U18: Arsenal 3-4 Fulham

U18: Arsenal 3-4 Fulham 03.10.2011, 15:30, Marcin Stefaniak 7 komentarzy

W sobotę odbyło się spotkanie, w którym młodzi Kanonierzy podejmowali na London Colney swoich rówieśników z Fulham. Podopieczni Boulda nie zdołali jednak pokonać rywali zza miedzy i polegli 3-4.

Już po 5 minutach było 2-0 dla Kanonierów, w obu przypadkach strzelcem był Phillip Roberts. Przeciwnicy nie zamierzali się poddawać i od razu zaatakowali, co zaowocowało aż trzema golami graczy Fulham. Po 25 minutach gry było 2-3 dla gości i takim rezultatem zakończyła się pierwsza polowa.

W drugiej połowie od samego początku inicjatywę przejęli Kanonierzy i w 58. minucie wyrównał Anthony Jeffrey. Nie był to jednak ostatni gol tego spotkania, bowiem 10 minut później wynik ustalił Daniel O'Reilly strzelając gola na 3-4.

Arsenal

Reice Charles-Cook, Ben Glasgow, Samir Bihmoutine, Kyle Ebecilio, Elton Monteiro, Isaac Hayden, Jeffrey Monakana, Phillip Roberts, John Harper, Olsson Kris, Serge Gnabry

Ławka rezerwowych

Hector Bellerin, Sean McDermott, James Campbell, Nigel Neita, Anthony Jeffrey

Arsenal U-18 autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
Ciasteck2 komentarzy: 446704.10.2011, 16:32

Jak Arsenal przegrywa to i rezerwy dostają. Szkoda.

mitmichael komentarzy: 4924303.10.2011, 16:44

I tak rezerwy graja lepiej od 1 zespopłu :/

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 103.10.2011, 16:42

widzę młodzi biorą "przykład" z seniorów:/
nie od dziś wiem, że szkolimy głownie graczy ofensywnych więc 4 bramki stracone mnie nie dziwią, a 3 bramki strzelone potwierdzają tą tezę.

grzegorz1211 komentarzy: 1029303.10.2011, 15:54

dajcie jakiś news o Arsenal Ladies one przynajmniej wygrywają.

Malenki84 komentarzy: 79303.10.2011, 15:52

imprecis skup się, do przerwy było 2 3 a 2 0 to nasi prowadzili po 5min bo mieli dobry początek :-)

luki54321 komentarzy: 53203.10.2011, 15:36