Redknapp fanem Kanonierów!
27.02.2009, 15:55, Patryk Bielski
26 komentarzy
Szkoleniowiec Spurs Harry Redknapp potwierdził plotki krążące w prasie na temat jego osoby, twierdząc, że w młodości wychowywał się kibicując lokalnemu rywalowi Tottenhamu - Arsenalowi.
Menadżer Kogutów wyznał, ze dorastał jako fan The Gunners - co wszczepiła mu jego rodzina. Redknapp uspokoił jednak kibiców Spurs mówiąc, że obecnie liczy się jedynie klub z White Hart Lane.
- Jestem fanem Arsenalu! Mój ojciec miał bzika na punkcie Arsenalu i zabierał mnie na mecze Kanonierów, więc był to zespół, któremu kibicowałem w młodości. Lecz kiedy miałem 11 lat i grałem dla East London Schools, skaut Spurs Dickie Walker zauważył mnie występującego w barwach Old Den przeciwko Wandsworth Boys. Następnie odwiedził mojego ojca i powiedział mu: "Twój syn ma to coś".
- Przez następne cztery lata trenowałem w Spurs we wtorki i czwartki. Ostatecznie skończyłem w West Ham i ludzie sądzą, że to właśnie Młoty są moim klubem i w wielu aspektach tak właśnie jest - grałem tam w wieku 15 lat z Bobby Moorem. Ale obecnie w 1,000% Spurs są moim zespołem - zakończył Redknapp.
źrodło: Goal.com
16 godzin temu 19 komentarzy

16 godzin temu 6 komentarzy

16 godzin temu 0 komentarzy

07.05.2025, 20:03 1 komentarzy

07.05.2025, 14:35 12 komentarzy

07.05.2025, 14:33 10 komentarzy

07.05.2025, 09:32 1419 komentarzy

07.05.2025, 08:31 11 komentarzy

06.05.2025, 16:09 1 komentarzy

06.05.2025, 13:54 9 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
W Anglii kropka po cyfrze oznacza to samo, co u nas przecinek, czyli pełną i dziesiąte części. Z kolei przecinek dla nich to oddzielenie setek. Tak więc 1,000% = tysiąc procent, a nie jeden ;)
To dla niekumatych. :)
taa, pewnie 99,000% to Arsenal
W jednym procencie? ...
dobrze ze nie boi sie przyznac do tego ze jest kibicem Arsenalu, bo kto inny bałby sie ze kibice 'kogutów' za to go pojadą :) to miłe z jego strony :)
Jest calkiem dobrym trenerem i czlowiekiem w sumie tez madrym , wydostal tott z niezlego bagna , wiec szacunek sie nalezy
Czajnik17 - usłyszymy na następnym meczu Kogutów ;) Po natężeniu gwizdów na jego widok będzie wiadomo jak bardzo kibice się tym przejęli :P
Pewnie mr. Redknapp po ostatnich Derbach opieprzył sędziego za tą nieuznaną bramkę Eboue :P
kto z nas by nie chciał:D;p
Wiadomo było o tym od dawna ..
Meh i co...
Też bym chciała chodzić na mecze Arsenalu;p
Vpr - racja. Dla mnie bardzo ważne jest oddzielanie życia prywatnego od zawodowego. Ciekawe czy kibice Spurs wiedzą o tym, że nam kibicuje.?
Po prostu Redknapp oddziela życie prywatne od zawodowego :P
Nie może się zdecydować ;/
ta też tak bym chciał, co nie możliwe bo już mam te swoje 19 lat, synu chodź na mecz kanonierów!:D
oszalałbym z radości!!:D
Bentley przy Hlebie to prawie nic :P
Pamietacie jak w lecie Hlebiszon stwierdzil ze jeszcze przed urodzeniem kibicowal Barcy? ;)
wiadomo Ojciec zabral go na mecz kanonierow i powiedzial :
synu, Arsenal ma wlasnie to cos !
moj tata tez by mogl mnie zabierac na mecze Arsenalu ;)
Świetnie że przybywa fanów Kanonierów :)
redknapp i po co tak gadasz?
Heh wszyscy lubią Arsenal ;p Niema bata.
To w sumie nic dziwnego, że kibicuje najlepszej drużynie na świecie :)
Mimo to, sprzedawczyk z pana, panie Redknapp, taki jak z Bentley'a który twierdzi że od dziecka kochał Tottenham...
To wszystko wyjaśnia dlaczego Redknapp siedział na trybunach oglądając mecz Arsenal - Sunderland.
dla mnie to troszkę żałosne....
My na tej stronie tez wszyscy kibicujemy ARSENALOWI:D i nie idziemy z tym do prasy:P
no moze Christian jako jedyny nie kibicuje Arsenalowi, ale on to bladzace dziecko ktore nie wie czego chce :P
Taka mala z niego choragiewka powiedzialbym xD