Multimedia: Arsenal vs Wigan

Multimedia: Arsenal vs Wigan 15.05.2013, 08:45, Adam Cygański 8 komentarzy

Wczoraj na Emirates Stadium Kanonierzy rozegrali bardzo istotne spotkanie z Wigan Athletic, które ostatecznie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Wengera 4-1.

Od początku meczu Arsenal napierał na przeciwnika, co przyniosło efekt w 11. minucie, gdy bramkarza gości pokonał Lukas Podolski. Po tym trafieniu The Gunners cofnęli się do defensywy, co dobrze wykorzystało Wigan. Podopieczni Roberto Martineza napierali na bramkę Wojciecha Szczęsnego, co przyniosło swój efekt pod sam koniec pierwszej części gry, gdy z rzutu wolnego Polaka pokonał Maloney. Na drugą połowę jednak Arsenal wyszedł zupełnie inaczej nastawiony i po golach Walcotta, ponownie Podolskiego i Ramseya odniósł bardzo ważne zwycięstwo, dzięki któremu przeskoczył w tabeli Tottenham.

Bramki:

Arsenal 4-1 Wigan Athletic Highlights przez goalsandsoccer

Yakub97 komentarzy: 574618.05.2013, 07:59

Material usuniety :P
Ale bramki ladne

SMTX komentarzy: 204815.05.2013, 13:02

Bramka Wigan na konto Podolskiego. Wszyscy skoczyli tylko jemu się nie chciało jakoś, a akurat niewiele nad głową mu przeleciało. Tak ogólnie to mecz całkiem dobry, ale myślałem, że znowu będzie nerwówka do końca z ogórkami...

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 315.05.2013, 10:30

jak tak ogladam kilka razy te gole to cały czas mi sie wydaje ze Walcott nie cieszły sie z bramki Ramseya i był zawiedzony ze mu nie podał...

WojO komentarzy: 225215.05.2013, 10:06

Bramka Ramseya niezła, jak za najlepszych lat Arshawin. Zbiegnięcie z lini bocznej do środka i goool.

Marcel90 komentarzy: 814615.05.2013, 09:57

Teraz z Newcastle wygrac dwoma bramkami, Chelsea remis z Evertonem i mamy 3cie miejsce ;P

PvL komentarzy: 185015.05.2013, 09:53

Ramsey no look shoot ^^

ninio komentarzy: 18215.05.2013, 09:32

Kiedyś Fabregas strzelił nieco podobną bramkę jak Ramsey, ale nie pamiętam z kim.. Może to jakiś znak, że Aaron wskoczył na jego poziom?:D

thegun komentarzy: 106315.05.2013, 09:10