Raport z wypożyczeń: Martinez zawodnikiem meczu

Raport z wypożyczeń: Martinez zawodnikiem meczu 04.02.2019, 18:18, Tomasz Kowalski 4 komentarzy

6 graczy Kanonierów wystąpiło dla swoich drużyn.

Emiliano Martinez zachował czyste konto w spotkaniu Reading - Aston Villa i otrzymał nagrodę dla zawodnika meczu. Drużyna Argentyńczyka podzieliła się punktami z The Villans, bowiem mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Calum Chambers rozegrał całe spotkanie, jednak jego Fulham doznało porażki z Crystal Palace, a po 90 minutach na tablicy widniał wynik 2-0 dla The Eagles.

Takuma Asano biegał w koszulce Hannoveru przez 70 minut, a jego klub musiał uznać wyższość RB Lipska. Mecz zakończył się wynikiem 0-3 dla nowej drużyny Emile'a Smith Rowe'a.

Krystian Bielik zanotował kolejne 90 minut, jednak nie pomogło to w zdobyciu trzech punktów przez drużynę Polaka. Gracz Fleetwood Town - Ched Evans - zdobył jedyną bramkę w tym spotkaniu.

Reiss Nelson powrócił do gry po kontuzji. Młody Anglik wystąpił w ostatnich 29 minutach meczu. Jego Hoffenheim zremisowało z Fortuną Dusseldorf 1-1.

Kelechi Nwakali zagrał 84 minuty dla FC Porto B. Drużyna rezerw słynnego portugalskiego klubu rozprawiła się z Penafiel, a mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Wypożyczenia autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
fabregas1987 komentarzy: 2579304.02.2019, 19:42