Składy: Arsenal - West Ham United

Składy: Arsenal - West Ham United 15.04.2014, 20:38, Rafał Marciniak 10 komentarzy

Już za niespełna dziesięć minut rozpocznie kolejna ligowa rywalizacja Kanonierów, w której podopieczni Arsene'a Wengera na własnym stadionie w derbach Londynu zmierzą się z West Hamem United. Oficjalna strona The Gunners podała już składy, w jakich wystąpią obie drużyny.

Arsenal: Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Arteta, Rosicky, Kallstrom, Cazorla, Podolski, Giroud

Ławka rezerwowych: Fabiański, Bellerin, Jenkinson, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Sanogo, Akpom

West Ham United: Adrian, Demel, Reid, Tomkins, Armero, Noble, Nocerino, Diame, Downing, Jarvis, Carroll

Ławka rezerwowych:McCartney, Vaz Te, Taylor, Jaaskelainen, C.Cole, J.Cole, Johnson.

West Ham United autor: Rafał Marciniak źrodło: Arsenal.com
kamildluz komentarzy: 61216.04.2014, 09:18

a co się dzieje z Gnabrym?

Polgard komentarzy: 4315.04.2014, 21:30

Trochę lepiej.

fabregas1987 komentarzy: 2581915.04.2014, 20:57

ehh szkoda, że Ramsey i Chambo zmęczeni po sobocie, bo taki skład raczej słabo zagra

mitmichael komentarzy: 4924315.04.2014, 20:51

Szkoda, ze Ramsey na ławce przydałby sie i to bardzo. Fajnie, ze Kallstrom dostaje szanse od 1 minuty tylko Arteta mi tutaj i wiekszosci pewnie tez nie pasuje, powinien za Niego Alex zagrac no ale coz Wenger ma kolejnego pupila, ktory gra mimo ze nie jest w najlepszej dyspozycji. Oczywiscie Giroud wraca do 1 składu ciekawe ilu bedzie dzisiaj potrzebował okazji by zdobyc gola. Ławka znowu nie powala no ale coz chyba sie juz wszyscy do tego przyzwyczaili. Nie pozostaje nic innego ja wygrac dzisiaj co bedzie niezmiernie trudne. Najbardziej trzeba uwazac na Diame i Carrolla ale takze na Demela bo mimo, ze gra na prawej obronie to jest w stanie napsuc duzo krwi rywalowi. No nic jedziemy

Zuzu komentarzy: 73415.04.2014, 20:49

słaby skład

Oldgunner3 komentarzy: 977115.04.2014, 20:44

Nasz skład,że strach się bać.Dobrze,że chociaż na ławce Ox i Ramsey.Jedno pocieszenie to fakt,że gramy u siebie i że chyba limit beznadziejnych meczy wyczerpaliśmy w półfinale FA Cup.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125115.04.2014, 20:44

Fajnie jakby Akpom wszedł ;D

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34115.04.2014, 20:43

"Giroud (27) is the 2nd youngest player in this Starting XI" :)

Dominik11 komentarzy: 2019715.04.2014, 20:42

fajnie że kim w pierwszym składzie mógł by dostać przy dobrym wyniku szanse akpom

Gunner18AFC komentarzy: 3436 newsów: 315.04.2014, 20:41

Fajnie wygląda ławka. Cieszy, że Kim w końcu w 1 składzie.