Sonda: Wiara w Kanonierów na Kanonierach

Sonda: Wiara w Kanonierów na Kanonierach 14.09.2022, 18:22, Michał Koba 8 komentarzy

Jak wynika z ostatniej sondy, użytkownicy Kanonierzy.com wierzą w obecną drużynę Arsenalu.

Podopieczni Mikela Artety z przytupem rozpoczęli zmagania ligowe w sezonie 2022/2023. Co prawda w ostatniej kolejce The Gunners pechowo ulegli Manchesterowi United 1:3, ale wcześniej w pięciu spotkaniach zgarnęli komplet punktów. Ten bilans zagwarantował im pozycję lidera z punktem przewagi nad drugimi The Citizens.

Jeszcze przed tą wspaniałą serią zapytaliśmy Was w ankiecie, jaki przewidujecie koniec rywalizacji Arsenalu w lidze. Głosy zbierane były przez ponad miesiąc i okazuje się, że większość z głosujących jest nastawiona optymistycznie.

Zdecydowanie najwięcej osób sądzi, że Kanonierzy zakończą kampanię na jednym z miejsc 2-4 (80,39%), jednak znajdują się i tacy, którzy widzą Arsenal zajmujący najwyższą lokatę (12,25%). Podium zamykają ci, którzy wieszczą zajęcie przez piłkarzy z północnego Londynu 5. lub 6. Miejsca (5,23%).

W sondzie łącznie udział wzięło 612 osób, a jej pełne wyniki obrazuje poniższa grafika:

Błąd obrazka

Tradycyjnie zakończenie jednej ankiety, oznacza rozpoczęcie kolejnej. Tym razem pytamy o Waszą ocenę minionego letniego okienka w wykonaniu Arsenalu. Zapraszamy do głosowania!

Sonda autor: Michał Koba źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Leehu komentarzy: 1050316.09.2022, 12:05

@Spodek: Z tego co pamiętam ta ankieta była przed meczem i ja zagłosowałem wtedy i proporcje były raczej takie jak finalny wynik. Po prostu to jest realistyczne podejście do tematu mistrzem pewnie zostanie City na długo przed zakończeniem sezonu.

kuzguwu komentarzy: 580115.09.2022, 23:06

Realistyczne podejście głosujących

Spodek komentarzy: 64815.09.2022, 12:27

@NaliniAFC: Myślę, że jest taka szansa, w szczególności jeśli chodzi o odpowiedź 1 - "Wygra ligę" . Nic nie sugeruję, po prostu jestem ciekaw czy ten mecz wpłynął na nastroje w ankiecie

rayuuuu komentarzy: 313215.09.2022, 12:05

@NaliniAFC: wiesz, ludzie to z natury chorągiewki i wynik ankiety z pewnością byłby inny. Chociaż trzeba przyznać, że aby być kibicem Arsenalu, to trzeba mieć naprawdę wytrwałą osobowość.

NaliniAFC komentarzy: 103715.09.2022, 10:47

@Spodek: myślisz że ten jeden mecz w którym graliśmy dobrze a United 2 razy zagrało świetne podania przy bramkach zmienił zdanie łudzi?

simson16 komentarzy: 461615.09.2022, 08:26

Będzie miejsce 1-3,czwarte mnie nie interesuje;)ale dalej Wierzę w Mistrzostwo Anglii...

Spodek komentarzy: 64814.09.2022, 20:16

Fajnie byloby zobaczyc wyniki sondy przed i po meczu z United

Theo10 komentarzy: 880614.09.2022, 18:33

„ Wiara w Kanonierów na Kanonierach”

Bardzo ładny tytuł. ^^

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady