Nieudany wyjazd na Białoruś: BATE 1-0 Arsenal

Nieudany wyjazd na Białoruś: BATE 1-0 Arsenal 14.02.2019, 19:47, Łukasz Wandzel 2872 komentarzy

Liczba słabych występów Arsenalu kompletnie przyćmiła długą serię bez porażki, jaką popisał się w pierwszej części sezonu. Tamten okres odszedł w niepamięć i trzeba głośno mówić o kryzysie w szeregach Kanonierów. Wygląda na to, że kadra londyńczyków nie potrafi konkurować z takimi ekipami jak BATE. W 1/16 finału Ligi Europy drużyna z Białorusi pokonała Arsenal 1-0 na własnym terenie.

Podopieczni Unaia Emery'ego skompromitowali się tego wieczoru, jednak każdy wie, że słaba forma zespołu z The Emirates trwa już od jakiegoś czasu. Hiszpański trener The Gunners jeszcze kilka miesięcy temu był chwalony przez kibiców za to, że odmienił Arsenal. Dziś jasne jest, że stare demony wróciły i Kanonierzy, jak zawsze po nowym roku, zaliczają dużą obniżkę formy.

Arsenal: Cech - Mustafi, Koscielny, Monreal - Maitland-Niles (68' Aubameyang), Guendouzi, Xhaka (69' Torreira), Kolasinac (74' Suarez) - Mchitarian, Lacazette, Iwobi.

BATE: Szczerbiski - Rios, Wołkow, Filipienko, Filipović - Baga, Dragun, Hleb (58' Biereżkin) - Milić (69' Dubajić), Skawisz (81' Moukam), Stasewicz.

Arsenal powinien prowadzić już w 2. minucie, ale po składnej akcji zespołowej swoją szansę zmarnował Henrich Mchitarian. Skuteczności brakowało więc od początku do końca. Londyńczycy częściej atakowali lewą stroną boiska, bo tam szczególnie aktywny był Sead Kolasinac. Dzięki lepszemu ustawieniu w ataku niż zespół BATE, piłkarze Kanonierów decydowali się na posyłanie prostopadłych piłek, które omijały kilku zawodników gospodarzy na raz, ale nic z tego nie wynikało.

Goście musieli być czujni w obronie, bo ich rywal potrafił przedostać się w pole karne Petra Cecha, który musiał kilkukrotnie się wykazać, choć interwencje doświadczonego golkipera wydawały się niepewne. Kanonierzy stracili bramkę tuż przed zapraszającym na przerwę gwizdkiem sędziego. W 45. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Dragun, pokonując Cecha mocnym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. To nie pierwszy raz w tym sezonie, kiedy Arsenal pozwala sobie strzelić gola na moment przed przerwą.

Aby uniknąć kompromitacji, Arsenal od początku drugiej odsłony spotkania parł do przodu. Wydawało się, że szybko przyniosło to skutek, bo już w 55. minucie Alexandre Lacazette trafił do siatki. Niestety dla Francuza, sędzia liniowy uniósł chorągiewkę, sygnalizując spalonego. Kilka minut później to Stasewicz oddał strzał na bramkę The Gunners, czym zmusił Petra Cecha do interwencji. BATE Borysów to drużyna, która broniąc skromnego prowadzenia, potrafiła także zaatakować. Piłkarze niesieni przez doping własnej publiczności potrafili atakować, podczas gdy Arsenal był nieskuteczny.

Unai Emery zdecydował się na zmiany dopiero na nieco ponad 20 minut przed końcem spotkania. Zdjął Maitlanda-Nilesa i Granita Xhakę, a wprowadził Pierre'a-Emericka Aubameyanga oraz Lucasa Torreirę. Po paru minutach na murawie zameldował się Denis Suarez, wchodząc w miejsce Seada Kolasinaca. Czy jednak zmiany cokolwiek zmieniły? Nie. W szeregach Arsenalu brakowało waleczności i zadziorności, a czarę goryczy przelał Alexandre Lacazette, który obejrzał czerwony kartonik za atak na rywala. Końcówkę meczu londyńczycy musieli grać w 10, co nie pomogło im również zawalczyć o remis.

BATE BorysówLiga EuropyRaport pomeczowy autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Tevez komentarzy: 408720.02.2019, 21:11

Costa xD Jaki to jest pajac.

Simpllemann komentarzy: 52842 newsów: 52420.02.2019, 21:10

@Redzik
Pod względem sportowym mimo wszystko też. Zgadzam się, że zdecydowanie obniżył loty. Jednak to dalej ten sam Ozil, który potrafi na boisku czarować. I tak, jak napisałem - będzie odpowiednie zastępstwo, to i Niemiec pójdzie w zapomnienie.

losnumeros komentarzy: 1318920.02.2019, 21:09

Costa chyba jeden z najbardziej niewygodnych przeciwników fizycznych

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 120.02.2019, 21:08

Stronka ludzi którzy wcześniej byli odpowiedzialni za soccerstreams na reddicie.

old reddit soccer streams
i jak znajdziezs mecz to nie klikaj na np. arsenal v bate tylko na komentarze(51) na przyklad. Wtedy ci sie wyswietli

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9220.02.2019, 20:59

@Simpllemann: nie stać pod względem finansowym. Pod względem sportowym Arsenal tak dużo już nie traci. To nie ten sam Mesut, który notował 20 asyst w sezonie. Ostatnie dwa sezony Niemca to duża obniżka formy.

