Podsumowanie 28. kolejki Premier League

Podsumowanie 28. kolejki Premier League 04.03.2013, 23:21, Kamil 5 komentarzy

Za nami 28. kolejka Premier League, w której Arsenal przegrał 2-1 z drużyną Tottenhamu. Poniżej przedstawiamy Wam wyniki, które padły w pozostałych spotkaniach.

Chelsea 1-0 West Bromwich

Bez niespodzianki na Stamford Bridge. Gospodarze prowadzili grę, ale również goście mieli swoje sytuacje do zdobycia bramki. Wynik jednak jest sprawiedliwy. Chelsea w tabeli jest na 4. miejscu, WBA jest 9.

28' [1 - 0] Demba Ba

Everton 3-1 Reading

Jan Mucha doczekał się swojego pierwszego meczu w Premier League. Debiut był udany, gospodarze odnieśli spokojne zwycięstwo. Po tej kolejce - Everton znajduje się na 6. pozycji w lidze, a Reading jest 19. w tabeli.

42' [1 - 0] Fellaini

59' [2 - 0] Pienaar

66' [3 - 0] Mirallas

84' [3 - 1] Robson-Kanu

Manchester United 4-0 Norwich

Shinji Kagawa rozegrał jak dotąd swój najlepszy mecz w barwach Czerwonych Diabłów. Japończyk popisał się Hat-trickiem, a czwartego gola dołożył Wayne Rooney. Manchester United w tabeli jest na 1. miejscu, Norwich jest 13.

45' [1 - 0] Kagawa

76' [2 - 0] Kagawa

87' [3 - 0] Kagawa

90' [4 - 0] Rooney

Southampton 1-2 QPR

Światełko w tunelu zapaliło się dla QPR. Goście niespodziewanie wygrali na terenie Świętych i wciąż mają nadzieję na utrzymanie. Po tej kolejce - Southampton znajduje się na 16. pozycji w lidze, a QPR jest 20. w tabeli.

14' [0 - 1] Remy

45' [1 - 1] Ramirez

77' [1 - 2] Bothroyd

Stoke 0-1 West Ham

Mała niespodzianka na Britania Stadium. Teraz oba zespoły mają po tyle samo punktów w tabeli, a początkowo to Stoke prezentowało się lepiej w tym sezonie. Stoke zajmuje 11. miejsce w tabeli, West Ham jest na 12. pozycji.

45' [0 - 1] Collison

Sunderland 2-2 Fulham

Dobry, ciekawy mecz na Stadium of Light. Goście prowadzili już dwoma golami, ale nie zdołali pokonać gospodarzy. Sunderland znajduje się na 14. pozycji w lidze, a Fulham jest 10.

16' [0 - 1] Berbatov (k.)

35' [0 - 2] Riether

37' [1 - 2] Gardner (k.)

70' [2 - 2] Sessegnon

Swansea 1-0 Newcastle

Sroki nie podołały zadaniu. Celem gości były 3 punkty, ale Swansea pokazało, że jest lepszym zespołem w tym sezonie. Swansea po tym meczu znajduję się na 8. pozycji w tabeli, Newcastle to 15. zespół ligi.

85' [1 - 0] Moore

Wigan Athletic 0-4 Liverpool

Fantastyczny mecz The Reds. Z bardzo dobrej strony pokazał się Luis Suarez, który wsunął się na prowadzenie w walce o koronę króla strzelców. Wigan znajduje się na 17. pozycji w lidze, a Liverpool jest 7.

2' [0 - 1] Downing

18' [0 - 2] Suarez

34' [0 - 3] Suarez

49' [0 - 4] Suarez

Aston Villa 0-1 Man City

Zdecydowanym faworytem meczu byli goście. Obywatele wygrali, ale nie pokazali się z najlepszej strony. Man City po tym meczu znajduję się na 2. pozycji w tabeli, Aston Villa to 18. zespół ligi.

45' [0 - 1] Tevez

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125106.03.2013, 16:32

Swansea będzie trudnym przeciwnikiem, ale ogólnie mamy łatwy terminarz i wierzę że skończymy w top4.

Yakub97 komentarzy: 574606.03.2013, 14:14

Suarez najlepsze zastepstwo po RvP :D

Lukiner komentarzy: 194905.03.2013, 13:25

Suarez ma jakość.

WojO komentarzy: 225205.03.2013, 12:28

Suarez co odwala to przesada. Liverpool chyba nie przegrał od 6meczy w których nie stracili ani jednej bramki, a strzelili aż 24. Myślę, że jak tak dalej będziemy grali, to wyprzedzi nas zarówno Everton jaki rozpędzony Liverpool...

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 305.03.2013, 00:37