Merson ostrzega przed meczem rewanżowym

Merson ostrzega przed meczem rewanżowym 20.08.2014, 10:59, Jakub Knapik 14 komentarzy

Były zawodnik Arsenalu, Paul Merson, ostrzegł swój dawny klub przed rewanżowym meczem z Beskitasem. Wczoraj w Turcji padł bezbramkowy remis, co, jak uważa Merson, jest niebezpiecznym wynikiem.

Anglik wzywa Arsenal do prowadzenia gry na ich zasadach. Uważa też, że Kanonierzy muszą znaleźć odpowiedni balans między ofensywą a defensywą.

- To słaby punkt Arsenalu: w ważnych meczach grają zbyt otwarcie. Powinni zachować odpowiedni balans między atakowaniem, a bronieniem. Ofensywna gra jest świetna do oglądania, ale wysoce ryzykowna.

- W zeszłym sezonie otwarta gra z wielkimi zespołami nie wyszła im na dobre. To było coś w stylu ''wy strzelacie, my strzelamy, my strzelamy lepiej''.

- Owszem, sprawdza się to w meczach z mniejszymi drużynami, ale nie z tymi większymi, co koniecznie muszą zmienić.

- Nawet jeśli są faworytami w meczu rewanżowym, jest to wciąż niebezpieczna gra. Możesz zdobyć bramkę w 5 minucie i potem dominować przez cały mecz, ale w 85 minucie padnie gol i jesteś poza Ligą Mistrzów.

BesiktasPaul Merson autor: Jakub Knapik źrodło: thesportreview.com
dudekns komentarzy: 605020.08.2014, 18:29

W rewanżu musimy przycisnąć Besiktas od pierwszych minut - nie możemy pozwolić sobie na najmniejszy błąd, bo to może nas drogo kosztować...

Verminator97 komentarzy: 1490020.08.2014, 13:14

Ja jestem spokojny o rewanż. Wczoraj drużyną lepszą był Besiktas i trzeba przyznać, że Bilić ma naprawdę dobrą drużynę. Świetnie poukładaną i taką przebojową. Dobrze, że byli nieskuteczni. Ten bezbramkowy remis nie jest wcale taki zły. Po prostu musimy wygrać na ES, a o to jestem spokojny. Może i niektórzy obawiają się tego meczu, ale na własnym stadionie zagramy zupełnie inaczej, a na pewno Besiktas też nie będzie grał aż tak odważnie. Wrócą przede wszystkim Per i Mesut, a więc będzie dobrze. :)

mar12301 komentarzy: 2313720.08.2014, 13:13

Nie oszukujmy się, na razie to Arsenal gra kichę. Choć z City przecież grali pięknie...

wolusxix komentarzy: 118920.08.2014, 12:16

Wróci Ozil i Per więc może nie będzie ąż tak źle.

maciek987 komentarzy: 296620.08.2014, 12:08

Cięzko będzie, ale z normalnymi kibicami, a nie z kebabami za plecami dadzą rade :)

mitmichael komentarzy: 4924320.08.2014, 11:46

Arsenalu nie trzeba ostrzegac, mamy na tyle doswiadczony zespoł, ze nie trzeba tego robic. Gdyby było inaczej niemiałaby sensu gra w fazie grupowej. Licze na o wiele lepsze spotkanie i mam nadzieje, ze wygramy wysoko zeby nie było zadnych niedomowien.

pumeks komentarzy: 2080820.08.2014, 11:45