Nketiah zadowolony ze zdobytej bramki

Nketiah zadowolony ze zdobytej bramki 18.04.2021, 18:37, Patryk Bielski 21 komentarzy

Eddie Nketiah bramką w doliczonym czasie gry uratował dzisiaj Kanonierom jeden punkt w derbowym starciu z Fulham. Oto, co po meczu miał do powiedzenia 21-letni Anglik:

- Świetnie jest wpisać się na listę strzelców i uratować punkt dla drużyny. Walczyliśmy naprawdę ciężko i graliśmy bardzo dobrze pod koniec spotkania, więc myślę, że zasłużyliśmy przynajmniej na remis. Zdobycie bramki dla Arsenalu to zawsze miłe uczucie.

- Jeśli mam być szczery, cieszę się. Jak wspomniałem, zasłużyliśmy na gola. Oczywiście chcieliśmy zgarnąć trzy punkty, ale biorąc pod uwagę okoliczności i to, jak późno padła bramka, jedno oczko musi nam wystarczyć.

W obliczu kontuzji Alexandre'a Lacazetta i choroby Aubameyanga, Nketiah wyrasta na kandydata do gry w wyjściowej jedenastce. Napastnik odniósł się do swojej formy w obecnych rozgrywkach:

- Myślę, że miałem bardzo dobrą pierwszą połowę sezonu. Rozegrałem wiele spotkań, ale w ostatnich tygodniach nie wychodziłem na boisko tak często, jakbym chciał. To było rozczarowujące, ale zawsze ciężko pracuję, by być pewnym, że będę gotowy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Wykończenie nadarzającej się okazji to świetne uczucie i na szczęście dzisiaj ta sztuka mi się udała.

Eddie NketiahFulham autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
BudziK komentarzy: 103020.04.2021, 09:52

Niech pogra do końca sezonu i oby trochę sobie cenę podbił

Jurr komentarzy: 133119.04.2021, 20:15

Swietnie niech ten drewniak gra w lidze i tak skonczymy pewnie w dolnej polowce tabeli a kto wie? Moze znajdzie sie nabywca latem ?

Kris3Tears komentarzy: 442319.04.2021, 06:04

@metjuAFC: Co ty tam wiesz, ekspercie od siedmiu boleści

bizooon komentarzy: 689918.04.2021, 22:20

@metjuAFC: Ament

metjuAFC komentarzy: 5698 newsów: 118.04.2021, 20:40

Ufam, że to oatatni sezon Anglika w Arsenalu. Chwała mu za tę bramkę i kilka innych, ale nie oszukujmy się jeśli w Arsenalu, który kiedyś rządził na wyspach występują tacy gracze jak Nketiah czy Elneny to nie powinniśmy być zaskoczeni miejscem, które obecnie zajmujemy.

kuzguwu komentarzy: 538518.04.2021, 20:09

Może zagra teraz ze 2 mecze, strzeli ze 2 bramki, wartość mu skoczy do 30 melonów i gitara xD

Mzil komentarzy: 16218.04.2021, 19:31

Zamiast wziąć piłę pod pachę i jak najszybciej wracać na środek boiska i liczyć na łut szczęścia to my się cieszymy z wyrównującej bramki w ostatnich momentach z zespołem który walczy o utrzymanie w lidze jakby to był finał ligi mistrzów. W tym klubie nie ma nikogo kto ma jakieś większe ambicje.

Barney komentarzy: 2090518.04.2021, 19:24

@anolis:

Widać, że jesteś zgrzany po meczu.
Pierwszy przykład z brzegu yaya sanogo przy nim Nketiah to Bóg;)

Pozdrawiam

Arsenal2004 komentarzy: 368918.04.2021, 19:13

@PtoOk: oj z tą ekstraklasą to żeś poleciał xd

PtoOk komentarzy: 220018.04.2021, 19:10

@anolis: Welbeck ma jakieś atuty. Nketiah jest po prostu beznadziejny, to nie jest poziom nawet polskiej ekstraklasy

vergil99111 komentarzy: 128618.04.2021, 19:03

"Miałem bardzo dobrą pierwszą połowę sezonu" to ta połowa w której Arsenal przegrał cały sezon. Interesujące stwierdzenie.

anolis komentarzy: 107318.04.2021, 19:03

Jak dla mnie to najgorszy napastnik w ostatnich latach w AFC. To nawet nie poziom Championship. Nie umie powalczyć o piłkę, nie umie pressować, nie umie pociągnąć piłki, nie umie strzelić. Umie tylko dostawić nogę. Welbeck był przy nim całkiem znośny.

Arsenal2004 komentarzy: 368918.04.2021, 19:02

Jezu przeżywacie tę cieszynkę Nketiaha jak nie wiem co. Chłopak jest wciąż młody, mało gra , wszedł za kontuzjowanego kolege, Arsenal przegrywał a on strzelił gola w ostatniej minucie meczu co dało przynajmniej remis . W dodatku podczas całego meczu Arsenal miał dużo pecha.

Barney komentarzy: 2090518.04.2021, 19:00

Martinelli akurat najlepszy w dzisiejszym meczu był wszędzie, i doskonale dobranie do Pepe, który słabo uderzył głową w 100% sytuacji. Gabi też zmarnował , ale nie miał takiej setki

D14 komentarzy: 436518.04.2021, 18:53

Ale od Martinellego to proszę się odczepić, bo gość zasuwa za dwóch, trzech i akurat widać, że mu zależy. Żałosne było jedynie zachowanie Nketiaha, bo cieszynke robił jakby ustrzelił bramkę w finale LE

daniken komentarzy: 349618.04.2021, 18:51

"Walczyliśmy naprawdę ciężko i graliśmy bardzo dobrze pod koniec spotkania, więc myślę, że zasłużyliśmy przynajmniej na remis."

XD

szyszak komentarzy: 94418.04.2021, 18:51

Paczcie na Martinellego jak się cieszy jakby wygrał Kosmiczny Mecz, żałosne zamiast wziąć piłke do wznowienia gry skacze Eddiemu na plecy i jemu też to uniemożliwia, brak mentalności zwycięzcy, już wiadomo czemu Arteta na niego nie stawia

Barney komentarzy: 2090518.04.2021, 18:48