Podsumowanie 32. kolejki Premier League

Podsumowanie 32. kolejki Premier League 08.04.2013, 23:07, Kamil 5 komentarzy

Za nami 32. kolejka Premier League, w której Arsenal pokonał West Bromwich Albion 2-1. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki, które padły w pozostałych spotkaniach.

Reading 0-2 Southampton

Królewscy nie przełamali swojej fatalnej ostatnio passy i przegrali z drużyną Świętych. Zasłużone zwycięstwo gości na Madejski Stadium. Reading zajmuje ostatnie miejsce w lidze, Southampton jest na 11. pozycji.

34' [0 - 1] Rodriguez

72' [0 - 2] Lallana

Norwich 2-2 Swansea

Dobre, ciekawe spotkanie na Carrow Road. Raz goście prowadzili, raz gospodarze, ale ostatecznie padł zasłużony remis. Norwich po tym meczu znajduję się na 14. pozycji w tabeli, Swansea jest na 9. pozycji.

35' [0 - 1] Michu

40' [1 - 1] Snodgrass

60' [2 - 1] Turner

75' [2 - 2] Moore

Stoke 1-3 Aston Villa

Spora niespodzianka na Britannia Stadium, gdzie bardzo ważny komplet punktów wywalczyła Aston Villa, która walczy o utrzymanie. Po tej kolejce, Stoke jest na 15. pozycji w tabeli, Aston Villa jest 16.

9' [0 - 1] Agbonlahor

80' [1 - 1] Kightly

87' [1 - 2] Lowton

90' [1 - 3] Benteke

Liverpool 0-0 West Ham

Remis to duża niespodzianka na Anfield Road, gdyż Liverpool był zdecydowanym faworytem tego spotkania. Gospodarze dominowali, ale bramka gości była zamurowana przez ich bramkarza. Liverpool po tym meczu znajduję się na 7. pozycji w tabeli, West Ham jest na 12. pozycji.

Tottenham 2-2 Everton

Bardzo wyrównany pojedynek zespołów walczących o TOP 4. Z wyniku na White Heart Lane najbardziej zadowoleni są... Kanonierzy, którzy odskoczyli od Evertonu i zbliżyli się do Kogutów. Tottenham w tabeli jest na 4. miejscu, Everton jest 6.

1' [1 - 0] Adebayor

15' [1 - 1] Jagielka

53' [1 - 2] Mirallas

87' [2 - 2] Sigurdsson

Chelsea 2-1 Sunderland

Niespodziewanie to goście objęli prowadzenie w tym meczu. Faworyci jednak nie zawiedli, Chelsea grała lepiej w drugiej połowie i The Blues zdobyli bardzo ważny komplet punktów. Po tej kolejce - Chelsea znajduje się na 3. pozycji w lidze, a Sunderland jest 17. w tabeli.

45' [0 - 1] Azpilicueta (sam.)

47' [1 - 1] Kilgallon (sam.)

55' [2 - 1] Ivanovic

Newcastle 1-0 Fulham

Wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym rezultatem. Gospodarze mieli przewagę przez większość spotkania, ale dopiero w ostatnich minutach zdobyli zwycięskiego gola. Newcastle w tabeli jest na 13. miejscu, Fulham jest 10.

90' [1 - 0] Cisse

QPR 1-1 Wigan Athletic

Wielkie braw dla gospodarzy po tym meczu. Goście ponad godzinę grali z przewagą zawodnika, a do wyrównania doprowadzili dopiero w ostatniej minucie meczu. Wcześniej kapitalnego gola zdobył Loic Remy. QPR zajmuje 19. miejsce w lidze, Wigan jest na 18. pozycji.

85' [1 - 0] Remy

90' [1 - 1] Maloney

Man Utd 1-2 Manchester City

Wielki mecz na koniec kolejki i mała niespodzianka. To gospodarze byli faworytem, ale goście spisali się lepiej i po bardzo ciekawym spotkaniu zasłużenie wygrali. W tabeli Manchester United zajmuje 1. miejsce, City jest 2.

51' [0 - 1] Milner

59' [1 - 1] Kompany(sam.)

79' [1 - 2] Aguero

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
Yakub97 komentarzy: 574609.04.2013, 17:22

No ale i tak kolejka nie taka zla.
Chociaz na pewno mogla byc lepsza, jednak nie ma co narzekac bo sami ledwo wygralismy

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125109.04.2013, 15:45

Szkoda, że Chelsea ugrała, bo liczyłem, że przegrają.. ;/

ArshavinMISTRZ komentarzy: 4609.04.2013, 15:41

Muły nawet z persim przegrali z szity. Życzę temu piłkarzowi połamania nóg

mitmichael komentarzy: 4924309.04.2013, 07:01

Szkoda tylko wygranej Chelsea bo spokojnie mogli przegrac badz zremisowac z Sunderlandem.

Verminator97 komentarzy: 1490008.04.2013, 23:19

Najważniejsze nasze trzy punkty , dobrze , że Tottki zremisowały z Evertonem , szkoda , że Chelsea wygrała , ale spokojnie oni jeszcze pogubią punkty (mam taką nadzieję) :P