Podsumowanie 18. kolejki Premier League

Podsumowanie 18. kolejki Premier League 23.12.2012, 21:52, Kamil 7 komentarzy

Za nami 18. kolejka Premier League, w której Arsenal wygrał 1-0 z drużyną Wigan. Pragniemy państwu przedstawić pozostałe wyniki, które padły w sobotnich oraz niedzielnych spotkaniach.

Man City 1-0 Reading

Mistrz Anglii - Man City, pokazał, że w Anglii nie ma łatwych meczów. Każdy kto spodziewał się pogromu na Etihad gorzko się rozczarował. Gareth Barry zdobył gola dopiero w doliczonym czasie gy i zapewnił The Citizens cenny komplet punktów. W tabeli City zajmuje 2. miejsce, Reading jest na ostatnim miejscu w tabeli.

90' + 2 [1 - 0] Barry

Newcastle 1-0 QPR

Podbudowani pierwszym ligowym zwycięstwem goście, wybrali się do Newcastle na mecz ze Srokami. Niestety gości znowu przegrali i ich sytuacja w tabeli staje się coraz gorsza. Newcastle jest w tabeli na 14. miejscu, QPR jest 19.

81' [1 - 0] Ameobi

Southampton 0-1 Sunderland

Beniaminek, Suthampton, przegrał z Sunderlandem u siebie. To był mecz o przysłowiowe "6 punktów". Oba zespoły przed spotkaniem były tuż obok siebie w ligowej tabeli. Southampton jest w tabeli na 17. miejscu, Sunderland jest 15.

42' [0 - 1] Fletcher

Tottenham 0-0 Stoke

Gracze Stoke potwierdzają, że maja najlepszą obronę w całej Premier League. Tym razem Garncarze po raz kolejny nie dali wbić sobie bramki, remisując bezbramkowo z Tottenhamem. Tottenham jest w tabeli na 6. miejscu, Stoke jest 9.

WBA 2-1 Norwich

Kanarki po ostatnio dobrych występach wybrali się na The Hawthorns, aby zmierzyć się z drużyną WBA. Mecz stał na wysokim poziomie, kibice nie mieli na co narzekać. WBA dzięki tej wygranej utrzymało na 7. miejsce w tabeli natomiast Norwich jest na 10.

23' [0 - 1] Snodgrass

44' [1 - 1] Gera

82' [2 - 1] Lukaku

West Ham 1-2 Everton

Everton nie zwalnia tempa. Tym razem The Toffies wywieźli cenny komplet punktów z Upton Park, gdzie pokonali Młoty 2-1. Darron Gibson oraz Carlton Cole zostali ukarani czerwonym kartkami w tym meczu. West Ham w tabeli jest na 12. miejscy, Everton jest 5.

14' [1 - 0] Cole

64' [1 - 1] Anichebe

73' [1 - 2] Pienaar

Liverpool 4-0 Fulham

W sobotnie popołudnie - Liverpool zagrał chyba swój najlepszy mecz w tym sezonie. The Reds pokonali Fulham aż 4-0, a bohaterem meczu został sam Stewart Downing! Liverpool po meczu z Fulham znajduję się na 8. pozycji w tabeli, Fulham to 13. zespół ligi.

8' [1 - 0] Skrtel

36' [2 - 0] Gerrard

52' [3 - 0] Downing

90+2' [4 - 0] Suarez

Swansea 1-1 Manchester United

Lider Tabeli - Man Utd wybrał się do Walii na mecz z Swansae. Łabędzie pokazały, że są w stanie przeciwstawić się Czerwonym Diabłom i po ciekawym meczu padł remis 1-1. Kolejnego gola w lidze zdobył Michu. Po tej kolejce - Man Utd jest liderem, Swansea jest na 11.miejscu.

16' [0 - 1] Evra

30' [1 - 1] Michu

Chelsea 8-0 Aston Villa

Prawdziwy festiwal bramek urządzili sobie gracza Chelsea. The Blues rozbili na Stamford Bridge Aston Villę aż 8-0. Na listę strzelców wpisało się aż 7. graczy, tylko Ramires zdobył dwa gole. W tabeli Chelsea zajmuje 3. miejsce, Aston Villa jest na 16. miejscu.

3' [1 - 0] Torres

29' [2 - 0] Luiz

34' [3 - 0] Ivanovic

59' [4 - 0] Lampard

75' [5 - 0] Ramires

79' [6 - 0] Oscar (k.)

83' [7 - 0] Hazard

90+1' [8 - 0] Ramires

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125126.12.2012, 13:07

Oprócz Liverpoolu i Chelsea to drużyny mało strzelały więc kolejka w sumie słaba ;p

Lr556 komentarzy: 153624.12.2012, 10:57

Teraz Chelsea nie wygram my zdobywamy 3 punkty i awansujemy na podium :D

mitmichael komentarzy: 4924324.12.2012, 09:12

City moze miało szczescie ale najsmieszniejsze jest to, ze o tej bramce w koncowce spotkania (w doliczonym czasie) najwiecej maja do powiedzenia pilkarze United, ktorzy własnie tak wiele razy zdobywali punkty. Chelsea sobie niezle pojechała z Aston Villa ale czy to juz koniec ich problemow okaze sie po meczach z Norwich a w szczegolnosci z Evertonem na wyjeździe. Manchester oczywiscie pokrzywdzony bo nie udalo im sie wygrac i od razu do całego swiata maja pretensje a najwiecej to chyba do słupkow i poprzeczki :D Szkoda, ze Everton i WBA wygrały swoje mecze ale na szczescie remis osiagnał Tottenham i dzieki temu mamy 4 miejsce.

Lukiner komentarzy: 194923.12.2012, 21:57

Man City ale mieli szczęście z tym golem w ostatniej minucie. Szkoda, że Chelsea wygrała, no ale przynajmniej jest 4 miejsce, a nie połowa stawki :)