Aden komentarzy: 98320.02.2019, 20:54

@Sparku: Padł, lepiej olać temat

Ogarnij sobie discorda, a potem przypnij się tutaj:

Działa tak samo, jak soccerstream z reddita, tylko nie ma spamu, a jeden link do zestawienia streamów

Sparku komentarzy: 340220.02.2019, 20:52

jak teraz znaleść stream na reddicie? wie ktoś? do wczoraj bez problemu znajdywałem, a dzisiaj jakoś nie moge...

polishbrigadesx komentarzy: 1020420.02.2019, 20:51

City dzisiaj ładnie pociśnie Schalke. Juve na remis z Atletico.

TomekO komentarzy: 275020.02.2019, 20:47

fajnie się słucha Mili w ogóle nie widać (nie słychać) po nim że to były piłkarz.

ArsenalChampion komentarzy: 803720.02.2019, 20:45

@RIVALDO700: dobrze ze Arsenal nie wtopił , bo 2 lata temu była paniczna oferta 100 mln za niego

Simpllemann komentarzy: 52842 newsów: 52420.02.2019, 20:44

@Redzik
Jeden woli Ramseya, drugi Ozila. To oczywiste. Jeśli Arsenal znajdzie odpowiedniego następcę, to pewnie nikt za Niemcem nie zapłacze. Mało tego, wręcz poczuje ulgę. Jednak czy na ten moment Kanonierzy mogą sobie pozwolić, by całkowicie odsunąć Ozila od składu? Moim zdaniem nie. I mówię to jako osoba totalnie neutralna w stosunku do byłego zawodnika Realu.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747420.02.2019, 20:43

Atleti- czyli klub który już wie ze wtopil 70 mln na lemara.

Power10 komentarzy: 134020.02.2019, 20:43

Podobno deal top 5 w historii piłki nożnej Rambo za Lichego ;)

Kysio2607 komentarzy: 1336020.02.2019, 20:43

@Redzik: dobrze, że nie pamiętasz bramek Newcastle i Watfordem, pół-asysty z Evertonem, bardzo dobrego występu z Liverpoolem.. Za mecz z Palace też go tutaj skrytykowano niesamowicie, a Mesut wyłożył Hectorowi setkę jeszcze w pierwszej połowie przy 0:0 - tego już nikt nie pamięta.

Od tego czasu ciężko oceniać Mesuta, bo dostaje szanse co kilka meczów, więc gdzie tu ma być jakaś forma czy rytm. No a i tak jak już dostał prawdziwą szansę w tym czasie, to robił co do niego należy.

Simao12 komentarzy: 775220.02.2019, 20:37

Kopulacja to będzie w Niemczech, City dziś nieźle zgwałci.
W Madrycie to będzie niezła walka.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9220.02.2019, 20:35

@Simpllemann napisał: "Tonący Ozila się chwyta."
Czasy Ozila już dawno przeminęły. Na czternaście spotkań w Premier League Niemiec tylko dwa razy 'pojawił się' na boisku - z Leicester i Burnley, gdzie podawał do Kolasinaca. Reszta to już granie do boku i klepanie na 25 metrze. Ja wcale nie tęsknie za Ozilem. Wole biegającego jak pitbull Ramseya z Chelsea (2-0) niż wiecznie usprawiedliwianego za wszystko Niemca.

TheBestGooner komentarzy: 358420.02.2019, 20:35

Czyli co
Kopulacja Juve z Atletico, takie trochę sado-maso będzie?

karateman komentarzy: 58320.02.2019, 20:35

Pytanko, dlaczego dziś rozegrano jeden mecz LE Sevilla - Lazio, w dniu kiedy jest Liga Mistrzów?

Tevez komentarzy: 408720.02.2019, 20:33

Dramatycznie wygląda ten skład Atletico. Na bokach obrony emeryci. Środek pola do rąbania drzewa. Brak nominalnych skrzydłowych.

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 620.02.2019, 20:32

@lays:

Na szybko przejrzałem to Thuram młody i sam strzelił niemal połowę bramek Guingamp. Może też któryś z obrońców. Kounde 20 lat i 25 mecz w sezonie gra ;p

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9220.02.2019, 20:32

@lays napisał: "PEPE gra w Lille dzbany! PAKOWAĆ SIĘ"

nawet się nie łudź. Pepe to wydatek +50 milionów, a ja jestem w stanie się założyć, że my takiej kasy nie wyłożymy.

