Raport z wypożyczeń: Zwycięski gol Afobe

Raport z wypożyczeń: Zwycięski gol Afobe 20.08.2014, 16:42, Michał Pałasz 10 komentarzy

Każdego sezonu, przede wszystkim młodzi Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, by zdobyć bezcenne doświadczenie. Obecnie 5 zawodników Arsenalu przebywa w różnych zespołach.

Oto jak zaprezentowali się podczas ostatniej serii spotkań:

Benik Afobe

Chesterfield 0-1 MK Dons

wtorek, 19 sierpnia

Benik Afobe zdobył jedyną bramkę w wygranym, wyjazdowym meczu MK Dons przeciwko Chesterfield. Młody napastnik zagrał całe 90 minut, a bramkę strzelił zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Przed pokonaniem bramkarza gospodarzy, Afobe ograł jeszcze w tej akcji 2 przeciwników.

Jon Toral

Blackpool 1-2 Brentford

Jon Toral zasiadł na ławce rezerwowych w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Blackpool. Hiszpan nie pojawił się jednak na boisku, lecz goście zwyciężyli w stosunku 2-1. Popularne Mandarynki szybko wyszły na prowadzenie po trafieniu Nathana Delfouneso. Później gole zdobywali już tylko goście. Najpierw uderzeniem z 25-metrów wyrównał Alex Pritchard, a wynik meczu w drugiej połowie ustalił Stuart Dallas.

Benik AfobeJon Miquel Toral Harper autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.08.2014, 10:44

Ciekawe ile ten Toral pogra..

Paniu76 komentarzy: 1246420.08.2014, 20:43

Oby Jon wywalczył sobie miejsce w podstawowej 11.

Acapulco komentarzy: 119220.08.2014, 20:00

Jeśli Afobe nastrzela conajmniej 15 bramek w tym sezonie można by było zostawić go w 1 składzie, ale zobaczymy jak sobie będzie radził :)

Zelalem komentarzy: 103320.08.2014, 19:03

gunners007
Myślałem, że do 2016 ma umowę

dudekns komentarzy: 605020.08.2014, 18:36

Elegancko - oby tak dalej.

gunners007 komentarzy: 954320.08.2014, 18:20

Zelalem ------> Z rok to Afobe wygasa kontrakt z Arsenalem więc nie dostaniemy ani grosza.

Zelalem komentarzy: 103320.08.2014, 17:58

Jeśli Afobe nastrzela trochę bramek w tym sezonie, to może chociaż za rok coś za niego dostaniemy

Sable komentarzy: 143 newsów: 37220.08.2014, 16:51

Dopiero Jon dołączył, spokojnie. Ma 19 lat, jeszcze tam pogra i zobaczymy, jak się spisze...

A Delfouneso, hm. W młodzieżówkach reprezentacji strzelał jak natchniony, ale ciągle gdzieś wypożyczony, tam zawodził i Villa z nim nie przedłużyła kontraktu.

AaronLieber27 komentarzy: 612720.08.2014, 16:48

Toral niby wielki talent z Barcelony, a ma juz chyba 22 lata i narazie ( podkreslam narazie bo to jego pierwsze dni w nowej druzynie) nie gra w slabej druzynie Championship

thide komentarzy: 32389 newsów: 185220.08.2014, 16:46