Rywale Arsenalu zgodnie zwyciężają

Rywale Arsenalu zgodnie zwyciężają 24.10.2011, 13:48, IceMan 18 komentarzy

Arsenal gra w jednej grupie Ligi Mistrzów z Olympikiem Marsylia, Borussią Dortmund oraz Olympiakosem Pireus.

W ten weekend wszyscy rywale The Gunners rozegrali spotkania na podwórku ligowym.

Olympique Marsylia 2-0 Ajaccio

Olympique otrząsnął się po porażce z Arsenalem i gładko pokonał beniaminka Ligue 1. Andre Ayew strzelił po jednej bramce w każdej połowie i dał trzy punkty swojej drużynie. Czarnoskóry skrzydłowy nie wykorzystał również rzutu karnego w 21. minucie.

Borussia Dortmund 5-0 FC Koeln

Borussia dała pokaz swojej siły przed własną publicznością. Już do przerwy mistrzowie Niemiec prowadzili 3-0 po golach Kagawy, Schmelzera oraz Lewandowskiego. W drugiej odsłonie meczu polski napastnik dołożył kolejną bramkę, a wynik ustalił Sebastien Kehl. Dzięki temu zwycięstwu Borussia jest już na drugim miejscu w tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącego Bayernu Monchium.

Panionios 0-3 Olympiakos Pireus

Olympiakos kontynuuje swoją świetną ligową passę po wysokim zwycięstwie w wyjazdowym meczu z Panioniosem. Rafik Djebbour zdobył dwie bramki, a na listę strzelców wpisał się również Kevin Mirallas.

Borussia DortmundOlympiakos PireusOlympique Marsylia autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
Jasiok komentarzy: 20024.10.2011, 22:04

Leehu ja bym jeszcze wojtka zaliczył...

Leehu komentarzy: 1049624.10.2011, 19:53

Ja oglądałem mecz Borussi i muszę powiedzieć że Lewandowski jest chyba lepszy od Chamakha oczywiście to nie ta sama klasa co Robin ale myślę że jako jedyny polski gracz nadawałby się do Arsenalu.

niski93 komentarzy: 581624.10.2011, 19:32

Rywale wygrywają, ale to i tak my będziemy na szczycie...

fabregas1987 komentarzy: 2581524.10.2011, 19:23

na poczatku nikowmy nie szlo, a teraz wszyscy wracaja na zwycieskie tory ...

scKanonier94sc komentarzy: 318924.10.2011, 15:36

ja lubie BVB , a teraz zwlaszcza ze graja tam Polacy i to nawet dobrze(LEwy i Piszczek) to sie z wieksza sympatia oglada lige niemiecka;p Ale najladniejsza to byla asysta Blaszczykowskiego, oby wiecej gral przed Euro...

Czeczenia komentarzy: 1248724.10.2011, 14:46

Umówmy się, rywale tych zespołów nie powalają na kolana. Cieszy mnie powolny marsz Marsylii w górę tabeli, bo lubię ten zespół.

Thrust komentarzy: 59224.10.2011, 14:34

eeee wszyscy teraz skosili rywali ;)

ziom komentarzy: 190024.10.2011, 14:15

Kolonia grała na poziomie Polonii Bytom.Z nami piłkarze z Dortmundu na naszym stadionie prawdopodobnie dostaną baty jak i Marsylia.Gra Arsenalu z meczu na mecz wygląda coraz lepiej.Widać postępy drużyny zwłaszcza w grze defensywnej,do tego dochodzi fantastyczna forma Van Persiego,który ostatnio wygrywa nam mecze.Myślę że 6 kolejnych punktów wystarczy do tego żebyśmy zajęli pierwsze miejsce w naszej grupie.

Hortex komentarzy: 102424.10.2011, 14:07

Teoretycznie najgorsze w lidze mistrzów już za nami, teraz tylko BvB i Marsylia w domu i Olympiakos na wyjezdzie. Wszystkie 3 mecze wypadałoby wygrać.

kamil_malin komentarzy: 933224.10.2011, 14:02

BvB jest mocne na własnym stadionie. Problemem są dla nich spotkania wyjazdowe, gdzie grają bardzo słabo.

To z grupy w LM tylko my straciliśmy bramkę w tej kolejce, słabo z nami. ;)

huberto komentarzy: 16724.10.2011, 13:53

Wynik BVB robi wrażenie, a szczególnie kolejne bramki Lewego.

Barney komentarzy: 2094024.10.2011, 13:50

Lewy szaleje 7 goli już w lidzę jest w TOP5 strzelców i 3 gole w pozostalych rozgrywakach.