Simpllemann komentarzy: 52842 newsów: 52420.02.2019, 20:32

Tonący Ozila się chwyta.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9220.02.2019, 20:31

Wojciech Szczęsny has kept has many clean sheets in the Champions League for Juventus (5) as he has conceded goals in the competition

paw3u komentarzy: 562820.02.2019, 20:28

@lays: Może Lewczuka będą obserwować.

ArsenalChampion komentarzy: 803720.02.2019, 20:26

@lays: Tak ,wydajmy cały budżet na Pepe !

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18420.02.2019, 20:18

Skończyło się płakanie za jakimiś Lemarami, to nowy Kiepe się znalazł.

silvano95 komentarzy: 980720.02.2019, 20:16

Pepe nie ma szans zeby do nas przyszedł Bayern i Barca sie nim interesuja po drugie bedzie za drogi

gbn komentarzy: 378020.02.2019, 20:11

@JanikK: Mnie najbardziej się podobał ten mecz VP z SK przegrany na Epicenter...takie emocje, ale największe emocje to miałem na turniejach za czasów jeszcze 1.6 i te mistrzowskie clutche neo z 1hp i wojny z fnatic jak cArn ich prowadził...to była totalna dominacja naszych. G5 dało dużo fajnych przeżyć :)

lays komentarzy: 3987120.02.2019, 20:09

Confirmed: Arsenal scouts will be in attendance at the Ligue 1 match between FC Girondins de Bordeaux and EA Guingamp tonight. Representatives from PSG, AS Monaco, Inter Milan etc will also be watching. Unsure which player is being monitored at this time.

PEPE gra w Lille dzbany! PAKOWAĆ SIĘ

paw3u komentarzy: 562820.02.2019, 19:48

@lays: optymalnie.

lays komentarzy: 3987120.02.2019, 19:47

Football London predicted lineup for Bate clash: (4-2-3-1)

Cech, Maitland-Niles, Sokratis, Koscielny, Kolasinac, Torreira, Xhaka, Iwobi, Ozil, Mkhitaryan, Aubameyang.

Byloby git

TheBestGooner komentarzy: 358420.02.2019, 19:41

@simson16: Bardzo możliwe. Ja tu tylko znam wygrywające liczby.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747420.02.2019, 19:39

@Sparku: Ja z tych par byłem na wielkie tak dla tott vs bvb i lfc vs bayern, ale szczerze te mecze były na maks 4/10, wiec moze atletico juve któremu dałem przed losowaniem maks 2/10 zaskoczy mnie na 8.

AR14 komentarzy: 130520.02.2019, 19:39

Olał ktoś z was leczenie zęba na tyle, że teoretycznie był do usunięcia, ale nie chcieliście tego zrobić i znaleźliście jakiś inny sposób? Zmiękł w środku załóżmy i jest dziura + rusza się trochę.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 220.02.2019, 19:36

@gbn: i w sumie też teraz to cloud9 się tak dziwnie ogląda. Nikogo tam już praktycznie nie ma ze starego składu.
Shroud, Skadoodle, Rush, Stevie2k, autimatic, nothing, tarik...
Teraz widzę została może 2jka.

Co do C9 to
Rewelacyjny był ten zwycięski major wraz z ostatnią mapą inferno w bostonie przeciwko Faze Clan. Moim zdaniem to chyba jeden z najlepszych meczów jaki oglądałem wliczając to piłkę nożną. Takie top5 jeśli chodzi o emocje. Niesamowite to było, wątpię żeby się coś powtórzyło takiego na przestrzeni najbliższych lat w csie. Jeszcze Ci zawodnicy byli tacy charyzmatyczni poniekąd.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747420.02.2019, 19:35

Promowanie i gadanie o esporcie powinno być banowane na k.com.

Zart.

simson16 komentarzy: 461420.02.2019, 19:34

@TheBestGooner: chyba ze chodziło Ci i Lottery UK tu się obstawiabdo 59 liczb :D

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 220.02.2019, 19:31

No dziwny IEM bez VP, a za rok nawet jesli się dostaną, to jakoś tak bez neo taza i jarka też będzie dziwnie.
Liczę, że za jakis czas znowu zaczną grać we trójkę i zaczną dobierać jakiś młodych zawodników, ktorych będą promować dalej.
Wystarczy pooglądać streamy jarka jak komentuje mecze z majora, by zobaczyć jak jego przewidywania co do jakiejś podejmowanej czynności są trafne w 99%

TheBestGooner komentarzy: 358420.02.2019, 19:30

@simson16: To jest zakodowana liczba, której podane cyfry są od tyłu. Zagadka na wagę milionów złotych.

simson16 komentarzy: 461420.02.2019, 19:28

@TheBestGooner: 51???z twgo cobw8em Duży lotek obstawia sie do 49 :D