Sytuacja kadrowa United

Sytuacja kadrowa United 24.01.2019, 11:45, Michał Lis 25 komentarzy

Ole Gunnar Solskjaer potwierdził na przedmeczowej konferencji, że Alexis Sanchez wystąpi w piątkowym meczu przeciwko Arsenalowi. Norweg poinformował również, że nie będzie mógł skorzystać z usług trzech piłkarzy. Alexis, który opuścił dwa spotkania z powodu kontuzji, zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi. Będzie to jego pierwszy występ na The Emirates, odkąd opuścił Kanonierów rok temu.

- Sanchez wystąpi w piątkowy wieczór. Myślę, że będzie chciał wszystkim pokazać, co potrafi. Jeśli kibice będą na niego gwizdać, jego motywacja tylko wzrośnie. Pokazał fantastyczną formę na treningach, a jego nastawienie było odpowiednie. Alexis będzie cieszył się grą - powiedział Solskjaer.

Trener Manchesteru United nie będzie mógł skorzystać z trzech swoich podopiecznych. Marouane Fellaini, Chris Smalling i Marcos Rojo są kontuzjowani i na pewno nie znajdą się w kadrze meczowej.

- Smalling wznowił już treningi, więc myślę, że będzie dostępny w następnym tygodniu. Fellaini i Rojo są w trochę gorszej sytuacji. Będziemy musieli poradzić sobie bez nich. Mecz z Arsenalem będzie zupełnie inny niż z Reading w poprzedniej rundzie. Mam piłkarzy, którzy mają jakość i potrzebują minut na boisku. Na pewno będzie jedna lub dwie zmiany w składzie - zakończył Norweg.

Początek spotkania z Manchesterem United już w piątek o 20:55.

Alexis SanchezManchester United autor: Michał Lis źrodło: manutd.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
GROMALL komentarzy: 508824.01.2019, 22:51

Ojj już się nie mogę doczekać ;)

Jack_Herrer komentarzy: 4654 newsów: 19224.01.2019, 17:36

Sanchez? Nie znam...

Ranczomen komentarzy: 1114124.01.2019, 15:18

@Redzik: Kurła Somsiad, sprzedałeś się i próbujesz jeszcze tutaj praworzondnych obywateli wudką przekupywać? Nie wstyd Ci? Ja siem kurła nigdy nie sprzedam tak, jak ty!

PS We wyciongaj te ogury, bede o 20.

pumeks komentarzy: 2077324.01.2019, 14:37

na pewno Sancheza nie powitają tak jak nanananana Giroud :)

Redzik komentarzy: 15390 newsów: 9224.01.2019, 14:23

@Traitor: @Ranczomen: somsiady może wpadną wieczorem na wódkę z polskim ogórkiem kiszonym?

Ranczomen komentarzy: 1114124.01.2019, 14:05

@Traitor: Masz rację, bo ten somsiad to zły menszczyzna jest.

Traitor komentarzy: 9593 newsów: 2424.01.2019, 13:59

@Ranczomen

Moze nie jestesmy bogaci jak ten cały redaktur Redzik, ale jestesmy dobrymi ludzmi

Ranczomen komentarzy: 1114124.01.2019, 13:53

@Traitor: Taki byzmesmen z niego tera to pewnie se jeszcze cało kwote z góry bez kredytu zapłacił. Niby redaktor tera, ale wontpie, żeby aż tyle zarabiał. Ciekawe skond pinionzki wzioł.

Traitor komentarzy: 9593 newsów: 2424.01.2019, 13:25

@Ranczomen

On to tera wiesz pewnie passat b8 przebieg 2tysiunce to i ubezpieczony, nie to co nasze b4 i 450tys z kreconym licznikiem

Ranczomen komentarzy: 1114124.01.2019, 13:03

@Redzik: Kurła somsiad sprzedałeś się. Piszesz ło mój pierwszy news jako redaktor to ja se myślę ło somsiad znowu o Polaku Rodaku za granico napisał, wchodze se, a tu jakieś raporty zdrowiowe o Menczesterach. Co to kurła ma być? Zostałem oszukany. Somsiad lepiej szukaj dobrego lakiernika, bo się chyba przypadkiem podetkne i jakiegoś Passata zarysuje. Kurła kiedyś to były raporty, nie to co teraz.

Traitor komentarzy: 9593 newsów: 2424.01.2019, 12:49

@zly_kanonier
No jako skrzydlowy w lidze mial z 8 goli w pol roku, to tyle co miki+iwobi przez caly sezon(jak dobrze im pojdzie)

zdrojo187 komentarzy: 15024.01.2019, 12:46

Gdyby nie powiedzial ze od zawsze marzyl zeby grac dla United to bym olal okolicznosci w jakich konczyl u nas gre...a tak to...licze na glosne buczenie

zly_kanonier komentarzy: 510924.01.2019, 12:42

@Traitor napisał: "Sanchez zaliczył niesamowity zjazd, już ostatnie pół roku w Arsenalu miał cienkie, ale nabijał te cyferki"

Cyferki? Chyba w ilości strat xD

Tak ogólnie to zgoda, choć ciężko stwierdzić czy nie działał destrukcyjnie na zespół. Ambicje można mieć większe, ale trzeba też umieć się zachować.

