Multimedia: WBA vs Arsenal

Multimedia: WBA vs Arsenal 07.04.2013, 09:23, Marcin Stefaniak 5 komentarzy

Wczorajszego dnia Arsenal zdobył niezwykle ważne 3 punkty, pokonując na wyjeździe West Bromwich Albion 2-1.

Wszystko rozpoczęło się dla Kanonierów zgodnie z planem, bowiem w 20. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Tomas Rosicky. Na chwilę przed zakończeniem połowy idealną szansę na podwyższenie rezultatu miał Aaron Ramsey, jednak Walijczyk nie trafił do bramki z 5. metrów.

Co się odwlecze, to nie uciecze, już w 50. minucie podopieczni Wengera zwiększyli prowadzenie. Po raz drugi tego popołudnia na listę strzelców wpisał się Rosicky. Wydawać się mogło, że to koniec emocji na The Hawthorns.

Nic bardziej mylnego, w 70. minucie czerwoną kartkę za faul na Shanie Longu otrzymał Per Mertesacker, a minutę później jedenastkę na gola zamienił James Morrison. Napór gospodarzy rósł z każdą chwilą, jednak mimo kilku dogodnych sytuacji nie udało im się doprowadzić do remisu i to Kanonierzy zdobyli komplet punktów.

Poniżej prezentujemy wam galerię i skrót wczorajszego spotkania:

Gunerxxx komentarzy: 236408.04.2013, 15:43

ma ktos jakis link do tej intwerwencji plecami Pera ?

schnor25 komentarzy: 1854607.04.2013, 22:25

Oglądając skrót można tylko stwierdzić, że w końcu dopisało Nam szczęście :)

karu komentarzy: 3707.04.2013, 11:40

Ooo faktycznie tam są :) Kiedyś przeglądałem ten dział, zaraz po starcie odświeżonej strony i niestety były tapety ale z poprzedniego sezonu. Widocznie potrzebowali czasu na to, żeby je umieścić. Dzięki wielkie!

crisadus komentarzy: 850707.04.2013, 11:31

arsenal.com/fanzone/wallpapers
Proszę bardzo.

karu komentarzy: 3707.04.2013, 10:27

Powie mi ktoś jak pobrać tapetę z meczu? Albo czy w ogóle te tapety nadal powstają? Bo od kiedy jest nowa wizualka strony Arsenal.com to nie mogę pomeczowych wallpaper'ów znaleźć :(