Moyes: Fabregas powinien dostać czerwoną kartkę!

Moyes: Fabregas powinien dostać czerwoną kartkę! 02.02.2011, 12:06, Kamil Pniak 66 komentarzy

Menadżer Evertonu David Moyes twierdzi, że Cesc Fabregas powinien zostać ukarany czerwoną kartką w przerwie spotkania, za to co powiedział w tunelu do czterech arbitrów udających się na przerwę. Ekipa Szkota po pierwszej połowie prowadziła 1:0 po kontrowersyjnej bramce zdobytej przez Luisa Sahę.

Po końcowym gwizdku Moyes nie krył rozgoryczenia w stosunku do zachowania kapitana Arsenalu w przerwie spotkania.

- Zdobyliśmy szczęśliwą bramkę, ale komentarze Fabregasa pod adresem arbitrów w przerwie meczu były niedopuszczalne - powiedział Szkot. - Nie zamierzam przytaczać tych słów, ale Hiszpan zasłużył sobie nimi na czerwoną kartkę. Oczywiście wpływ na ich decyzję miało zapewne to jak wielki piłkarzem jest Fabregas. Myślę, że miało to pewien wpływ na przebieg spotkania po przerwie. Mieliśmy bardzo ciężką przeprawę w drugiej połowie.

Cesc może mieć niemałe problemy jeśli Lee Mason, zdecyduje się rzekome wydarzenie umieścić w pomeczowym raporcie.

Jednakże Arsene Wenger broni Hiszpana twierdząc, że Fabregas nie rozmawiał z arbitrami w tunelu podczas przerwy w spotkaniu.

- Szedłem obok Ceska w przerwie meczu i nie rozumiem pretensji Moyesa w stosunku do Fabregasa - powiedział Wenger. - Cesc nie rozmawiał z arbitrami w przerwie, czego nie mogę powiedzieć o sobie.

Anthony Pilkington tweetał na swym profilu następującą treść:

- Dwóch chłopaków poprosiło go o koszulkę, a on im odpowiedział F*** off.

Po tej wypowiedzi Pilkington najpierw przeprosił kapitana Arsenalu, a następnie usunął swe konto na Twitterze. Niektóre źródła donoszą, że Cesc podarował dwie koszulki dla wspomnianych zawodników z Huddersfield.

Arsene WengerCesc FabregasDavid Moyes autor: Kamil Pniak źrodło: metro.co.uk
poprzednia12 następna
samir87 komentarzy: 259302.02.2011, 12:27

"...Oczywiście wpływ na ich decyzję miało zapewne to jak wielki piłkarzem jest Fabregas..."

A mi sie zdaje że wpływem na ich decyzje było to że uznając gola z co najmniej metrowego spalonego mogli nas pozbawić szans na Majstra. Każdy na miejscu Fabregasa by się w.k.u.rwił

pniaq komentarzy: 141 newsów: 71702.02.2011, 12:26

Nowe światło na sprawę koszulek Fabregasa. Stosowny komentarz macie w newsie. Trzeba było trochę pogrzebać, bo niekiedy prasa lubi robić z igły widły ;)

PvL komentarzy: 185002.02.2011, 12:23

wiem, ale nie powiem... hehe
jak nie chce przytoczyć słów to po co się w ogóle wypowiada : )

Szogun komentarzy: 28670 newsów: 302.02.2011, 12:23

Fabergas ostatnio nieźle cwaniakuje ale czasami to jest potrzebne dla zespołu. Przykładem takiej drużyny cwaniaków są Włosi którzy często gęsto grali boiskowy kabaret ale kapitanowi zawsze wybaczy się trochę więcej.

Chapman komentarzy: 80802.02.2011, 12:21

Powinien myśleć więcej o grze. Taki piłkarz powinien mieć też klasę. Może przyczyną takiego zachowania jest jakaś frustracja zawodnika? Kojarzy mi się jego zachowanie z tym co robił Torres w Liverpoolu...

pelek komentarzy: 214602.02.2011, 12:17

Fabregas ma ostatnio za dużo ochoty do cwaniakowania; łapanie piłek, blokowanie wolnych, ciągłe rozmowy z sędziami. Gdyby jeszcze był w tym tak dobry jak np. Bellamy albo Burton, czy inne ancymony to ok, ale tak na prawdę to daleko mu nawet do van Persiego.

pniaq komentarzy: 141 newsów: 71702.02.2011, 12:17

Geistinho -> mozesz wyslac newsa do naszej redakcji i jesli zdecydujemy sie go dodac to bedzie on na naszym vortalu ;)

Kaziu09 komentarzy: 325302.02.2011, 12:15

Ciekawe ... "Po weekendowym spotkaniu z Huddersfield kapitana Arsenalu oskarża się również o niecenzuralne słowa w stosunku do graczy The Terriers.

- Dwóch chłopaków poprosiło go o koszulkę, a on im odpowiedział F*** off." jeśli to prawda to Cescowi naprawdę sodówka uderza, mam nadzieję, że to tylko ploty ... :)

Geistinho komentarzy: 506 newsów: 102.02.2011, 12:12

Przegrali i teraz tak gadają.. a do Fabregasa: nie wiem kto się ze mną zgodzi, ale w tym momencie Nasri juz jest od niego lepszy. Ile to razy wczoraj strzelał bo bokach albo nie podał Walcottowi? To moje osobiste odczucie: Nasri jest lepszy. Nie odbieram oczywiscie Fabsowi przeglądu pola i tej.. kreatywności. Ale skuteczności brak. No i te piekne wczorajsze "Hiszpan należy do najszybszych zawodników" komentatora ;]

PS. Czy newsy mogą dodawać tylko redaktorzy?

crisadus komentarzy: 850702.02.2011, 12:12

A do tego strasznie chamski. Rozumiem kłótnie z sędzią po tej bramce, ale taka odpowiedź w stronę piłkarzy Huddersfield? ;/ Lekka przesada.

crisadus komentarzy: 850702.02.2011, 12:10

Czyżby naszemu kapitanowi powoli sodówa odwalała? Strasznie zadziorny się zrobił.

mrau komentarzy: 28502.02.2011, 12:10