Przygotowania do nowego sezonu: 13-15 lipca

Przygotowania do nowego sezonu: 13-15 lipca 16.07.2012, 22:29, Adam Cygański 20 komentarzy

Kluby angielskiej Premier League zaczęły już przygotowania do nowego sezonu. Niektórzy rozgrywają swoje mecze w Anglii, a inni wybrali się na tournee po różnych kontynentach.

Jak wszyscy wiemy w miniony weekend Arsenal wystąpił w towarzyskim turnieju Memorial Cup i zajął w nim 1. miejsce, pokonując po drodze Anderlecht 1-0 i przegrywając dopiero w rzutach karnych z Southampton.

Poniżej przedstawiamy Wam jak wyglądają przygotowania do sezonu 2012/13 innych angielskich zespołów:

Manchester City 0-1 Al-Hilal

Tivoli-Neu, 13 lipca

69’ [0 – 1] N. Al.-Abed

Manchester City (I połowa): Pantilimon - Zabaleta, Kompany, Rekik, Kolarov - Biton, Yaya Toure, Lopes, Johnson - Tevez, Scapuzzi.

(II połowa): Johansen - Boyata, Kolo Toure, Savic, Helan - Elabdellaoui, Razak, Bunn, Jelavic (Mancini), Weiss - Scapuzzi (Evans).

Aston Villa 2-1 Burton Albion

Pirelli Stadium, 14 lipca

9’ [0 - 1] S. Weir

42’ [1 - 1] M.Holness (s.)

83’ [2 - 1] B. Holman

Aston Villa (I połowa): Marshall - Huston, Clark, Lowton, Stevens – Carruthers, Johnson, El Ahmadi, N’Zogbia, Weimann - Bent.

(II połowa): Marshall - Lichaj, Collins, Baker, Warnock - Holman, Herd, Gardner, Bannan - Delfouneso, Agbonlahor.

Everton 4-1 Morecambe

Globe Arena, 14 lipca

7’ [1 - 0] Fransico Jr.

37’ [2 - 0] A. Vellios

41’ [3 - 0] J. Rodwell

68’ [4 - 0] V. Anichebe

90’ [4 - 1] J. Bentley

Everton: Taudul – Kelly (Hibbert), Duffy, Distin, Bidwell (Neville) - Coleman, Osman, Junior (Forrester), Rodwell – Vellios (Browning), Anichebe (McAleny).

Reading 7-0 AFC Wimbledon

Kingsmeadow, 14 lipca

26’ [1 – 0] A. Le Fondre (k.)

45’ [2 – 0] A. Le Fondre

51’ [3 – 0] M. Antonio

53’ [4 – 0] S. Church

57’ [5 – 0] S. Church

58’ [6 – 0] J. Obita

67’ [7 – 0] S. Church

Reading (I połowa): McCarthy - Keown, Harte, Morrison, Gorkss - Guthrie, Tabb, Robson-Kanu, McCleary - Le Fondre, Hunt.

(II połowa): McCarthy (Taylor) - Cummings, Shorey, Hector, Pearce - Leigertwood, McAnuff, Obita (Sheppard), Antonio - Church, Roberts.

Southampton 0-1 Anderlecht

St. Mary’s Stadium, 14 lipca

15’ [0 – 1] T. De Sutter

Southampton: Davis - Richardson, Fonte, Hooiveld, Shaw - Guly, Chambers, Schneiderlin, Sharp – Lambert, Rodriguez.

Sothampton 1-1; k: 5-4 Arsenal

31' [1 - 0] J. Rodriguez

35' [1 - 1] Gervinho

Southampton: Forecast - Butterfield, Seaborne, Stephens, Fox, De Ridder, Hammond, Ward-Prowse, Puncheon - Chaplow, Rodriguez.

West Ham United 3-0 Southend

Roots Hall, 14 lipca

22’ [1 – 0] N. Maynard

34’ [2 – 0] J. Spence

64’ [3 – 0] S. Baldock

West Ham United: Jaaskelainen - Spence, Reid (Demel), McCartney (Nasha), Potts (Mavila) - Noble (Bywater), Nolan (Morrison), Taylor, Hall (O'Neil) - Vaz Te (Mavila), Maynard (E.Lee)

Fulham 0-0 Hb Koge

Stadion der Freundschaft, 15 lipca

Fulham: Schwarzer (Stockdale) - Brister (Riether), Baird (Hughes), Halliche (Hangeland), Briggs (Riise) - Davies (Na Bangna), Etuhu (Sidwell), Gecov (Diarra), Kacaniklic (Frei) - Trotta (Dembele), Dalla Valle (Petric).

Danio komentarzy: 47417.07.2012, 16:16

Mateusz Taudul ..no, no może to kolejna polska gwiazda :) na pewno w Anglii się nie zmarnuje :)

Kitek14 komentarzy: 3617.07.2012, 14:36

Panowie w evertonie wystąpił bramkarz polak który ma 18 lat i przyszedl ze szkołki piłkarskiej tej w ktorej był Fabianski . Czyzby kolejny bdb bramkarz?:P

ramsey20 komentarzy: 54817.07.2012, 13:40

hahahah man city przegrał oby tak w sezonie a nasri i clichy się po głowach będą drapać co narobili bo jeden sezon to nić nie znaczy ze wygrali ligę zobaczymyb jak sobie poradzą w tym sezonie

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34117.07.2012, 12:02

Hehe, Morecambe strzeliło gola Evertonowi :) W dodatku to emeryt Bentley zapisał się na listę strzelców :]

niski93 komentarzy: 581617.07.2012, 11:19

City słabo zaczęło. Bardzo dobrze, oby tak dalej.

aaron komentarzy: 336617.07.2012, 11:08

@vantastic no i jeszcze Biton się znalazł :D

vantastic komentarzy: 99217.07.2012, 11:04

No proszę,Jelavic w rezerwach City.Dobra paka.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52417.07.2012, 10:03

Nieprzyjaciele naszych nieprzyjaciół są naszymi przyjaciółmi. Dziękuje Al-Hilal:)

Danio komentarzy: 47417.07.2012, 02:20

a Newcastle w poniedziałek wygrało z AS Monaco 1-0 (a bramkę strzelił Ba) ja uważam, że w tym sezonie będą jeszcze bardziej groźniejsi niż w poprzednim, podoba mi się ich gra i na pewno są faworytem w LE :)

JOker1208 komentarzy: 6917.07.2012, 00:56

No może z wyjściowym składem u niektórych z tych zawodników przesadziłem, ale mimo wszystko to i tak gracze z najwyższej półki :)

PS
sry za dwa posty pod rząd :)

JOker1208 komentarzy: 6917.07.2012, 00:53

No City wcale nie grali takim rezerwowym składem, większość w 1. połowie stanowili raczej gracze wyjściowego składy: Kolarov, Zabaleta, Kompany, Yaya, Johnson, Tevez... :)

Leehu komentarzy: 1049617.07.2012, 00:12

My też graliśmy rezerwami z Anderlechtem i jakoś wygraliśmy co prawda tylko jedna połowa ale się liczy, a powiedzmy sobie szczerze że jednak Belgowie mają jakąś renomę w Europie w przeciwieństwie do Al-Hila-coś-tam. ;P
W każdym razie mam nadzieję że tak jak te przygotowania przebiegają taki będzie sezon czyli my wygrywamy oni przegrywają i jest wszystko git. ;P

05Marcin12 komentarzy: 65516.07.2012, 22:50