:33, Maciej Lewandowski 14 komentarzy

Czas na kolejny raport dotyczący grupowych rywali Arsenalu w Champions League. Ostatni weekend był udany dla Olympiakosu Pireus oraz Standardu Liege, nie można jednak tego samego powiedzieć o drużynie AZ Alkmaar.

Aktualni mistrzowie Holandii przegrali kolejny, ligowy mecz. Tym razem, na własnym stadionie, musieli uznać wyższość NEC Nijmegen. Przez większość spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak trzy minuty przed końcem Lorenzo Davids strzelił dla gości i ustalił wynik na 0:1. Dwie porażki z rzędu sprawiły, że AZ Alkmaar zajmuje szóste miejsce w holenderskiej Eredivisie.

Zupełnie inne nastroje panują w zespole Standardu Liege. Belgom udało się pozbierać po dramatycznej porażce z Arsenalem w Lidze Mistrzów i zdobyć komplet punktów na krajowym podwórku. Ekipa prowadzona przez Laszlo Boloniego ograła na wyjeździe Lokeren 3:1. Bramki dla Standardu strzelali Carcela-Gonzalez, Mbokani oraz Felipe, natomiast honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Smajic.

Olympiakos Pireus również zanotował wyjazdową wygraną. Mistrzowie Grecji, nie bez problemów, pokonali drużynę PAOK Saloniki. Gospodarze mocno zaczęli, bo już w 12. minucie Vierinha pokonał bramkarza Olympiakosu, jednak grupowy rywal Arsenalu jeszcze przed przerwą zdołał wyrównać za sprawą Brazylijczyka Diogo. Taki wynik utrzymywał się praktycznie przez całą drugą połowę, jednak bramka Papadopoulosa w ostatniej minucie meczu zapewniła gościom trzy punkty.

Liga Mistrzów autor: Maciej Lewandowski źrodło: Arsenal.com
niski93 komentarzy: 581622.09.2009, 17:08

Co tu dużo mówić. Mamy łatwiutką grupę i tyle. To dobrze zresztą... :P

topol95 komentarzy: 152722.09.2009, 17:07

Christian --> Z Interem i Barcą w jednej grupie byśmy nie mogli grać. Chciałbym po prostu ,żeby jedna drużyna w naszej grupie była wymagająca, bo reszta to ze słabszych koszyków losowana by była ;)

IronHide_AFC komentarzy: 164222.09.2009, 16:41

nie lubię zachowań takich zespołów jak AZ lub VFL
o nie wierzą w obronę tytułu

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11522.09.2009, 16:25

Kiedy poznaliśmy skład naszej grupy myślałem, że najpoważniejszym przeciwnikiem będzie AZ. Na szczęście wszystkie drużyny radzą sobie bardzo słabo, więc jeżeli nie wyjdziemy z grupy lub zajmiemy dopiero drugie miejsce będziemy mieli dużą sensację. Przeciwnicy są tak przeciętni, że aż się prosi o spokojny awans. :)

maczo12348 komentarzy: 6022.09.2009, 16:08

ha ha aRamsey dobrze powiedziałeś ;D pozdro ja to się cieszę że same dziady w naszej grupie

aRamsey komentarzy: 948622.09.2009, 15:38

jeśli nie wyjdziemy z pierwszego miejsca to będę bardzo, ale to baaardzo zdziwiony....

FanekAFC komentarzy: 511222.09.2009, 15:08

AZ nie ma formy, lepiej dla nas :)

Christian komentarzy: 342722.09.2009, 15:01

topol95> a co Ty być chciał wylądować w grupie z Barceloną i Interem. ???

topol95 komentarzy: 152722.09.2009, 14:44

Jeśli są bez formy lepiej dla nas. Szkoda ,że mamy taką nudna grupę.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223722.09.2009, 14:41

Napewno latwo w tych meczach nie bedzie , ale nie do tego stopnia trudno zeby stracic punkty , najlepiej to jak najszybciej zakwalifikowac sie do 1/8... Wiec wygrywamy pierwsze 3 mecze i awans mamy w kieszeni:]

qwert komentarzy: 38222.09.2009, 14:40