Raport z wypożyczeń: Czerwona kartka Aneke

Raport z wypożyczeń: Czerwona kartka Aneke 17.09.2012, 14:26, Tomasz Socha 20 komentarzy

Każdego sezonu Kanonierzy wysyłani są do innych klubów, aby ogrywać się na wypożyczeniach. Obecnie 10 zawodników Arsenalu przebywa w innych klubach.

Oto jak zaprezentowali się podczas meczów rozgrywanych na przestrzeni ostatnich kilku dni:

Chuks Aneke

Stevenage 2-2 Crewe Alexandra

Sobota, 15.09.2012r.

Chuks Aneke rozpoczął spotkanie od początku, jednak w 73 minucie otrzymał czerwoną kartkę i musiał przedwcześnie opuścić boisko. Jego Crewe roztrwoniło dwubramkową przewagę i zremisowało na wyjeździe ze Stevenage 2:2.

Benik Afobe

Bolton 2-1 Watford

Benik Afobe rozegrał ostatnie pół godziny w meczu Bolton-Watford. Wyróżnił się otrzymaniem żółtej kartki w 73 minucie spotkania. Jego ekipa ograła przyjezdnych 2:1.

Daniel Boateng

Burton Albion 4-0 Oxford United

Daniel Boateng rozpoczął spotkanie Burton-Oxford od początku, jednak został zmieniony w drugiej połowie. Drużyna, w której jest na wypożyczeniu, uległa rywalom 0:4.

Ju Young Park

Valencia 2-1 Celta Vigo

Ju Young Park zaliczył debiut w ekipie Celty Vigo. Koreańczyk pojawił się na boisku w 72 minucie, jednak jego drużyna musiała uznać wyższość Vanlencii. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Denilson

Sao Paulo 3-1 Portuguesa

Denilson rozegrał pełne 90 minut w zwycięskim spotkaniu Sao Paulo-Portuguesa.

Wellington

Barcelona II 2-1 Ponferradina

Wellington wszedł z ławki na ostatni kwadrans, jednak nie pomógł swojej drużynie, która przegrała z Barceloną II 1:2.

Ryo

Manchester United 4-0 Wigan

Ryo Miyaichi całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Manchester United ograł Wigan 4:0.

Nicklas Bendtner

Genoa 1-3 Juventus

Niedziela, 16.09.2012r.

Nicklas Bendtner całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Juventus wygrał na wyjeździe z Genoą 3:1.

Samuel Galindo

Lugo 2-4 Huesca

Samuel Gallindo całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Lugo przegrało u siebie z Huescą 2:4.

Philip Roberts

Inverness Caledonian Thistle 1-1 Aberdeen

Philip Roberts nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych w spotkaniu Inverness-Aberdeen. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Wypożyczenia autor: Tomasz Socha źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.09.2012, 14:33

Czemu ten Ryo tak mało gra? ;/

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1417.09.2012, 20:32

@filipens16 Jak nie jest zawodnikiem Arsenalu jak jest?

michalmaciek komentarzy: 1517.09.2012, 19:59

short4u.pl/mlodeniunie - już po SZKOLE więc POLSKIE NIUNIE ROZBIERAJĄ SIĘ w swoich DOMACH ************ i NIE TYLKO > DARMO!!! STRONA JEST ZUPEŁNIE DARMOWA, POKAŻMY frajerom z tottenhamu ze jeseśmy prawdziwymi mężczyznami. POLECAM!

filipens16 komentarzy: 517.09.2012, 19:44

Joel Campbel juz nie jest zawodnikiem arsenalu zostal juz dawno sprzedany do ipswich town

michal192837465 komentarzy: 765417.09.2012, 18:15

Szkoda Chuksa z tą kartką. No ale niech dalej się rozwija.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078417.09.2012, 18:10

szkoda ryo, a tak poza nim to wszyscy sie łądnie ogrywają

Danio komentarzy: 47417.09.2012, 18:01

Endrjum

Bo Betis dzisiaj gra na wyjeździe a w ostatniej kolejce bodajże im spotkanie przełożyli

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 217.09.2012, 17:08

A co się stało z Joelem Campbelem?

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068717.09.2012, 16:36

Dobrze, że Afobe i Aneke grają

Alek1992 komentarzy: 17617.09.2012, 15:59

Bardzo źle dzieje się z Ryo. On musi grać!!! To wypożyczenie jest bez sensu. Lepiej jakbyśmy wypożyczyli go do Swansea lub Boltonu.

marcin04c komentarzy: 301517.09.2012, 15:25

Niech teraz Denilson namówi Ganso do przejścia do nas.;-)

Theo10 komentarzy: 827517.09.2012, 15:11

Bez sensu to wypożyczenie Ryo. W Arsenalu by miał lepsze warunki do rozwoju, a grałby pewnie tak samo często jak w Wigan (np. w meczu z Coventry).

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1417.09.2012, 15:03

Irytuje mnie to, że trener Wigan nie daje zupełnie szans Ryo. Tak jakby nie widział jak dobrze chłopak sobie radził w Boltonie. Nie wiem po co wypożyczać zawodnika skoro jego zadaniem ma być grzanie ławy...

FcArs komentarzy: 127517.09.2012, 14:59

Coś narazie słabiutko chłopaki na wypożyczeniu ;p

niski93 komentarzy: 581617.09.2012, 14:55

Ten Miyaichi bardzo mało gra...

Karuzel komentarzy: 35217.09.2012, 14:41

Też myślałem ze po odejście Moses'a, Ryo będzie więcej grał a tu nici.

Paniu76 komentarzy: 1246417.09.2012, 14:39

lol Ryo ....

triumphst666 komentarzy: 257417.09.2012, 14:37

Ten Ryo sie u nich nie rozwinie jak cały czas będzie siedział. Oby dostał więcej szans.

Szejkistiven komentarzy: 21117.09.2012, 14:35

Słaby tydzień kanonierów na wypożyczeniach.

dolny komentarzy: 265617.09.2012, 14:34

"Wyróżnił się otrzymaniem żółtej kartki w 73 minucie spotkania." Jak to zabawnie wygląda :D