Raport: Kanonierzy w reprezentacjach

Raport: Kanonierzy w reprezentacjach 08.10.2011, 23:28, Marcin Stefaniak 16 komentarzy

Szesnastu Kanonierów zostało powołanych do reprezentacji swych krajów na międzynarodowe spotkania. Część meczów już za nami. Oto jak prezentowali się poszczególni gracze Arsenalu w minionych starciach.

Aaron Ramsey

Walia 2-0 Szwajcaria, 7 października

Bułgaria - Walia, 11 października

Ramsey rozegrał całe spotkanie i zdołał strzelić bramkę z rzutu karnego. Walijczyk będzie miał jeszcze jedną okazję na grę, kiedy jego drużyna pojedzie do Sofii, by spotkać się z Bułgarią.

Park Chu-Young

Korea Płd. 2-2 Polska, 7 października

Korea Płd - Zjednoczone Emiraty Arabskie, 11 października

Napastnik Arsenalu zaliczył świetny występ i zdobył obie bramki w spotkaniu z Polską. Za 3 dni Koreańczycy podejmą w Suwonie reprezentację Zjednoczonych Emiratów Arabskich w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2014.

Alex Oxlade-Chamberlain

Islandia U21 0-3 Anglia U21, 6 października

Norwegia U21 - Anglia U21, 10 października

18-latek rozegrał świetne spotkanie i aż trzykrotnie zdołał się zapisać na listę strzelców. Już pojutrze młodzi Anglicy wybiorą się do miejscowości Drammen, by rozegrać spotkanie z młodzieżową reprezentacją Norwegii.

Theo Walcott, Kieran Gibbs

Czarnogóra 2-2 Anglia, 7 października

Skrzydłowy Arsenalu rozegrał 75-minut w spotkaniu, w którym jego reprezentacja zremisowała z Czarnogórą 2-2. Walcott popisał się świetną asystą, po dośrodkowaniu piłki na głowę Younga. Kieran Gibbs nie wystąpił w tym spotkaniu.

Robin van Persie

Holandia 1-0 Mołdawia, 7 października

Szwecja - Holandia, 11 października

Van Persie rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu, w którym jego reprezentacja pokonała Mołdawię po golu Huntelaara. Tym samym ekipa Oranje zapewniła sobie awans do nadchodzących Mistrzostw Europy. Podopieczni Marwijka zmierzą się jeszcze z reprezentacją Szwecji.

Laurent Kościelny

Francja 3-0 Albania, 7 października

Francja - Bośnia i Hercegowina, 11 października

Obrońca Arsenalu nie pojawił się na boisku w spotkaniu, w którym reprezentacja Francji pewnie pokonała Albanię 3-0. Tricolores za 3 dni podejmą u siebie reprezentację Bośni i Hercegowiny.

Johan Djourou

Szwajcaria - Czarnogóra, 11 października

Djourou nie wystąpił w spotkaniu, w którym jego drużyna przegrała z reprezentacją Walii 2-0. Za dwa dni Szwajcarzy podejmą u siebie reprezentację Czarnogóry.

Marouane Chamakh

Maroko - Tanzania, 9 października

Napastnik Arsenalu został powołany na spotkanie w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. Mecz ten zostanie rozegrany w Marrakeszu.

Per Mertesacker

Turcja 1-3 Niemcy, 7 października

Niemcy - Belgia, 11 października

Per rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu, w którym jego reprezentacja zapewniła sobie awans do Mistrzostw Europy po pewnej wygranej w meczu z reprezentacją Turcji. Podopieczni Lowa we wtorek rozegrają spotkanie z Belgią.

Andriej Arszawin

Słowacja 0-1 Rosja, 7 października

Rosja - Andora, 11 października

Skrzydłowy Arsenalu rozegrał pełen 90 minut w spotkaniu, w którym jego reprezentacja pokonała na wyjeździe Słowację 1-0. Rosjanie za 3 dni podejmą w Moskwie ekipę Andory, jeśli zdołają wygrać, to zapewnią sobie awans do Mistrzostw Europy.

Łukasz Fabiański

Polska - Białoruś, 11 października

Fabiański rozegrał całe spotkanie i dwa razy musiał wyciągać piłkę z siatki po strzałach innego Kanoniera - Parka Chu-Younga. We wtorek Polacy zmierzą się jeszcze z reprezentacją Białorusi.

Tomas Rosicky

Czechy 0-2 Hiszpania, 7 października

Litwa - Czechy, 11 października

Rosicky rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu, w którym jego reprezentacja przegrała 0-2 z reprezentacją Hiszpanii. We wtorek Czesi zmierzą się na wyjeździe z Litwą.

Alex Song

Demokratyczna Republika Konga 2-3 Kamerun, 7 października

Gwinea Równikowa - Kamerun, 11 października

Mimo wygranej z Kongo, Kameruńczycy nie zdołali awansować do dalszej fazy rozgrywek. We wtorek podopieczni Clemente'a zmierzą się z Gwineą Równikową.

Gervinho

Wybrzeże Kości Słoniowej - Burundi, 9 października

Gervinho został powołany na spotkanie, w którym jego reprezentacja podejmie w Abidżanie Burundi.

Yossi Benayoun

Malta - Izrael, 11 października

Benayoun został powołany na wyjazdowe spotkanie reprezentacji Izraela z Maltą.

ReprezentacjeReprezentacje U-21 autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
Ciasteck2 komentarzy: 446713.10.2011, 19:34

Song zostaje to dobra wiadomość :)

ArsenWengiel komentarzy: 35209.10.2011, 22:37

Trzeba dać szansę Parkowi.

A Djourou katastrofa jakaś...nawet w reprezentacji nie gra...powinniśmy go wypożyczyć gdzieś, bo kompletnie nic z niego nie ma.

Habiwin komentarzy: 41009.10.2011, 10:09

Jeśli Wenger nie wpuści Parka na najblizszy mecz to mu URWE JAJCA!!!

kalul komentarzy: 53209.10.2011, 10:05

no gervinho powalczy z gwiazda cracovii ntibazonkiza :D

HellSpawn komentarzy: 618509.10.2011, 09:18

Dobrze, że Kamerun odpadł i przez cały PNA będziemy mieli Songa tylko dla siebie :)

jedi133 komentarzy: 146809.10.2011, 08:38

grunt że Kamerun odpadł. News tygodnia.

ja8pl komentarzy: 296609.10.2011, 07:18

szkoda ze troche bardziej sie nie rozpiszecie na temat meczu :D jak zagrali + - i takie tam ;/

fabregas1987 komentarzy: 2577009.10.2011, 00:03