U21: Arsenal 1-2 West Bromwich

U21: Arsenal 1-2 West Bromwich 23.11.2012, 20:52, Marcin Stefaniak 12 komentarzy

Drużyna Arsenalu do lat 21 nie była w stanie odrobić strat z pierwszej części spotkania i poległa w meczu ze swoimi rówieśnikami z West Bromwich 1-2.

Kanonierzy lepiej rozpoczęli to spotkanie i w pierwszych minutach to oni przeważali na boisku, ale w 11. minucie z powodu urazu boisko musiał opuścić Ignasi Miquel. Z czasem do głosu doszli The Baggies. W 18. minucie bramkę na 1-0 strzelił Kemar Roofe, a w 38. na 2-0 podwyższył Liam O'Neil.

Podopieczni Burtona wzięli się za odrabianie strat dopiero w drugiej połowie. W 63. minucie po cudownym strzale z rzutu wolnego gola kontaktowego zdobył Kristoffer Olsson. Kanonierzy dalej atakowali, ale nie udało im się wyrównać i mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Arsenal

James Shea, Hector Bellerin, Elton Monteiro, Martin Angha, Ignasi Miquel (c) (11), Isaac Hayden, Jon Toral (84), Kristoffer Olsson, Jernade Meade, Nigel Neita, Chuba Akpom (57)

Ławka rezerwowych

Damian Martinez, Brandon Ormonde-Ottewill (11), Alfred Mugabo (84), Anthony Jeffrey, Zak Ansah (57)

Arsenal U21 autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
rol18 komentarzy: 192924.11.2012, 19:21

szkoda porażki

Ciastolyna komentarzy: 107724.11.2012, 11:37

Szkoda, że przegrali, ale smak porażki też muszą poczuć czasem. Cieszy piękna bramka naszego Szweda i jego dobra gra.

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 224.11.2012, 09:18