Rozlosowano pary piątej rundy FA Cup
26.01.2009, 10:38, Artur Mielczarek
19 komentarzy
Jeśli 3 lutego Arsenal pokona w rewanżu czwartej rundy Pucharu Anglii Cardiff City, w następnej fazie tych prestiżowych rozgrywek będzie gościć na Emirates Stadium West Bromwich Albion lub Burnley.
W poprzednim sezonie 'The Baggies' doszli aż do półfinału FA Cup, natomiast Burnley w tym roku już raz wyeliminowało Arsenal - w Pucharze Ligi.
Mecze odbędą się w weekend 14/15 lutego.
Pary piątej rudny Pucharu Anglii:
Sheffield United v Hull City
Watford v Chelsea
West Ham United v Middlesbrough
Sunderland/Blackburn v Coventry City
Derby County/Nottingham Forest v Manchester United
Swansea City v Fulham
Liverpool/Everton v Doncaster/Aston Villa
Cardiff/Arsenal v West Bromwich Albion/Burnley
źrodło: Arsenal.com
03.09.2025, 23:30 8 komentarzy

03.09.2025, 08:41 19 komentarzy

03.09.2025, 08:39 8 komentarzy

03.09.2025, 08:38 5 komentarzy

02.09.2025, 07:46 7 komentarzy

02.09.2025, 07:43 15 komentarzy

02.09.2025, 07:39 2 komentarzy

02.09.2025, 07:32 1 komentarzy

02.09.2025, 07:31 4 komentarzy

31.08.2025, 20:04 1150 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dobrze by było zagrać z Burnley i odgryźć się za ostatnią porażkę z nimi;P
Ja tam bym wolał jakbyśmy zagrali z WBA
Łatwiejsze do pokonania będzie WBA ale musimy wygrać z Cardiff na Emirates.
Szczerze mowiac obojetnie , chociaz wydaje mi sie ze łatwiej było by z WBA , to z Burnley tez moglibysmy zagrac zeby im pokazac ze mieli farta w CC
Liverpool/Everton v Doncaster/Aston Villa
to chyba bedzie najciekawszy mecz ;p
miało być fajnie* mały błąd językowy
Z tej dwójki oczywiście wolalbym Burnley ale i tak będzie ciężko, kiedyś takich rywali byśmy połknęli a teraz każde zwycięstwo musimy wyszarpać. 1/4 pucharu Anglii? Spokojnie ludzie, żaden rywal się nie położy, a jak wiadomo Arsenal za walczakami nie przepada.
Dobrze,że gramy u siebie i fanie by było jak byśmy trafili na WBA zagralibyśmy z Simpsonem
*zgubiłam jedno 'l' - Villa
A ja bym chciała Burnley. Trzeba wziąć odwet za mecz w Pucharze Ligi. Po za tym jeżeli chcemy wygrac to trofeum, to nie powinniśmy się nikogo obwiać.
Ps. Liverpool - Vila ;-)
Z tej dwójki groźniejszym rywalem wydaje się być Burnley. Drużyna ta jest bardzo nieprzewidywalna, pokonuje lepsze od siebie zespoły, gra bez kompleksów. Jeśli trafilibyśmy na nich nadarzyłaby się okazja do rewanżu. ;)
Z drugiej strony West Brom nie jest tak słabe jak mogło by się wydawać. Mają wielu ciekawych piłkarzy, całkiem znanego trenera i ekipę, która już nie raz występowała w PL. Co ciekawe trzy ostatnie mecze ligowe tej drużyny zakończyły się zwycięstwami, odpowiednio z Boro, Tottenhamem i City. ;) Jedno jest pewne, (jeśli skreślimy Cardiff) mecz z nimi nie będzie spacerkiem. Każda z tych drużyn ma swoje atuty, które będzie chciała zaprezentować podczas meczu z Arsenalem.
Z tej dwójki lepszym przeciwnikiem dla nas wydaje się być WBA. Boss poważnie traktuje Puchar Anglii i wydaje mi się, że gdybyśmy trafili na Burnley to powinniśmy sobie z nimi poradzić.
patryk878 - Wydaje mi się, że zawodnik przebywający na wypożyczeniu nie może grać przeciwko własnemu klubowi.
ja bym wolał rewanżu na Burnley....
Z Burnley na Emirates ? To chyba najlepsze rozwiązanie, chciałbym zobaczyć rewanż ;)
Obydwaj przeciwnicy mogą być groźni. Simpson gra dobrze w barwach WBA i może ich poprowadzić do zwycięstwa, Burlney to zespół nieprzewidywalny o czym przekonaliśmy się w Carling Cup. Najpierw musimy się jednak skoncentrować i wygrać mecz z Cardiff a później myśleć który rywal byłby dla nas lepszy.
Chce Burnley i mega rewanżu :) Ale coś czuję że zagramy z WBA. A ciekawe czy Simpson może na wyporzyczeniu grać przeciwko własnemu klubowi ?!
ciekawe czy jak trafimy na Burnley to czy znowu pokazemy sie z dobrej strony...
chyba luty a nie styczeń