UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne ws. Arsenalu

UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne ws. Arsenalu 15.12.2018, 09:48, Tomasz Kowalski 5 komentarzy

UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne w sprawie czwartkowego spotkania Arsenal - Qarabag w ramach rozgrywek Ligi Europy.

Dwa zarzuty są związane z pojawieniem się osób postronnych na murawie oraz opóźnionym rozpoczęciem meczu na Emirates Stadium.

Fan azerskiej drużyny wbiegł na boisko trzymając flagę Republiki Górskiego Karabachu, co jest związane z konfliktem pomiędzy Armenią i Azerbejdżanem.

Ponadto rozpoczęcie meczu opóźniło się o trzy minuty, co może oznaczać kolejną karę dla Arsenalu. Zespół Kanonierów zapowiedział, że przeanalizuje swoje systemy bezpieczeństwa. Poniżej zamieszczamy oświadczenie klubu:

Wszelkie procedury bezpieczeństwa na Emirates Stadium są stale monitorowane. W związku z czwartkowym incydentem przeanalizujemy to, czy będziemy w stanie stworzyć solidniejsze zabezpieczenia przeciwko tego typu wtargnięciom na murawę.

Rzadko zdarza się, aby ktokolwiek postronny mógł pojawić się na płycie stadionu, ponieważ wszelkie tego typu próby są zazwyczaj blokowane przez naszą liczną grupę dobrze wyszkolonych stewardów.

Liga EuropyQarabag Agdam autor: Tomasz Kowalski źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 511116.12.2018, 23:29

Standardowe procedury

tyson880 komentarzy: 1051115.12.2018, 10:57

Bzdura.

Ech0z komentarzy: 1044915.12.2018, 10:43

I co teraz przez jakiegoś brudasa klub będzie musiał wydawać więcej na bezpieczeństwo?? Śmiech na sali

Koo7i komentarzy: 66215.12.2018, 09:53

Swoją drogą, śmieszne, co jeśli Armeńska drużyna grała w finale, przegrałaby walkowerem?

Koo7i komentarzy: 66215.12.2018, 09:51

Pewnie, to jest dramat, ale jak Miki nie może zagrać u nich na stadionie, albo w finale, to zero problemu. Hajs się musi zgadzać.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com link link 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29