Stany remisują z Walią 1-1. Turner bez czystego konta

Stany remisują z Walią 1-1. Turner bez czystego konta 21.11.2022, 22:33, Patryk Bielski 8 komentarzy

Przed kilkoma minutami zakończyło się drugie spotkanie katarskiego mundialu, w którym swój udział miał kolejny Kanonier. Matt Turner, bo o nim mowa, w barwach reprezentacji Stanów Zjednoczonych na otwarcie zmagań grupowych zdołał ugrać jeden punkt.

Rezerwowy bramkarz Arsenalu wyszedł w tym meczu w wyjściowej jedenastce i godnie reprezentował barwy USA. W pierwszej połowie Stany Zjednoczone zdecydowanie górowały nad rywalem i Amerykanin nie miał wielu szans na pokazanie swoich umiejętności. Dzięki bramce Weaha Janeksi prowadzili do przerwy 1-0. Druga połowa należała jednak do Walii i wtedy Turner stanął na wysokości zadania, gdy z bliskiej odległości strzałem głową próbował go pokonać Ben Davies. Ostatecznie golkiper Kanonierów był zmuszony do kapitulacji po uderzeniu Garetha Bale'a z rzutu karnego, a mecz zakończył się remisem 1-1.

Zobacz skrót spotkania | Szczegóły meczu

Matt TurnerMistrzostwa Świata 2022Reprezentacja USA autor: Patryk Bielski źrodło: własne
jumanji komentarzy: 108423.11.2022, 10:48

Ja niestety oglądałem tylko pierwszą połowę meczu.

Bardock88 komentarzy: 1822.11.2022, 13:47

Fajnie zagrał ale prawdziwe wyzwanie przed nim w piątek jak przyjdzie mu bronić m.in. strzałów Saki ;)

kamilo951456 komentarzy: 66322.11.2022, 09:46

Bardzo fajny mecz , super sie go oglądało

Ashmadia komentarzy: 183522.11.2022, 08:48

Po tym meczu widać, że znowu mamy fajnego bramkarza nr. 2.

matikanonier komentarzy: 209022.11.2022, 08:00

Pod koniec meczu delikatny błąd tzn. dobra decyzja o wyjściu tak daleko od bramki ale niedokładne wybicie i pojawiła się możliwość strzału z połowy boiska do pustej bramki. Poza tym świetny występ Matta

Peter_HK44 komentarzy: 168822.11.2022, 06:41