Ramsey: Pokazaliśmy nasz charakter

Ramsey: Pokazaliśmy nasz charakter 30.01.2012, 12:21, Aleksander Kosin 16 komentarzy

Aaron Ramsey stwierdził, że Arsenal pokazał charakter, wygrywając mecz mimo utraty dwóch bramek w pierwszej połowie.

Podopieczni Wengera byli bliscy odpadnięcia z FA Cup. Po trafieniach Richarda Dunne i Darrena Benta Kanonierzy schodzili do szatni z dwoma bramkami straty. Po przerwie Arsenal strzelił aż trzy bramki w magiczne siedem minut. Aston Villa została pokonana, a Kanonierzy awansowali do piątej rundy FA Cup.

- Myślałem, że w pierwszej połowie zagraliśmy całkiem nieźle, ale zmarnowaliśmy kilka dogodnych okazji i zapłaciliśmy za to wysoką cenę. Po przerwie uwierzyliśmy w nasze możliwości i to się w końcu opłaciło.

- Pokazaliśmy nasz charakter i wiarę. Odrobienie dwóch bramek jest niezwykle trudnym zadaniem. Nam się to udało, więcej jestem naprawdę dumny z naszej gry w drugiej połowie.

Aaron Ramsey autor: Aleksander Kosin źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125103.02.2012, 19:33

No Wenger musiał zdrowo pogadać z nimi ..

karlo komentarzy: 906931.01.2012, 13:04

To było to na co czekaliśmy tak długo czas. Zabójczy kwadrans.

batt18les komentarzy: 27830.01.2012, 23:00

Sa i hatersi. Nie zasluguje to predzej Song. Ostatnie mecze gra straszny kał. Wczporaj go troche tylko podanie do Ramseya na karengo ratuje i to wszystko. Skoro twqeirdzisz ze Aaron nie zasluguje na miejsce w 11 to Song do rezerw na 3 tygodnie

fabregas1987 komentarzy: 2582430.01.2012, 18:41

Ramsey nie zasluguje na miejsce w pierwszej "11", z Boltonem powinien zagrac Rosicky i Arteta ;p

batt18les komentarzy: 27830.01.2012, 13:08

haters chyba jeszcze spia. tylko czekac jak wyczuja artykul i zaczna rzucac blotem w "ulubionego" Kanoniera. bardzo dobry mecz Aarona. i w przeciwienstwie do Cesca mimo ze nie wychodzi mu wszystko to nie uczieka od brania odpowiedzialnosci. zamiast miekkiej faji jak trzeba bylo wczoraj gonic to produkowal sie az milo. do tego naj...al wczoraj od groma km. well done

RESOVIA komentarzy: 63130.01.2012, 13:04

Kanonier4ever --> co najwyżej to jakiegoś obiecującego 16 latka z San Marino.

Underknight komentarzy: 44130.01.2012, 12:49

Ramsey wreszcie zagrał z "jajami". Bez patyczkowania, twardo i skutecznie ! Niech gra tak zawsze lub jeszcze lepiej !

songoku95 komentarzy: 2348630.01.2012, 12:37