Podsumowanie 31. kolejki Premier League

Podsumowanie 31. kolejki Premier League 01.04.2013, 23:13, Kamil 7 komentarzy

Za nami 31. kolejka Premier League, w której Arsenal pokonał Reading 4-1. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki, które padły w pozostałych spotkaniach.

Sunderland 0-1 Manchester United

Kolejne zwycięstwo Czerwonych Diabłów. United już chyba mogą powoli świętować zdobycie kolejnego mistrzowskiego tytułu. Podopieczni Sir Alexa Fergusona to zdecydowani liderzy tabeli, Sunderland znajduje się na 16. miejscu.

27' [0 - 1] Bramble (sam.)

Manchester City 4-0 Newcastle

Nadspodziewanie łatwe zwycięstwo Obywateli. Srokom nie pomogły styczniowe transfery i w dalszym ciągu nie mogą być pewni utrzymania. Man City zajmuje 2. miejsce w lidze, Newcastle jest na 15. pozycji.

41' [1 - 0] Tevez

45' [2 - 0] Silva

56' [3 - 0] Kompany

70' [4 - 0] Y. Toure

Southampton 2-1 Chelsea

Kolejną niespodziankę sprawili piłkarze Świętych. Liverpool, Man City, Chelsea - Tak mocne drużyny przegrywały już na stadionie w Southampton. Po tej kolejce - Chelsea znajduje się na 4. pozycji w lidze, a Southampton jest 12. w tabeli.

23' [1 - 0] Rodriguez

33' [1 - 1] Terry

35' [2 - 1] Lambert

Swansea 1-2 Tottenham

Ciężka przeprawa Spurs w Walii. Goście wygrali, ale musieli sporo cię napocić, gdyż w końcówce mocno naciskali gospodarze i byli bliscy wyrównania. Tottenham awansował na 3. miejsce w lidze, Swansea jest na 9. pozycji.

7' [0 - 1] Vertonghen

21' [0 - 2] Bale

72' [1 - 2] Michu

West Ham 3-1 West Bromwich

Niespodziewanie łatwe zwycięstwo gospodarzy. Bardzo dobry mecz zagrał Andy Carroll, który był bardzo krytykowany w ostatnim czasie. West Ham po tym meczu znajduję się na 11. pozycji w tabeli, WBA jest na 8. pozycji.

16' [1 - 0] Carroll

28' [2 - 0] O´Neil

80' [3 - 0] Carroll

88' [3 - 1] Dorrans (k.)

Wigan Athletic 1-0 Norwich

Bardzo ważny komplet punktów gospodarzy, którzy cały czas walczą o utrzymanie. Bramka padła w końcówce, kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Po tej kolejce - Wigan znajduje się na 17. pozycji w lidze, a Norwich jest 14. w tabeli.

81' [1 - 0] Kone

Everton 1-0 Stoke

The Toffees wciąż nie poddają się w walce o upragniony awans do Ligi Mistrzów. Gospodarze pokonali Stoke, z którym nigdy nie gra się łatwo. Everton w tabeli jest na 6. miejscu, Stoke jest 13.

28' [1 - 0] Mirallas

Aston Villa 1-2 Liverpool

Drużyna Aston Villi już w strefie spadkowej po porażce z Liverpoolem. Gospodarze dobrze rozpoczęli spotkanie, ale to goście spisali się lepiej w drugiej części gry. Aston Villa w tabeli jest na 18. miejscu, Liverpool jest 7.

31' [1 - 0] Benteke

47' [1 - 1] Henderson

60' [1 - 2] Gerrard(k.)

Fulham 3-2 QPR

5 goli, niestrzelony rzut kany, czerwona kartka - Tak wyglądał ostatni mecz tej kolejki. Kapitalne widowisko stworzyli piłkarze Fulham oraz QPR. Po tej kolejce - Fulham znajduje się na 10. pozycji w lidze, a QPR jest 19. w tabeli.

8' [1 - 0] Berbatov(k.)

22' [2 - 0] Berbatov

41' [3 - 0] Hill(sam.)

45' [3 - 1] Taarabt

51' [3 - 2] Remy

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
Yakub97 komentarzy: 574602.04.2013, 22:58

Szkoda jednak ze Swansea nie wyrownala, a Soton forme zlapalo Brawo ze z Chelsea

kNp komentarzy: 3002.04.2013, 16:02

Cieszy wygrana i porażka CFC. Teraz tylko należy czekać na porażke CFC i Kogutów i wtedy wskakujemy na 3 pozycje.

Lukiner komentarzy: 194902.04.2013, 14:26

Szkoda, że Sp*rs wygrały ze Swansea, ale przynajmniej Chelsea przegrało:)

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125102.04.2013, 11:58

Szkoda, że Tottenham wygrał w Swansea ;/. Po bramce na 1-2 dla Swansea liczyłem, że będzie remis. No ale trudno ;P

Barto77 komentarzy: 25002.04.2013, 09:42

Najważniejsze będą 3 kolejne mecze kuraków , muszą w nich stracić dużo punktów :).Z evertonem remis, z ****sami to remis (jest nam bardzo na rękę).I żeby z $ity przegrali wtedy mają 2 pkt z 9 możliwych .My wygrywamy i 9 pkt i jesteśmy przed dwoma klubikami z londynu :).

MikelArteta komentarzy: 1806 newsów: 402.04.2013, 00:13

Kolejka jak dla nas na plus, my wygrywamy, CFC przegrywa. Szkoda jedynie, że Swansea nie dała rady urwać punktów Kogutom, niewiele brakło do tego remisu.

Z niecierpliwością czekam na następną kolejkę:
- Po pierwsze nasz mecz z WBA, ciężki mecz, do tego na wyjeździe. WBA nie ma już tej formy co na początku sezonu ale to i tak nie będzie spacerek.
- Po drugie CFC gra z Sunderlandem. W tej potyczce liczę na efekt nowej miotły ze strony Kotów i zmęczenie The Blues po meczu z Rubinem Kazań.
- Po trzecie Koguty grają z Evertonem, który jest tylko 2 pkt. za nami, więc ciężko stwierdzić jaki wynik będzie dla nas korzystniejszy, jednak ja liczę na wygraną z WBA i na to, że Tottenham będzie zmęczony po LE i wpadnie im jakiś remisik:)

Generalnie terminarz jest dla nas korzystny, tylko nie wolno już głupio tracić punktów

Tutaj terminarz wszystkich drużyn walczących o miejsca 3-4