Raport z wypożyczeń: Freeman asystuje

Raport z wypożyczeń: Freeman asystuje 01.01.2012, 11:29, Marcin Stefaniak 12 komentarzy

Jak co roku, wielu młodych Kanonierów zostaje wypożyczonych do innych zespołów w celu nabycia cennego doświadczenia nabranego podczas gry w pierwszym składzie. Ten sezon nie jest inny, dlatego też oficjalna witryna klubu sporządziła raport z wypożyczeń.

Luke Freeman, Chuks Aneke

Wycombe 0-1 Stevenage

Obaj zawodnicy weszli na boisko z ławki w 37. minucie i mieli znaczny wkład w zwycięstwo swojej drużyny. Freeman asystował przy jedynym trafieniu w tym spotkaniu.

Henri Lansbury

Derby 2-1 West Ham

Henri zdołał już całkowicie wyleczyć kontuzje i rozegrał pełne 90 minut w przegranym przez jego drużynę spotkaniu z Derby.

Sanchez Watt

Preston 0-2 Sheffield Wednesday

Watt rozpoczął to spotkanie na ławce rezerwowych i pojawił się na boisku dopiero w 60. minucie. Jego drużyna wygrała na wyjeździe z Preston 2-0.

Pozostali piłkarze nie występowali w spotkaniach swoich drużyn, gdyż obecnie w ich ligach trwa świąteczna przerwa.

Henri LansburyLuke FreemanWypożyczenia autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
karlo komentarzy: 906902.01.2012, 11:05

No mamy zdolną młodzież, tylko patrzeć jak zaczną wskakiwać do pierwszego składu.

piter1908 komentarzy: 510901.01.2012, 17:43

Raporty niczym z FMa :D inne ligi nie grały to co wy chcecie ? Velę ? Campbella ?

rvparsen komentarzy: 204101.01.2012, 16:08

Szkoda że sprzedaliśmy Marka Randalla...

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125101.01.2012, 14:48

Widać, że wszyscy utalentowani :D

concrete13 komentarzy: 869801.01.2012, 13:25

w następnych widzę jak Aneke asystuje a Luke strzela :P

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34101.01.2012, 13:23

Od zawsze powtarzam że w Freemanie drzemie potencjał i że niebawem będzie on naprawdę dobrym zawodnikiem :)

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 401.01.2012, 12:32

meisterek -> jeżeli chodzi ci o Vele to przeciez La Liga teraz nie gra.

z Bartley'a będą ludzie ;)

mitmichael komentarzy: 4924301.01.2012, 12:25

Tak Bartley gral z Celticiem i bardzo fajnie sie prezentowal chociaz jego druzyna przegrała.

meisterek komentarzy: 228901.01.2012, 12:25