Młodzi Kanonierzy w reprezentacjach

Młodzi Kanonierzy w reprezentacjach 28.03.2015, 00:04, Michał Pałasz 10 komentarzy

Hector Bellerin przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych, a reprezentacja Hiszpanii U21 wygrała 2-1 z Norwegią. Gole strzelali: Munir El Haddadi oraz Gerard Deulofeu.

Ainsley Maitland-Niles pojawił się na placu gry na ostatnie 9 minut spotkania na St George's Park, gdzie Anglicy pokonali 1-0 Szwajcarię (U18). Zwycięską bramkę, która daje Wyspiarzom pewną przewagę przed rewanżem, zdobył gracz Newcastle - Adam Armstrong.

Chris Willock wszedł w 60. minucie wygranego 2-1 spotkania Anglia - Rumunia (U17). Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Ike Ugbo, a jego reprezentacja zakończyła zmagania w grupie eliminacyjnej z kompletem zwycięstw.

Krystian Bielik rozegrał cały mecz, a Polska U17 1:0 pokonała zespół Irlandii. Bramka Pawła Kaczmarczyka zapewniła gospodarzom 3 punkty.

Hector BellerinKrystian BielikReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
Verminator97 komentarzy: 1490028.03.2015, 19:23

Byłem na meczu u-17 naszej kadry z Białorusią w Grodzisku Wlkp. Niestety przegrali. :/ Grali nawet fajnie, ale Białoruś typowa murarka... i bramki z doooopy, ale wygrali i tyle. Co do gry Bielika to na żywo jego gra wyglądała fajnie, ale to na tle swoich rówieśników. Dobrze grał w powietrzu, przerywał ataki, a też potrafił dobrze rozegrać. Kilka prób z dystansu i jest groźny przy SFG. Widać gołym okiem, że chłopak ma potencjał. Jednak ten skrzydłowy, co jest w Chelea, bodajże Adamczyk (mogłem pomylić nazwisko :P) zrobił na mnie większe wrażenie, ale to chyba tylko dlatego, że grał bardziej widowiskowo (w końcu to skrzydłowy, a nie DM).

Lukas1134 komentarzy: 48128.03.2015, 12:26

Dobrze że Hector nie grał. Będzie świeższy na Luverpool.

Carpitu komentarzy: 32928.03.2015, 09:32

W U-17 grają z tego co mi się wydaje 2 x 40 min,a nie standardowo 90 minut.

maciek146c komentarzy: 45928.03.2015, 08:54

ziomek1245

Chyba Manquillo

ziomek1245 komentarzy: 106728.03.2015, 08:19

Wie ktoś kto grał za Bellerina w tym meczu?

michalm1 komentarzy: 702028.03.2015, 07:21

Bellerin na lawce ?????????? A no tak bo nie gra w lidze Hiszpanskiej...

filon komentarzy: 8328.03.2015, 05:19

Bellerin za słaby na U21 xD nie no beka, przecież on tylko gra w Arsenalu...

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 128.03.2015, 00:38

Bellerin grzeje ławę w u21? Coś jest nie tak.

pelek komentarzy: 214628.03.2015, 00:37

Chambers grał godzinę w u21, zmieniony przez Jenkinsona.

kjubol komentarzy: 101028.03.2015, 00:36

Byłem na meczu Bielika z Irlandią, moim zdaniem ten mecz zagrał bardzo dobrze (tragicznie z Grecją).. Nawet chwile pogadałem i fotkę sobie strzeliłem :D