Statystycznie rzecz biorąc: Arsenal vs Newcastle

Statystycznie rzecz biorąc: Arsenal vs Newcastle 11.12.2014, 17:40, Michał Korżak 11 komentarzy

Już w sobotę Arsenal rozegra spotkanie w ramach 16. kolejki Premier League.

Rywalem Kanonierów w meczu tym będzie drużyna Newcastle, a obie drużyny zagrają na Emirates Stadium.

Kanonierzy po piętnastu kolejkach mają na swym koncie 23 punkty i zajmują w tabeli 6. miejsce, z kolei zespół Alana Pardewa z taką samą liczbą oczek znajduje się na 7. lokacie.

Poniżej przedstawiamy wam kilka statystyk i ciekawostek przed tym spotkaniem.

ARSENAL VS NEWCASTLE - CIEKAWOSTKI

• Newcastle United wygrało zaledwie jedno z ostatnich czternastu spotkań ligowych przeciwko Arsenalowi. Ostatnie pięć pojedynków w Premier League pomiędzy tymi zespołami zakończyło się natomiast porażkami Srok.
  • Olivier Giroud zdobył cztery bramki w ostatnich czterech ligowych spotkaniach przeciwko Newcastle.
  • Kanonierzy nie zdobyli ani jednej bramki w pierwszych połowach ostatnich sześciu ligowych pojedynków. Najwcześniejszy z ostatnich dziesięciu goli został zdobyty w 60. minucie.

WOJCIECH SZCZĘSNY W OBECNYM SEZONIE PREMIER LEAGUE

WOJCIECH SZCZĘSNY W MECZU PRZECIWKO GALATASARAY

Newcastle UnitedStatystyki autor: Michał Korżak źrodło: Arsenal.com
Paniu76 komentarzy: 1246412.12.2014, 19:41

Wojtek wygląda, jakby miał z 18 lat :D

Mam nadzieję, że w ataku zobaczymy Giroud.

AaronLieber27 komentarzy: 612711.12.2014, 23:43

Szkoda ze nie ma Walcotta, powtorzyl by wyczyn z meczu, ktory zakonczyl sie wynikiem 7:3

kanonier21afc komentarzy: 225711.12.2014, 23:26

dobrze ostatnio grają , ciężko będzie

fabregas1987 komentarzy: 2581411.12.2014, 22:14

Szczęsny wygląda tu jak nastolatek ;p

Verminator97 komentarzy: 1490011.12.2014, 21:03

W poprzednim sezonie dwie wygrane ze Srokami były. :) Na ES chyba 3:0, a na St. James Park na pewno 1:0 po golu Giroud. Mam nadzieję, że podtrzymamy dobrą passę z tym rywalem, który w ostatnich latach ewidentnie nam leży. :)

mrsomebody komentarzy: 602111.12.2014, 20:28

Z Newcastle się nam po prostu dobrze gra.

Leehu komentarzy: 1049611.12.2014, 19:26

Wojtek tymi statami to w tym sezonie nie straszyłby nawet Pawła Brożka. Mniej niż 70% obronionych strzałów to wstyd De Gea pewnie bije go na głowę, jak najszybciej powinien tę statystykę poprawić na przykład zaliczając 5 czystych kont w 5 następnych meczach. 3 czyste konta w 12 meczach też chyba na nikim wrażenia nie robią, ale 8 w 17 na pewno wyglądałoby lepiej. :)

darek250s komentarzy: 10300 newsów: 511.12.2014, 19:07

ktos tutaj zyje meczem ze Stoke jeszcze :D

dolny komentarzy: 265611.12.2014, 18:46

Statystycznie Arsenal - Newcastle, a w newsie babol i podane Stoke - Arsenal :)

mitmichael komentarzy: 4924311.12.2014, 18:14

Ostatnie pojedynki z Newcastle bardzo dobre. Giroud uwielbia im strzelac, mamy problemy ostatnio w pierwszych połowach wiec nie wiem czy nie lepiej by było gdyby wszedł z ławki bo wtedy daje druzynie wiecej.