Nicola Rizzoli sędzią meczu z Olympiakosem

Nicola Rizzoli sędzią meczu z Olympiakosem 07.12.2015, 12:38, Adam Cygański 10 komentarzy

Oficjalna strona internetowa UEFA przedstawiła nazwiska arbitrów, którzy będą sędziować mecze 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Spotkanie Olympiakos – Arsenal będzie prowadził włoski sędzia – Nikola Rizzoli.

Sędziowie 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów:

Wtorek, 8 grudnia

PSG vs Szachtar

Anthony Taylor (Anglia)

Real Madryt vs Malmo

Daniele Orsato (Włochy)

Wolfsburg vs Manchester United

Milorad Mažić (Słowenia)

PSV vs CSKA

David Fernández Borbalán (Hiszpania)

Galatasaray vs Astana

Craig Thomson (Szkocja)

Benfica vs Atletico Madryt

Ovidiu Haţegan (Rumunia)

Manchester City vs Borussia M’Gladbach

Danny Makkelie (Holandia)

Sevilla vs Juventus

Szymon Marciniak (Polska)

Środa, 9 grudnia

Bayer Leverkusen vs FC Barcelona

Mark Clattenburg (Anglia)

AS Roma vs BATE

Martin Atkinson (Anglia)

Dinamo vs Bayern

Martin Strömbergsson (Szwecja)

Olympiakos vs Arsenal

Nicola Rizzoli (Włochy)

Dynamo Kijów vs Maccabi

Björn Kuipers (Holandia)

Chelsea vs FC Porto

Cüneyt Çakır (Turcja)

Valencia vs Olympique Lyon

Matej Jug (Słowenia)

Gent vs Zenit

Manuel De Sousa (Portugalia)

Liga MistrzówOlympiakos PireusSędziowie autor: Adam Cygański źrodło: uefa.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kanonier21afc komentarzy: 225408.12.2015, 15:01

Fajnie te Mamy takiego Polaka jak Marciniak

tyson880 komentarzy: 1009807.12.2015, 22:01

Że taki Atkinson sędziuje mecze LM to po prostu skandal.

Arde komentarzy: 1207.12.2015, 20:55

Zgadza się, oprocz wspomnianego Gila i Raczkowskiego mamy jeszcze w niższych kategoriach UEFA Stefańskiego, Musiała i b. młodego Frankowskiego. Jest jeszcze Borski, który chyba jednak chyli się już ku końcowi kariery.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49962 newsów: 40507.12.2015, 20:04

mitmichael
Bez przesady, że reszta taka słaba. Gil regularnie sędziuje spotkania Ligi Europy. Również kilka spotkań kwalifikacji do Euro. Raczkowski - LE, wiele meczów młodzieżowych. Był też arbitrem meczu finałowego na ME u17 gdzie zebrał dobre noty.

mitmichael komentarzy: 4875007.12.2015, 17:35

Marciniak jedyny sedzia z Polski co sie moze pokazac na arenie miedzynarodowej bo reszta jest tak słaba, ze nawet pod uwage nie jest brana.

Dawid04111 komentarzy: 12182 newsów: 1407.12.2015, 14:06

Byleby nam nei przeszkadzał w tym spotkaniu a będzie dobrze. Tylko czy wystarczająco, żeby awansować dalej?

SEffenberg komentarzy: 2007.12.2015, 14:02

Polska grupa sędziowska w meczu Sevilli z Juve ;)

DeKa komentarzy: 878 newsów: 207.12.2015, 13:49

Manchester City gra 2 mecze a Juventus żadnego? Literówka ;)

afc4life komentarzy: 478307.12.2015, 13:21

Wloch na pewno jest przyzwyczajony do ostrej gry z Serie A jaka na pewno bedzie w Grecji wiec chyba dobry wybor.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49962 newsów: 40507.12.2015, 12:58

Barcelona 2:1, Schalke 2:2 i Bayern 0:2. Trzy mecze do tej pory sędziował nam Włoch.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl