Raport z wypożyczeń: Młodzi Kanonierzy w akcji

Raport z wypożyczeń: Młodzi Kanonierzy w akcji 24.08.2010, 11:47, n0thing 15 komentarzy

Każdego roku Arsenal wypożycza kilku młodych zawodników, aby ci zdobyli cenne doświadczenie w innych zespołach..

Francis Coquelin spędzi swój sezon we francuskim Lorient, Sanchez Watt i Kyle Bartley trafili do Championship, Luke Freeman występuje w Yeovil Town do stycznia 2011 roku, zaś Pedro Botelho w występującej w Segunda Division Cartagenie.

Przez cały sezon bacznie będziemy śledzić poczynania młodych Kanonierów i co tydzień zdawali krótkie sprawozdania o ich występach.

Kyle Bartley

Middlesbrough – Sheffield United 1:0

Niedziela, 22 sierpnia

Kyle Bartley rozegrał całe 90 minut w barwach Sheffield w meczu przeciwko Middlesbrough. Ostatecznie zespół 19-latka poniósł porażkę 1:0. Dla Gary’ego Speeda był to także pierwszy mecz w tym sezonie dla The Blades. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla Middlesbrough zdobył Kris Boyd.

Sanchez Watt

Leeds United – Millwall 3:1

Sobota, 21 sierpnia

Sanchez Watt również wystąpił w pełnym spotkaniu dla Leeds United. Jego dotychczasowy klub odniósł pierwsze zwycięstwo w lidze, pokonując w minioną sobotę Millwall 3:1. Lwy rozpoczęły to spotkanie bardzo dobrze. Po samobójczej bramce Richarda Naylora, to oni objęli prowadzenie. Jednak po kilku minutach do wyrównania doprowadził Lloyd Sam. Następnie po wejściu z ławki rezerwowych dwie bramki zdobył Davide Somma i tym samym Leeds wygrało to spotkanie 3:1.

Francis Coquelin

Olympique Marsylia – Lorient 2:0

Francis Coquelin został wpuszczony na boisko w drugiej połowie. Mimo to, Lorient przegrało z Olympique Marsylia 0:2. Pierwszą bramkę dla Les Phocéens zdobył Gabriel Heinze, zaś w 72. minucie drugiego gola strzelił Taye Taiwo.

Luke Freeman

Yeovil Town 0-2 Hartlepool

Luke Freeman rozegrał 56 minut w spotkaniu przeciwko Hartlepool, który zakończył się wynikiem 0:2 dla gości. W pierwszej części spotkania bramkę zdobył Gary Liddle, a w drugiej Andy Monkhouse. Ostatecznie Yeovil Town przegrało z Hartlepool 0:2.

Wypożyczenia autor: n0thing źrodło: Arsenal.com
Michal95 komentarzy: 111324.08.2010, 21:52

Niech się ogrywają. Najwięcej powinien nauczyć się Coquelin bo gra w mocnej lidze i niezłym klubie.

kamil_malin komentarzy: 933224.08.2010, 15:05

Nie widziałem całego meczu w wykonaniu Francisa ale jedno zagranie miał na prawdę wyborne. Prawie zanotował asystę, jednak Gameiro nie wykorzystał sytuacji sam na sam. ;)

luq007 komentarzy: 289924.08.2010, 13:33

Najbardziej wierze w Watta i Freemana.

Asiek69 komentarzy: 236624.08.2010, 13:13

a ktoś wie co z Sunu? Dalej na wakacjach po ME?

Ciasteck2 komentarzy: 446724.08.2010, 13:04

Niech się chłopaki rozwijają. Może będzie z nich pożytek w przyszłości ;)

piter1908 komentarzy: 510324.08.2010, 12:48

raporty raportami ale wolałbym wiedzieć coś więcej o postawie naszych zawodników ;]
piszecie tylko że zagrali x minut i ich zespół wygrał/przegrał ...
Fajnie byłoby wiedzieć czy był wyrużniający m się na plus czy minus itd ...

concrete13 komentarzy: 869824.08.2010, 12:41

a osobiście liczę na dobry rozwój i nabranie wielu umiejętności i doświadczeń przerz Sancheza Watta !!

bartios komentarzy: 55924.08.2010, 12:19

kampop1-spokojnie, Cesc pogra u nas jeszcze z 10 lat:D

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1524.08.2010, 12:08

tak czy siak na pewno jeden się wypali. oczywiście reszcie życzę tego samego byście byli podporą Arsenalu:)

concrete13 komentarzy: 869824.08.2010, 12:05

niech nabierają doświadczenia i wracają do nas

Topek komentarzy: 13939 newsów: 12624.08.2010, 11:58

Szkoda, że Coq nie zgarnia całych spotkań, bo przydałoby mu się więcej doświadczenia w mocnej lidze, szczególnie, że Lorient bierze go pod uwagę jako pomocnika, a nie sadza po bokach obrony.

Gunner48 komentarzy: 792924.08.2010, 11:55