piter1908 komentarzy: 485124.01.2019, 12:31

Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem ludzi którzy mają za złe odejście Alexisowi, wiadomo że dostał giga podwyżkę ale nie oszukujmy się dla United miejsce poniżej 1 jest słabym osiągnięciem i ten klub będzie robił wszystko by włączyć się do walki z City czy Live, może w tym sezonie już nie dadzą rady ich dogonić ale na pewno dla nich samo miejsce w top4 jest rozczarowaniem u Nas każdy by uznał to za wielki sukces.
Chłopak ma ambicje i chciał pomóc im w walce o tytuły a to że dostał tyle kasy? u Nas Oezil ma podobne pieniądze i gra jeszcze gorzej niż Sanchez w United.
Licze że jutrzejszy mecz będzie fajnym widowiskiem i oba kluby pograją w piłkę co za mourinho byłoby nie do pomyslenia.

pełna wyrozumiałość dla każdego grajka który odchodzi z AFC by grać o cos więcej niż top 4 to że w klubie nikt nie ma większych ambicji sprawia że mamy zawodników jakich mamy...

P.S Brawo Redzik, coś mi mówi że dasz troche świeżości na tej stronce ale tym razem z drugiej strony :)
Powodzenia

White_Walker komentarzy: 28324.01.2019, 12:30

Liczę na grad soczystych gwizdów !

SzopenWWA komentarzy: 63624.01.2019, 12:24

Kurła, czuję w kościach, że ten Sanchez nam klapsiorów nasadzi. Z drugiej strony liczę też na to, że Auba w końcu troszkę poprawi skuteczność.Będzie ze 3 bramy minimum w meczu,

Traitor komentarzy: 9593 newsów: 2424.01.2019, 12:07

Spróbuje wypowiedzieć się na temat Alexisa obiektywnie i w mojej ocenie, kibice nie powinni na niego buczeć, ale też nie powinni bić braw.

- Sanchez zaliczył niesamowity zjazd, już ostatnie pół roku w Arsenalu miał cienkie, ale nabijał te cyferki - kto by pomyślał, że tak potoczy się jego kariera

- Odkąd do nas przyszedl w sezonie 14/15, w pojedynke wygrywał dla nas spotkania, był zawodnikiem genialnym i uwielbianym przez kibiców. Dla mnie to najlepszy zawodnik jakiego widziałem z armatką na piersi od czasów Robina van Persiego.

- Wymagał więcej od innych, po porażce 10-2 w dwumeczu z Bayernem stroił fochy, ale to co wyprawiali zawodnicy powodowali śmiech nawet względem mojej osoby oglądającej spotkania z przyjaciółmi. Śmiałem się z Mustafiego, Oxa, Ozila, bo to wyglądało jak sabotaż/kabaret.

-Rozstał się w negatywnych okolicznościach, jednak zapewnił nam wiele pięknych chwil. Np. Ostatni FA Cup to w dużej mierze jego zasługa, brama która wyeliminowała City Guardioli, coś prymo sort.

Ogolnie bardzo lubiłem Sancheza. Wiem, ze wszyscy będą na niego buczeć, no ale takie jest życie

Fabri4 komentarzy: 8851 newsów: 5024.01.2019, 12:05

Tam gdzie stoi teraz Redzik, kiedyś stało ZOMO.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 824.01.2019, 12:01

A jak można sobie poradzić z Lichtsteinerem na plecach.

Catalonczyk komentarzy: 422824.01.2019, 12:00

Jestem ciekaw czy odpali u nowego szkoleniowca.

Wojakus komentarzy: 6482 newsów: 324.01.2019, 11:56

@Redzik: Spoko, myślałem, że może masz coś w zanadrzu już przygotowanego ;)

Powodzenia :)

Redzik komentarzy: 15390 newsów: 9224.01.2019, 11:55

@Wojakus: nie ma o czym pisać w tej chwili - najbliższy mecz Charltonu dopiero w sobotę.

Wojakus komentarzy: 6482 newsów: 324.01.2019, 11:53

@Redzik: a myślałem, że Twoim pierwszym newsem będzie jakas informacja o Bieliku, że może coś się o nim rozpiszesz, a tu nie... jestem zawiedziony.

Traitor komentarzy: 9593 newsów: 2424.01.2019, 11:49

REDZIK redaktor dorobil sie wielki PAN, kiedys jeden z nas, tera to pewnie samochod z salonu pod domem juz stoi

Redzik komentarzy: 15390 newsów: 9224.01.2019, 11:46

Mój pierwszy news w roli redaktora. Dajcie znać jak mi poszło. ;)

-------------------
Alexis wraca na The Emirates. Ciekawe jak sobie poradzi...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester United431010
2. Chelsea431010
3. Liverpool431010
4. Everton431010
5. Manchester City43019
6. Brighton43019
7. Tottenham43019
8. West Ham42208
9. Leicester42026
10. Brentford41215
11. Crystal Palace41215
12. Aston Villa41124
13. Wolves41033
14. Southampton40313
15. Watford41033
16. Arsenal41033
17. Leeds40222
18. Burnley40131
19. Newcastle40131
20. Norwich40040
ZawodnikBramkiAsysty
M. Antonio43
Bruno Fernandes40
Mohamed Salah32
M. Greenwood30
R. Lukaku30
D. Calvert-Lewin30
S. Benrahma22
D. Ings21
C. Gallagher21
Pablo Fornals21
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
5.53
Gracz sierpnia wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl