Ostatnia szansa na uratowanie sezonu: Arsenal vs Villarreal

Ostatnia szansa na uratowanie sezonu: Arsenal vs Villarreal 05.05.2021, 19:22, Patryk Bielski 1202 komentarzy

Here we go again... Jutro Kanonierzy staną przed wyjątkową szansą walki o finał Ligi Europy, który już 26 maja odbędzie się w Polsce na stadionie Energa Gdańsk. W pierwszym spotkaniu z Villarrealem górą okazali się piłkarze Unaia Emery'ego i bez większych problemów zwyciężyli z Arsenalem 2-1. Jak będzie tym razem?

Kibice londyńczyków mają oczywiście nadzieję, że podopieczni Mikela Artety zagrają inaczej niż tydzień temu, kiedy oddali na bramkę swoich rywali zaledwie dwa celne strzały, a gola strzelili po naciąganym rzucie karnym. Obie drużyny w ostatnich kolejkach zwyciężały w swoich ligach. Arsenal z łatwością ograł Newcastle 2-0, a Villarreal pokonał u siebie Getafe 2-0. Emery podobnie jak szkoleniowiec Kanonierów dał odpocząć swoim kilku kluczowym piłkarzom - między innymi Moreno i Triguerosowi.

W porównaniu do poprzedniego spotkania, ze składu Żółtej łodzi podwodnej wypada Foyth, który doznał urazu w ostatnim ligowym starciu, a także Capoeu, wskutek dwóch czerwonych kartek z meczu z Kanonierami. Po stronie gospodarzy z tego samego powodu wykluczony z gry jest Dani Ceballos, a ponadto na murawie nie zobaczymy kontuzjowanego Davida Luiza. Największą niewiadomą są oczywiście występy Alexandre'a Lacazette'a oraz Kierana Tierneya. Dwójka kluczowych w tym sezonie piłkarzy ekipy z The Emirates trenuje już z resztą zespołu, ale trudno spodziewać się, by wyszli na murawę w wyjściowej jedenastce.

Historię ostatnich spotkań obu drużyn możecie prześledzić w naszej ostatniej zapowiedzi. Nam pozostaje trzymać kciuki za odpowiednią reakcję na porażkę w pierwszym meczu i awans do finałowego starcia, które w tym fatalnym dla nas sezonie może dać Kanonierom upragnioną Ligę Mistrzów.

Rozgrywki: Półfinał Ligi Europy
Miejsce: Anglia, Londyn, Emirates Stadium
Data: Czwartek, godzina 21:00 czasu polskiego
Sędzia: Slavko Vinčić (Słowenia)
Transmisja: CT sport, Polsat Sport Premium 2

Typ Kanonierzy.com: 3:1 - kurs 1.92 - obstaw teraz w STS!
Przeczytaj więcej o Fortuna kod promocyjny!

spazi_28 komentarzy: 84706.05.2021, 22:55

Nketiah nie wie że faulując pomaga przeciwnikom....

spazi_28 komentarzy: 84706.05.2021, 22:54

Strzelamy awans

wnw46 komentarzy: 181706.05.2021, 22:54

Nie zasłużyli

MrBejz komentarzy: 8606.05.2021, 22:47

To jak to w końcu jest ? Strzelamy awans, remis odpadały czy remis dogrywka?

Bialyx94 komentarzy: 29806.05.2021, 22:33

A przepraszam jak strzelimy to awans to teraz albo strzelamy i przechodzimy albo remis i odpadami

KrisPL komentarzy: 31206.05.2021, 22:20

Martinelli, Cazorla, jaki mecz Ci komentatorzy oglądają?!

majormati (zawieszony) komentarzy: 189006.05.2021, 22:19

Martinelli, Cazorla Boże co ten Feddek bierze...

Beliar84 komentarzy: 81206.05.2021, 22:17

Partey :D
Jaki on jest slaby

Moegi14 komentarzy: 174006.05.2021, 22:16

Barista dawaj Gabiego i Lace

spazi_28 komentarzy: 84706.05.2021, 22:14

A to że taki leszcz jak Moreno dochodzi doo strzału na naszą bramkę to już żenada jaka s

spazi_28 komentarzy: 84706.05.2021, 22:13

Kasztan przynajmniej się czego radzi swoich asystentów
U nas barista macha rękami jakby jajka na targowisku sprzedawał. On ma jakiekolwiek pojęcie?

Mar40 komentarzy: 33506.05.2021, 22:08

Te podania do tyły wywołuja u mnie rozpacz. Potem strata piłki i kaszana ....

Arsenal_Londyn (zawieszony) komentarzy: 72406.05.2021, 22:06

Czemu Gabi jeszcze nie gra? O co chodzi w tej układance? Anie Pepe ani Auba nic nie dają, saka tez dostosował się do poziomu...

sickstick komentarzy: 268606.05.2021, 22:06

Za 45 minut będziemy wiedzieli, kto jest większym kasztanem.

Mar40 komentarzy: 33506.05.2021, 22:06

Obyy moje malkontenctwo zmieniło się w gówno. Zdobyć 2 bramy !!!

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 306.05.2021, 22:05

Emery gra bardzo asekuracyjnie i ułatwia nam sprawę, ale nie przewidział tego, że Arteta pomyślał o tym samym.

Zwykłe pipy bez jaj i dziady - nawet jeśli grają przeciwko Artecie.

A ten żel mógłby usiąść na ławce i dać im grać.

chicken1990 komentarzy: 119806.05.2021, 22:04

Widzicie ich miny wychodząc z szatni? Wyglądają jak dzieci we mgle. Totalnie zagubienie.

BarcArsenal komentarzy: 135306.05.2021, 22:04

Nie przesadzajcie że jest aż taka tragedia, COYG, trzeba walczyć do samego końca

Mar40 komentarzy: 33506.05.2021, 22:04

Bez zmian się nie obejdzie w 2 połowie. Najlepiej już w przerwie. Potrzebni Chambers za Ballerin'a. i Martinelli za nie wiem kogo. On przynajmniej chce grać !

thegunner4life komentarzy: 891806.05.2021, 22:04

@Arsenal96l:
Pozytywny jest głównie to, że United nie zrobi nam Baku 2.0 no i jeszcze to że zostało tylko 45 minut tego wspaniałego pokazu umiejętności piłkarzy Arsenalu.

arsenallord komentarzy: 29569 newsów: 11706.05.2021, 22:04

Wielki autobus Simeone też ma 15 goli w lidze więcej niż Arsenal podczas progresu Artety

ZielonyLisc komentarzy: 2020206.05.2021, 22:03

NOWY NEWS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chicken1990 komentarzy: 119806.05.2021, 22:03

Czemu on nie mógł tego ustawić w zwykłe 4-3-3. Thomas na 6, przed nim operujący w środku, duet ESR i Odegaard, na bokach Saka i Pepe ze wsparciem bocznych obrońców.

Sanchoo komentarzy: 152206.05.2021, 22:03

@aguero10: Czy wy myślicie, że oni grają na jego zwolnienie, przecież teraz mają highlife. Nikt im nic nie każe, to jakby na WF nauczyciel daje piłkę i grajcie jak chcecie

JacOsc komentarzy: 93606.05.2021, 22:03

Akurat na tę 2 połowę zamieniłbym Baristę na ś.p. Wójcika, który "ogoliłby frajerów"

Arsenal96l komentarzy: 499806.05.2021, 22:03

Ciesze się że akurat jestem w robocie i nie mam szansy odpalić tych gamoni . Jest jakiś pozytyw w meczu ? Ktoś się wyróżnia ?

thegunner4life komentarzy: 891806.05.2021, 22:02

@RahU:
Bo Ty nie rozumiesz, że to jest część długoterminowego planu

ELAdzik komentarzy: 250806.05.2021, 22:02

@Gunner18AFC: przecież Ozil itd już tu nie ma. To ilu tych złych tu jeszcze siedzi. Cały skład czy jak?

MarcoMalcontent komentarzy: 74006.05.2021, 22:02

Zero chemii w tej drużynie. Każdy z innej bajki.
Do tego reklamy hinduskich filmów akcji w przerwie.

Albo się coś zmieni, albo ide oglądać La bambe.

alexis1908 komentarzy: 355806.05.2021, 22:02

I nie rozumiem czemu Chambers na ławce w którym meczu on źle gral Bellerin z całym szacunkiem nawet nie umie dobrze obiegać Saki na skrzydle żeby mu piłkę podać.

Szogun komentarzy: 28256 newsów: 306.05.2021, 22:01

Znając życie to gość który przymusowo wszedł za Chekuwaze zapakuje Nam bramkę.

triumphst666 komentarzy: 257406.05.2021, 22:01

Trudno im kibicować, to się robi z wiadomych przyczyn, ale kiedy się nie starają, kibicowanie staje się trudne