Ramsey: Byliśmy zbyt otwarci, ale liczą się 3 punkty

Ramsey: Byliśmy zbyt otwarci, ale liczą się 3 punkty 25.08.2018, 20:06, Maciej Szymkowiak 5 komentarzy

Mesut Özil nie znalazł się nawet na ławce rezerwowej w meczu przeciwko West Hamowi, co pozwoliło Aaronowi Ramseyowi rozegrać pełne 90 minut na pozycji 10. Walijczyk nie rozegrał wybitnych zawodów, ale pomógł drużynie w zwycięstwie i ostatecznie Arsenal wygrał derby Londynu. Walka była wyrównana, co zauważył zawodnik po meczu:

O pierwszej wygranej w tym sezonie...

Utrudniali nam to zadanie podczas pierwszej połowy, a my staraliśmy się bardziej atakować, co zaowocowało w drugiej połowie wykorzystaniem paru szans. To dla nas nowy proces, mieliśmy trudny strat. Będziemy się starać notować progres wraz z każdym kolejnym spotkaniem i na szczęście do Cardiff polecimy mając już zwycięstwo.

O tym, czy mecz był wyrównany...

Oczywiście nie było łatwo, a ja miałem za sobą swoje pierwsze 90 minut, łącznie z pre-sezonem, więc cieszę się, że dostałem szansę. Mecz był czasami wyrównany, ale cieszy mnie zwycięstwo.

O tym, co ulega poprawie...

Trener chce, abyśmy zakładali pressing bardzo wysoko, więc to największe zadanie do wykonania, a potem staramy się stworzyć coś w ataku, więc mam nadzieję, że uda nam się to połączyć i zdobyć kolejne zwycięstwo.

O tym, czy pokazali cierpliwość...

W pierwszej połowie byliśmy zbyt otwarci, ale udało się nam to usprawnić i to jest najważniejsze pod koniec dnia, że mamy trzy punkty.

Aaron RamseyWest Ham United autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
zly_kanonier komentarzy: 511127.08.2018, 17:47

Co nam z 3 punktów jak z taką grą dostaniemy po tyłkach od 1/3 ligi.

dolny komentarzy: 265625.08.2018, 22:57

Gdyby to był taki Liverpool, a nie West Ham, to nadal mielibyśmy 0pkt...

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36225.08.2018, 22:15

to podanie ramseya do emery'ego bodajże w pierwszej połowie było epickie.

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041325.08.2018, 21:39

Zniknij leszczu z tego klubu.

Deiigloo (zawieszony) komentarzy: 144825.08.2018, 21:23

Nic nie uległo poprawie. Zagrali tak samo beznadziejnie jak z Chelsea i city tylko że ze słabszym rywalem