Raport z wypożyczeń: Freeman i Botelho przegrywają

Raport z wypożyczeń: Freeman i Botelho przegrywają 06.09.2010, 15:04, Tomasz Socha 9 komentarzy

Każdego roku Arsenal wypożycza kilku młodych zawodników, aby ci zdobyli cenne doświadczenie w innych zespołach.

Pedro Botelho

Cartagena 0-1 Elche

Sobota, 4.09.2010

Pedro Botelho rozegrał pełne 90 minut w barwach Cartageny, jednak nie był w stanie zapobiec porażce swojej ekipy. Ta przegrała u siebie z Elche 0:1. Jedyną bramkę spotkania zdobył na kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu Miguel Linares Cólera.

Luke Freeman

Notts County 4-0 Yeovil Town

Luke Freeman grał przez 77 minut w podstawowym składzie ekipy Yeovil Town, jednak jego drużyna poniosła klęskę na wyjeździe ulegając Notts County aż 4:0. W jednostronnym meczu na Meadow Lane bramki strzelali Ben Davies (dwie) i po jednym trafieniu zaliczyli Craig Westcarr i Lee Hughes.

Samuel Galindo

Tenerife 1-2 Salamanca

Niedziela, 5.09.2010

Samuel Galindo, młody pomocnik z Boliwii, który dołączył do ekipy Salamanki tuż przed zakończeniem okna transferowego, pomógł swojej ekipie w odniesieniu nieoczekiwanego zwycięstwa na wyjeździe w Teneryfie w niedzielny wieczór. Kike Lopez zdobył zwycięską bramkę dla Salamanki już w doliczonym czasie gry. Wcześniej bramkę dla tej ekipy zdobył Moraton. Honorowe trafienie dla Teneryfy uzyskał Natalio.

Luke FreemanPedro BotelhoWypożyczenia autor: Tomasz Socha źrodło: Arsenal.com
laskowski19051995 komentarzy: 494507.09.2010, 15:43

Bardzo szkoda, ale na pewno przed nimi jeszcze sporo wygranych spotkań :)

concrete13 komentarzy: 869806.09.2010, 21:29

szkoda że nic nie strzelili .. to że przegrali ..dzięki temu może nabiorą więcej doświadczenia i będą się bardziej starać..

andrzej31794 komentarzy: 93806.09.2010, 18:57