Mustafi o swoim debiucie

Mustafi o swoim debiucie 11.09.2016, 21:50, Eryk Szczepański 11 komentarzy

Shkodran Mustafi wyznał, że jest mu bardzo miło, w związku z ciepłym przyjęciem przez fanów w jego debiutanckim meczu.

Niemiec zadebiutował w barwach Kanonierów w wygranym 2:1 meczu z ekipą Southamptonu. Zaraz po meczu podzielił się swoimi odczuciami.

- Bardzo ważne było to, że do końca wierzyliśmy w zwycięstwo. Dzisiejszy futbol właśnie taki jest - nie jesteś skoncentrowany przez 90 minut, to tracisz punkty. Nam się to udało i możemy zapisać na swoim koncie ważną wygraną.

- Te trzy punkty bardzo cieszą, ale nie tylko z tego powodu jestem szczęśliwy. To niezwykłe, jak fani mnie przyjęli w moim pierwszym meczu, jestem pod ogromnym wrażeniem. Również drużyna od razu sprawiła, że poczułem się jej częścią. Niesamowite uczucie - zakończył Mustafi.

autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
fabregas1987 komentarzy: 2581912.09.2016, 13:27

Mustafi ma duże umiejętności, świetnie wyprowadza piłkę. Będziemy mieć z niego dużo radości.

CzerwonaRoza komentarzy: 54612.09.2016, 12:38

Każdy kolejny mecz będzie cementował współpracę Mustafiego i Koscielnego. Kupiliśmy go w idealnym momencie, przecież Koscielny ma już 31 lat i to najwyższa pora żeby mógł uczyć swoich następców. Stąd też świetny ruch z kupnem Holdinga.

Forever_gunner komentarzy: 255512.09.2016, 12:11

Wierzę w Mustafiego. Potrzebuje jeszcze paru meczów i będzie naszym filarem defensywy.

dudekns komentarzy: 605012.09.2016, 09:19

Dobry mecz w wykonaniu Mustafiego. Ogra się chłopak to będzie nie do przejścia.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52412.09.2016, 08:04

Widać było na początku debiutancką tremę. Ale z każdą minutą grał coraz pewniej i skuteczniej.

Radek97 komentarzy: 138112.09.2016, 06:26

Naprawde ladnie rozgrywal pilke.

Holmen komentarzy: 12311.09.2016, 23:38

Jeśli się zgrają i będą uzupełniać z kosa to będzie najlepsza para w PL.

AlexVanPersie komentarzy: 806411.09.2016, 22:33

Fajnie się prezentuje sie.

Odważny, zdecydowany, nie boi się grać piłką.

To może być defensywa na lata z Kostkiem.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1511.09.2016, 22:24

Na początku nerwowo, w pamięć zapadło to jedno złe podanie na własnej połowie, ale z czasem coraz lepiej czytał grę. Miejmy nadzieje, że w końcu Kościelny będzie miał partnera na poziomie.

kamildluz komentarzy: 61211.09.2016, 22:13

Teraz trzeba poprawić statystykę w defensywie, bo mamy dużo goli straconych już na początku sezonu. Myślę, że z Mustafim będzie coraz lepiej to wyglądało.

mitmichael komentarzy: 4924311.09.2016, 22:04

Fantastycznie wszedł do druzyny. Takiego drugiego stopera jak Koscielny bylo Nam trzeba