Raport z wypożyczeń: Balogun z asystą

Raport z wypożyczeń: Balogun z asystą 01.02.2022, 22:09, Dawid 4 komentarzy

W trakcie minionego tygodnia pięciu wypożyczonych piłkarzy Arsenalu zaliczyło występy w swoich tymczasowych klubach. Sprawdźmy, jak sobie poradzili.

Folarin Balogun nie znalazł się w wyjściowej jedenastce Middlesbrough na spotkanie z Coventry w ramach 29. kolejki Championship. Nasz napastnik pojawił się na boisku w 56. minucie rywalizacji, zmieniając Aarona Connolly'ego i zaliczył wejście smoka, popisując się asystą przy trafieniu Sporara, dzięki której Boro odniosło cenne zwycięstwo 1-0 nad ligowym rywalem.

Lincoln, w którym obecnie przebywa Brooke Norton-Cuffy poniósł porażkę 1-2 z Burton w 30. serii gier League One. Nasz obrońca rozpoczął ten mecz na ławce rezerwowych, na murawie zameldował się w 77. minucie gry.

Alex Runarsson rozegrał pełny spotkanie w barwach Leuven przeciwko Waregem w 24. kolejce belgijskiej ekstraklasy. Obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 1-1.

Matt Smith nie mógł zaliczyć ubiegłego weekendu do udanych, bowiem jego Doncaster uległ 1-3 Plymouth w 30. serii gier League One. Nasz pomocnik znalazł się w wyjściowej jedenastce na ten mecz i zaliczył 86. minut na placu gry.

Tyreece John-Jules zadebiutował w Sheffield Wednesday, wchodząc na murawę z ławki rezerwowych, w 72. minucie rywalizacji. Klub naszego napastnika odniósł cenne zwycięstwo nad Ipswich Town 1-0 w 30. kolejce League One.

Raport z wypożyczeńWypożyczenia autor: Dawid źrodło: arsenal.com
Furgunn komentarzy: 920902.02.2022, 09:11

Jestem ciekawy czy Balogun dostanie u nas szanse.

jedi133 komentarzy: 146702.02.2022, 08:09