Raport z wypożyczeń: Bramka Jeffreya w debiucie

Raport z wypożyczeń: Bramka Jeffreya w debiucie 04.12.2013, 14:59, Adam Cygański 13 komentarzy

Każdego sezonu młodzi Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, aby zdobyć bezcenne doświadczenie. Obecnie 12 zawodników Arsenalu przebywa w innych klubach.

Oto jak zaprezentowali się podczas weekendu:

Anthony Jeffrey i Austin Lipman

Berkhamsted 2-3 Boreham Wood

Kanonierzy zapewnili zwycięstwo ekipie Boreham Wood nad Berkhamsted. Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił Lipman i został on wybrany zawodnikiem meczu, a jedno trafienie dołożył Jeffrey, dla którego był to debiut w nowej drużynie. Lipman rozegrał pełne 90 minut, a Jeffrey grał do 53. minuty.

dudekns komentarzy: 605005.12.2013, 08:09

Cieszy fakt, że chłopaki regularnie grają.

Paniu76 komentarzy: 1246404.12.2013, 18:59

Chłopaki szaleją, dobrze że grają

Verminator97 komentarzy: 1490004.12.2013, 17:42

Dobrze, że wszyscy grają. :) Jak dla mnie Lipman i Jeffrey mogli być wypożyczeniu do jakiegoś klubu z Championship, a nie do tak niskiej ligi. :/

songoku95 komentarzy: 2348604.12.2013, 16:50

a Miquel gra coraz częściej i dobrze, niech zbiera expa!

thide komentarzy: 32389 newsów: 185204.12.2013, 16:35

@piotrasw, nie ma takiego gracza jak Ballerin.

Gunner18AFC komentarzy: 3441 newsów: 304.12.2013, 16:06

Ważne że grają chociaż...

piotrasw komentarzy: 36704.12.2013, 15:36

Według livesports Ballerin grał wczoraj na skrzydle, ale oni się czasem mylą. BTW znacie jakąś strone gdzie można zobaczyć ustawienie taktyczne przed meczem albo po?

thide komentarzy: 32389 newsów: 185204.12.2013, 15:23

Watford stawia na młodych jak Faraoni, McEachran, Bellerin, Fabbrini czy Forestieri. fajnie byłoby ich zobaczyć za kilka sezonów w BPL.

koczan_4 komentarzy: 330204.12.2013, 15:21

Lipman powinien iść na wypożyczenie gdzie wyżej a nie grać na peryferyjnych ligach.

Namess4 komentarzy: 851 newsów: 104.12.2013, 15:20

Martinez nie najgorszy talent, ale co z tego, jeśli Szczęsny w wieku 24 lat jest najlepszym bramkarzem PL i nie odpuści "Nr. 1" może nawet przez dekadę.

bedi komentarzy: 1404.12.2013, 15:14

Nawet nie widziałem informacji że Bellerin jest wypożyczony, gdzieś mi umknęło...
Championship nie jest przecież takie złe ;)
Za rok się go gdzieś do średniaka Premiership wypożyczy, za 2 lata u nas w 1. składzie :)

MikelArteta komentarzy: 1806 newsów: 404.12.2013, 15:13

Z tego Bellerina to chyba naprawdę będzie kawał zawodnika. 18 lat, pierwsze wypożyczenie i z miejsca wdarł się do pierwszego składu zespołu Championship.

Mariusz28 komentarzy: 495204.12.2013, 15:01