Strzał z armaty: Karol Fila

Strzał z armaty: Karol Fila 12.12.2019, 09:33, Michał Kruczkowski 29 komentarzy

Mamy dobrą wiadomość dla osób, którym przypadła do gustu seria naszych wywiadów. Już niedługo będziecie mogli przeczytać kolejną rozmowę. Tym razem spotkamy się z obrońcą Lechii Gdańsk i młodzieżowym reprezentantem Polski, Karolem Filą. Co łączy go z Arsenalem i angielską piłką? Okazuje się, że Karol także jest wieloletnim kibicem Kanonierów. Będziecie mogli zatem zapoznać się z perspektywą profesjonalnego piłkarza, który nie ukrywa, że jednym z jego największych marzeń jest występowanie w koszulce z armatką na piersi.

Jak zawsze, chcemy, żebyście byli częścią tworzonych przez nas treści. Zachęcamy do oddawania w komentarzach strzałów z armaty, czyli pytań, które chcielibyście zadać Karolowi. My wybierzemy niektóre z nich i wykorzystamy w trakcie rozmowy.

Wywiad autor: Michał Kruczkowski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Rowerinho komentarzy: 126212.12.2019, 20:58

Jakim trenerem jest Piotr Stokowiec?

Czy wśród młodych zawodników ekstraklasy widzisz kogoś, kto mógłby w przyszłości grać w Premier league?

Czego zabrakło w dwumeczu z Brondby?

Jak uważasz, dlaczego polskie kluby mają takie problemy w pucharach europejskich?

Co jest twoim zdaniem powodem tego, że tak niewielu polskich trenerów prowadzi kluby za granicą?

Kto jest twoim faworytem na ławkę trenerską w Arsenalu?

Ważniejszy jest wynik, czy styl? Patrząc na Lechię, wyraźnie widać, że postawienie na to pierwsze w Twoim przypadku (i także Lechii) przyniosło skutek w postaci PP i podium w lidze, choć pod koniec sezonu chyba zabrakło pary.

Co może sprawić, że ludzie chętniej będą się wybierać na mecze polskich drużyn?

Który stadion ładniejszy - Energa czy The Emirates? :P

pelek komentarzy: 213612.12.2019, 15:50

Piknikowa atmosfera z Emirates, czy "strzelcie kur womgola" i przerywanie meczu po "pokazie" pirotechnicznym, co gorsze?

pan_kamil_afc komentarzy: 13812.12.2019, 13:34

Jesteś trenerem Arsenalu, dysponujesz obecnym składem, wszyscy są zdrowi. Jaką jedenastką wychodzisz na City?

Patriko komentarzy: 320812.12.2019, 11:32

Mam pytanie, może głupie, może mondre, nie wiem...

A tak serio, obrona Arsenalu w ostatnich latach nie gra jakby to delikatnie powiedzieć - zbyt porywająco, dla ciebie jako kibica Arsenalu który z zawodników defensywnych na przestrzeni ostatnich paru sezonów wyrósł na twojego ulubieńca i dlaczego jest to Mustafi?

filipooo90 komentarzy: 712.12.2019, 10:53

Czy myślisz że Bellerin realnie by ci zagroził w walce o pierwszy skład?

kuzguwu komentarzy: 315311.12.2019, 22:39

Co skłoniło cię do kibicowania Arsenalowi?

Stochu komentarzy: 77811.12.2019, 22:26

Załóżmy, że dostajesz kontrakt z Kanonierami. Czy miłość do klubu wygrałaby z możliwością zdobywania trofeów, gdyby akurat Arsenal był w dole?

Było takich kilka gagatków, muszę wiedzieć, czy ew. ryzykowac i ustawić Cię w awatarze xD

Pozdrawiam, kibic Kanonierów od lat i od niedawna Lechii :D

Kozak0700 komentarzy: 87211.12.2019, 21:18

Którego z zawodników grających w XXI wieku na Twojej pozycji w Arsenalu uważasz za najlepszego?

schnor25 komentarzy: 1798411.12.2019, 20:53

Na jakim piłkarzu się wzoruje i czy to jest któryś z obecnych/byłych piłkarzy AFC?

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18411.12.2019, 20:50

1. Jaki sobie stawia cel na rok 2020?
2. Czy uważa, że przenosiny z Ekstraklasy od razu na Wyspy to odpowiedni ruch ze względu na dużą różnicę w poziomie i napiętości terminarza? Czy dla Polaka lepiej jednak najpierw wybrać się do Niemiec czy Włoch, gdzie sprawdziło się wielu naszych rodaków?
3. Kto był/jest bardziej przydatny Arsenalowi - Lacazette czy Giroud?

