Raport z wypożyczeń: Gole Torala i Nwakaliego

Raport z wypożyczeń: Gole Torala i Nwakaliego 23.05.2017, 14:19, Kamil Garczorz 2 komentarzy

Każdego sezonu Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, aby zdobyć bezcenne doświadczenie, bądź w celu poszukiwania regularnej gry. Poniżej prezentujemy krótki raport na temat wypożyczonych graczy.

Calum Chambers zagrał cały mecz, a Middlesbrough przegrało 0-3 z Liverpoolem. Tuż przed przerwą pierwszego gola zdobył Wijnaldum, a w drugiej połowie gole dołożyli Coutinho oraz Lallana.

Wojciech Szczęsny rozegrał 90 minut w wygranym meczu Romy z Chievo. W pierwszej części gole strzelali Castro oraz Inglese dla Chievo oraz El Shaarawy i Salah dla Romy. W drugiej odsłonie Rzymianie wyszli na prowadzenie za sprawą bramek El Shaarawy'ego, Salaha i Dzeko. Ostatniego gola w tym meczu zdobył Inglese, a mecz zakończył się 5-3 dla zespołu Szczęsnego.

Jon Toral zaliczył 75 minut, w spotkaniu, przeciwko St. Johnstone, które jego Glasgow Rangers wygrało 2-1, a Hiszpan miał w tym spory udział. Pierwszego gola dla The Gers strzelił Kenny Miller, a po przerwie prowadzenie podwyższył Toral. Honorowe trafienie dla St. Johnstone zaliczył Cummins.

Kelechi Nwakali walnie przyczynił się do awansu MVV Maastricht do półfinału baraży o awans do Eredivisie. Pierwsze spotkanie zakończyło remisem, a Nwakali zdobył jedynego gola swojej ekipy, zaledwie 10 minut później do remisu doprowadził van de Streek. W rewanżowym starciu lepsza okazała się drużyna Nawakaliego, wygrywając 2-1. Po przerwie na prowadzenie wyszli gracze Cambuur za sprawą gola Barto. Na 10 minut przed końcem meczu do remisu doprowadził Pereira, a asystę przy tym golu zaliczył Nwakali. Zwycięstwo drużynie Maastricht dał w doliczonym czasie gry Verheijdt.

Ismael Bennacer zszedł z boiska w 74 minucie spotkania, które Tours przegrało z Ajaccio 2-3. Prowadzenie Ajaccio dały trafienia Madriego i Nouri, jednak graczom Tours udało się doprowadzić do remisu po golach Talla i Bergougnoux, zwycięskiego gola na minutę przed końcem meczu strzelił Camara.

Julio Pleguezuelo zagrał całe spotkanie, a jego Mallorca pokonał Almerię 1-0. Jedynego gola w tym meczu zdobył Brandon.

Wypożyczenia autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
pelek komentarzy: 214623.05.2017, 16:12

Mogliby napisać coś o postawie samych wypożyczonych piłkarzy. Nie rozumiem, po co mi informacje o strzelcach bramek w meczu o awans do półfinału barażu o wejście do Eredivisie.

youngd komentarzy: 73723.05.2017, 15:02

Szkoda ze Calum nie zatrzymał Liverpoolu... No ale nr grał sam ;)