U23: Wolves 2-2 Arsenal

U23: Wolves 2-2 Arsenal 21.09.2019, 11:28, Tomasz Kowalski 1 komentarzy

Hector Bellerin i Kieran Tierney grali nieco ponad godzinę we wczorajszym meczu U23 przeciwko Wolves, które zakończyło się wynikiem 2-2.

Kanonierzy świetne rozpoczęli zmagania z zespołem Wilków. Folarin Balogun uwolnił się spod opieki obrońców i otworzył wynik meczu już w 1. minucie.

Tempo tego spotkania po pierwszym gwizdku sędziego było niesamowicie wysokie. 60 sekund po bramce Baloguna, gospodarze byli o włos od wyrównania. Lewis Richard oddał strzał tuż nad poprzeczką po dośrodkowaniu Oskara Buura.

Balogun nie dawał o sobie zapomnieć defensorom Wolverhampton. Młodego Anglika powstrzymał jednak Sondergaard, a jego kolejny strzał poszybował ponad bramką.

Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry, Austin Samuels z Wolves nie był w stanie oddać strzału z bliskiej odległości. Starania zespołu Wolverhampton w końcu się opłaciły, bo w 58. minucie Bruno Jordao umieścił piłkę w siatce.

Gospodarze nacieszyli się remisem przez kilka minut. W rolę egzekutora ponownie wcielił się Balogun.

Taylor Perry uratował punkt w ostatnich minutach meczu i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Młodzi Kanonierzy plasują się na 2. miejscu tabeli Premier League 2. Arsenal U23 posiada na swoim koncie tyle samo punktów co Chelsea, jednak to The Blues posiadają lepszy bilans bramkowy. Podopieczni Steve'a Boulda już za tydzień zmierzą się z Liverpoolem.

Arsenal U-23 autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
Arsenal2004 komentarzy: 369121.09.2019, 14:54

Balogun widzę podtrzymuję swoją formę strzelecką.