Ranczomen komentarzy: 1042711.12.2019, 19:50

Jak to naprawdę było z tą Arielką?

Redzik komentarzy: 15388 newsów: 9211.12.2019, 19:50

Co najbardziej ceni w Krystianie Bieliku i dlaczego odniesie sukces?

filo94 komentarzy: 6329 newsów: 211.12.2019, 19:30

@thide: hehe

P29LJ komentarzy: 79411.12.2019, 19:20

Karol, jestem kibicem Arsenalu, Lechii i Resovii Rzeszów, ponieważ pochodzę z Rzeszowa. Który mecz nie licząc finału Pucharu Polski w tamtym sezonie był dla was najcięższy w drodze o puchar?

P29LJ komentarzy: 79411.12.2019, 19:17

Super by było, gdyby Karol grał w Arsenalu. Miałabym kolejne zdjęcia z zawodnikami Arsenalu

thide (redaktor) komentarzy: 31990 newsów: 178911.12.2019, 18:46

kto jest najsłabszym ogniwem w pierwszym garniturze Arsenalu?

thide (redaktor) komentarzy: 31990 newsów: 178911.12.2019, 18:39

some say his nickname is filo94

WilkSzary komentarzy: 25211.12.2019, 18:16

Ale on z twarzy jest podobny do Aarona Ramseya ;)

Argudo komentarzy: 10848 newsów: 611.12.2019, 18:13

Spadek do Championship z armatką na piersi czy triumf w Lidze Mistrzów w barwach Tottenhamu? ;D

Arecky78 komentarzy: 10911.12.2019, 18:03

Jak bardzo Arsenal musiałby dołować żeby ziściły się twoje marzenia o występie w koszulce z armatką na piersi? ;)

filo94 komentarzy: 6329 newsów: 211.12.2019, 17:57

Jak to jest łączyć karierę profesjonalnego piłkarza z prowadzeniem wielkiej firmy, marki odzieży?

fabregas1987 komentarzy: 2186911.12.2019, 17:53

*mimowolnie

fabregas1987 komentarzy: 2186911.12.2019, 17:53

Komuś jeszcze ten tytuł kojarzy się mimowalonie ze strzałem z dupy?

KapitanJack10 komentarzy: 323811.12.2019, 17:44

Czy Sławek Peszko rzeczywiście pije tyle ile się mówi, czy więcej?

losnumeros komentarzy: 502111.12.2019, 17:41

- Czy Arsenal ma szansę stać się lepszą drużyną w najbliższych 3-5 lat.
- Czy był za hasłami WengerOut i EmeryOut?
- Kto powinien teraz zostać managerem Arsenalu?
- Jaki jest jego ulubiony piłkarz i dlaczego?

Montoya komentarzy: 60811.12.2019, 17:35

Oraz co skłoniło Cię do kibicowania tej drużynie? ( legendarny trener, styl gry miły dla oka itd itp)?

Montoya komentarzy: 60811.12.2019, 17:33

Tradycyjnie:
1. Kto był Twoim ulubionym zawodnikiem grającym w barwach Arsenalu?

Patys69 komentarzy: 14111.12.2019, 17:29

@Czeczenia: pytanie za 100 pkt, koniec pytań. :D

Czeczenia komentarzy: 1069611.12.2019, 17:05

Karol, jaki masz nick na kanonierzy.com?

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Tottenham962120
2. Liverpool962120
3. Chelsea953118
4. Leicester960318
5. Southampton952217
6. Everton951316
7. Aston Villa850315
8. West Ham942314
9. Wolves942314
10. Manchester United841313
11. Crystal Palace941413
12. Arsenal941413
13. Manchester City833212
14. Leeds932411
15. Newcastle932411
16. Brighton92349
17. Burnley81255
18. Fulham91174
19. West Brom90363
20. Sheffield Utd90181
ZawodnikBramkiAsysty
D. Calvert-Lewin100
Heung-Min Son92
J. Vardy81
Mohamed Salah80
H. Kane79
P. Bamford71
Bruno Fernandes63
O. Watkins61
Callum Wilson61
W. Zaha52
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz października wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
6.71
Gracz października wybór użytkowników Bukayo Saka
Bukayo Saka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl